Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kako Vanja igra u napadu, mislim da ce Braun dobiti sansui to vrlo brzo. Ne vjerujem da je toliko los da nemoze 5minuta izvuci, jedino ako je nesto "zasro" ili je dosao sa nekom povredom.. hmmm

Gegic je Trinkijev miljenik, sa razlogom, jer ima bas mnogo prostora za brzi napredak a kasnije i za neke finese mozda.

Osecam da neki cekaju da Stojance kritikuje Jocka pa da i oni krenu... :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojanče kad si se već javio, molim te da objasniš kako je moguće da dobijamo utakmice bez Gagićevog učinka? Kod Čaneta je bio bitna karika, protiv Trenta pobeda bez njegovih poena, danas samo minut na terenu.
Pik brani 5 igrača, ne 2. I nema potrebe za Gagićevim trčanjem.
Doduše u Čankovu odbranu mislim da su svi njegovi porazi maltene došli za vreme Zagorčeve povrede.
Trinkijeri je prvi trener posle DV kome verujem, i ne preispitujem preterano njegove odluke.
Čudno mi je ovo i s Gagićem i Braunom, i s tom rotacijom od 8 igrača, ali verujem da zna šta radi.
Lendejlova prva dobra partija, i to stvarno dobra u svakom smislu. Pejdž se takođe diže i to je osnova da njih dvojica proigraju.
Šta se promenilo? Preuzimanje, počeo je čak i da preuzima, jer jednostavno nema smisla juriti za pikom ako kasniš i čekati ekstra pas...
Strana pomoći radi posao, on je počeo da razmišlja o odbrani kao timskoj kategoriji a ne samo svojoj. Ja sam prvi koji bi voleo da oni svi dobro igraju i srećan sam kad neko od njih odigra odlično bez obzira na prethodne kritike.
Ali i dalje imamo brdo mana, kao što je i čovek istakao na konferenciji.
Zagorac je alfa i omega, ima taj Bodiroga ili iz naše istorije Kecman pristup igri, da ne srlja, vidi sve, igra pametno, danas sam mu samo neku veću grešku video kada je izleteo na jednom pasu. A nije on mator igrač.
Ali Nikolić :respect Ne znam šta bih rekao, pravi duh onog KKP
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Mi realno super izgledamo obzirom da igramo bez cetvorke(tokom utakmice rekao sam sebi Milose jebem ti mater sto sam zeleo dolazak Jankovica, u strogo igrackom smislu ,boli me kurac za koga je igrao), ocajan dva puta kada je usao oba puta prave serije od po 8:0, nista ne radi ni u jednom pravcu, za sada tuga.
Brown isto misterija izgleda da nece dugo biti ovde. Gagic mozda i najveca misterija sta je toliko razljutilo trenera da pusta Jankovica na 5-u da nas kanali, ne znam mislim da on moze 15-ak minuta ali normalno Andrea bolje zna. Vanja se isto pogubio veci deo utakmice.

Sve cestitke ostalima, borba , dobra atmosfera znacice cekaju nas beton utakmice.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Ako se izuzme pocetak - dobra partija. Ovo je prvi mec da nas je sluzio sut za 3 poena. Nesto oko 50% je bio. Dzok je pokretljiviji i sutira za 3,pogodio dvije cini mi se. Jankovic na momente kao i Vanja kojeg u sebi sve nekako pravdam, ali ovo nocas je kriminal. Bilo je nocas bas, bad dobrih rola maltene svih igraca. Pejdz koji sutira vise i pogadja, a igra manje. Bandza Si me odusevljava zadnja dva meca BRATINA KIDA. Vraca se u formu. Zagor koji se na +10,15 baca za loptu i dobija ovacije kao Vesa protiv cigana i onim trojkama dotukao Cibose. Za ostale ste vec rekli Gegic i Nikolic kidaju.
DOMINIRAJ!!! :šal :napred-partizan:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
meni deluje da će Brown da bude zamenjen igračem koji nam više treba u rotaciji, e sad da li je to neko ko može na 1 (imamo svaku utakmicu problem jer Pejdz ulazi u problem sa faulovima) ili možda 5 (trebaju nam mišići pod košem jer nemamo nikoga u timu ko može da brani teškog centra) videćemo...
da bi Brown imao minute to bi značilo da ih Vanja i Zagor izgube ili da ih Gegić nema uopšte, a to ne verujem da će se desiti jer nije logično i ne verujem da bi Trenkijeri radio nelogične stvari
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Dobar basket danas. Pravi klasik.

Zanimljivo kratka rotacija danas.
Nestvarna serija 25:0. U odbrani svi sve preuzimaju i svi ginu.

Nikolić kidalica, brutalnoj odbrani dodao i odlican suterski dan. Si konačno onaj pravi kakav nam i treba.
Zagor klasa. :respect Dečko je 50% ovog tima.

Brown i Gagić veliki znak pitanja. Jbg trener bolje zna šta, ko i koliko mu treba. Partizanovci opet držali cas navijanja.

