Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
DrqiJPVWwAEeie2.jpg:large


Za veceras samo ova slika od prosle utakmice!! to sto je trazio Trinkijeri, za sada je delumno dobio!!!

Bravooo deco, bravo :clap:clap
"...Nek naš san sad bude tvoj."

Nikolić kao Gagi i Vesa svojevremeno.

Kakva jebena energija na terenu, pa i na tribinama.

Volim Partizan!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
'Ајде серија 25:0 којом смо се вратили у 1/4 и после повели, али одбрана :respect

Нека ме неко исправи ако грешим, али нисмо им дозволили кош из игре од 25. до 37. минута!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
Hvala svevišnjem na ovoj 25-0 seriji upravo ovakve stvari su nam nedostajale mnogo to znači ekipi pogotovo pri -10 koš razlici :clap
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.765
Локација
Храм фудбала
Bravo momci!
To je to sto zelimo da gledamo, varnicenje iz ociju.
I kad se ta energija prenese na teren, ni rezultat ne moze izostati.
Podska Vanji :clap
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
A trener nista nije zadovoljan. Ocigledno su nama pali mnogo.standardi.
Mislim da tu ima elemenata da ekipa ne poleti posle ovakve igre pa zato tako prica. Ok nije zadovoljan startom a realno i ko bi bio posle 8:23 i to je potpuno u pravu. Ostalo kako sam ja procitao kroz redove ono sto prica je u stilu "ima napretka ali jos to nije ono sto zelim od igraca".
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Naravno da nije zadovoljan jer zna da može bolje, jer želi da bude bolje i dok ne bude bilo tako on neće biti zadovoljan. Al kao što sam i reče, bravo momci energija i zalaganje na zadovoljavajućem nivou.
Vanja brate mili šta bi ovo večeras, promaši prvi otvoren šut i kanal do kraja. Psiha i samo psiha, radi na tome.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovakav start protiv nekih jacih ekipa znaci lagan poraz. Veceras smo se izvukli jer je Cibona takva kakva jest.

Prokenjala nas trojka i bas mi je drago :D uzivao sam.

Jock is not joke! Nikolic i Zagor pokidali. Takodje i Markus pojacao igru pozadi i pogurao preokret.
 
Последња измена:

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Rade majstore, pa ti si Bog!!! Auuu ljudi akakva atmosfera posle 0-12, vec koliko je na početku bilo za njih, cela hala je navijala. Vidi se koliko samo publika i podrska znaci ovako mladoj ekipi. Sad samo jako, ocekuju nas teske utakmice, ali ka verujem u ove momke.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.286
Локација
Nickname
Ima neka posebna draž kada navijaš za Partizan.
A tek kako je igračima u ovom trenutku kada znaju da su navijači uz njih...
 

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
Posle svake utakmice milion utisaka... Mnogo izgubljenih lopti,lose otvaranje koje bi nas kostalo protiv ozbiljne ekipe (Cibona nema kvalitet, a nema ni visokog igraca koji bi nam pravio problema na postu, pa nam bas odgovaraju), Jankovic koji jos ne igra nista, Braun od koga izgleda definitivno nema nista, Vanje koji nam i dalje vise stete nanosi...do Pejdza koji se bori kao da je prosao nasu skolu, Radeta koji predvodi tim majstorski, Alija koji krvari za pobedu, Bandze koji se pronasao u ulozi, Dzoka koji briljira (Cibona mu odgovara bas), atmosfere koja je konacno bila sjajna (ni blizu kako bi mogla da bude, ali za sadasnje uslove sjajna)...
Radetovo bacanje za loptom na +15 :respect
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Nilolić me podseća na stara dobra vremena kada se ginulo za svaku loptu. Fali mnogo Novica da dodatno pojača ovu partizanštinu.
A i glasne žice pukle ko nekada. Srce puno.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Novica da se vrati u formu ali da se vrati baš, e, onda zamišljam kao napaljenu petorku u nekoj fazi utakmice Nikolić, Gegić, Zagorac, Novica i Gagić sa resetovanim mozgom da ne pravi gluposti, ukoliko je to uopšte moguće.
 
  • Like
Reactions: rus

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Hocu da crknem, sto nisam bio veceras u Pioniru.... nisam bio u Bg, jbg... Bravo za pobedu! Bravo za Trenera sa velikim T!!! Sluti na dobro...:šal
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Stojanče kad si se već javio, molim te da objasniš kako je moguće da dobijamo utakmice bez Gagićevog učinka? Kod Čaneta je bio bitna karika, protiv Trenta pobeda bez njegovih poena, danas samo minut na terenu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jel ima neko snimak cele utakmice, bio sam na putu danas i nisam bio u stanju da je odgledam?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top