Sad nam u aba ligi idu dve baš jebene tekme. Musave karamo sigurno, bilo bi lepo da ne kiksnemo u PG. :)
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Pobeda se pise, ne moze svako da ima seriju 23:0 protiv jedne cibone, zna se ko je prava instuticija kosarke na ovim prostorima. Veoma vazna utakmica u evrokupu sledi, ukoliko se nastavi niz pobeda mislim da ce pioniru polako ali sigurno poceti da se vraca stari sjaj i nada
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Bravo bre momci,idemo sad smo usli u seriju sve gazimo,oooo jedva cekam limenke iz predgradja oooooooooooooo
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sve bolje igramo, ali ni ne cudi zasto trener nije zadovoljan. Covek je navikao na evroligasku kosarku i tome tezi i verovatno od igraca zahteva da budu na tom nivou i na treninzima i na utakmicama. Ovo realno nije ni blizu te kosarke, za sad se sve svodi na energiju, na neko ludilo nekih igraca... Realno je nemoguće očekivati da protiv iole ozbiljnije ekipe uzmemo na prevodjenju 2-3 lopte i damo lake poene. Toga u ozbiljnoj kosarci nema, zato i ne cudi zasto nije zadovoljan pre svega startom (videli smo protiv Asvela koji je pristojna ekipa sta znaci -10 i koliko je tesko vratiti se).

Ocigledno je da je Trinkijeri uradio mini selekciju, odredio na koga racuna, na koga ne. Jasno je od prve utakmice da na Brauna, Aranitovica i Gagica ne racuna. Sa Novicom ima isti dogovor kao kad je ovaj potpisao za Bamberg. I tamo mu je dao 3 meseca da se spremi, na kraju se se razisli. Od toga verovatno nema nista (ako se celo leto nije doveo u red, nece ni sad).

Jankovic je opet ponavljam najveca propas ove ekipe. Ja ne znam ko je u njemu prepoznao bilo kakav potencijal. Manekenise se po terenu, folira u odbrani, na skoku ne postoji, a u napadu je ozbiljna stecina (izvlaci se spolja, niti da probije niti da sutne, uvek kasni 2 sekunde u resenju kad dobije loptu)...katastrofa. Strasno je koga smo mi cekali do novembra. Ne verujem da ce, jer bi bilo previse igraca na koje se ne racuna, ali bih voleo da se i njemu Trinkijeri zahvali i instalira ga pored Novice i Aranitovica.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.574
Reaction score
3.071
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Druze, po tvojoj prici Trinki racuna na osam igraca. Ne vjerujem da ce placati stranca, a da sjedi na klupi.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ocigledno je da je Trinkijeri uradio mini selekciju, odredio na koga racuna, na koga ne. Jasno je od prve utakmice da na Brauna, Aranitovica i Gagica ne racuna. Sa Novicom ima isti dogovor kao kad je ovaj potpisao za Bamberg. I tamo mu je dao 3 meseca da se spremi, na kraju se se razisli. Od toga verovatno nema nista (ako se celo leto nije doveo u red, nece ni sad).

Jankovic je opet ponavljam najveca propas ove ekipe. Ja ne znam ko je u njemu prepoznao bilo kakav potencijal. Manekenise se po terenu, folira u odbrani, na skoku ne postoji, a u napadu je ozbiljna stecina (izvlaci se spolja, niti da probije niti da sutne, uvek kasni 2 sekunde u resenju kad dobije loptu)...katastrofa. Strasno je koga smo mi cekali do novembra. Ne verujem da ce, jer bi bilo previse igraca na koje se ne racuna, ali bih voleo da se i njemu Trinkijeri zahvali i instalira ga pored Novice i Aranitovica.


za neku igru da bi Trinkijeri nesto implementirao treba vremena...videcemo tek.
Gagic proslu nakupio brzo 4 licne, sinoc moguce da je bio nesto povredjen, kasnio je na zagrevanje a moguce i da imaju neki duel njih dvojica, Gagic izvodi svoja ludila jer je ovaj ozbiljan...videcemo tu sta ce biti
za Novicu sumnjam da moze iole da se spremi pa se nadam da ce glava i srce prevagnuti da bude prava podrska ekipi iako ne igra, da nece raditi sujeta. ali konacno imamo trenera ozbiljnog koji trazi fizicki spremu, odgovornost i profesionalizam...ma koliko Novica bio nesto posebno za ovaj klub, ozbiljan trener ga sigurno ne bi trpeo ove 2 god (potpuno nebitno i drugo sto se navijaci loze, zna se sta je teren i sta donosi rezultate)
Braun misterija...neko bi mogao da obrazlozi sve to


za Jankovica se i ne slazem bas...tj ovo o bilo kakvom potencijalu. On je sad skroz van forme, dakle nije spreman a ona njegova idiotska glava i mentalitet jos vise dolaze do izrazaja. Videcemo kako ce tu uticati Trinkijeri i kakve ce ovaj odluke donositi na terenu (ove poslednje dve utakmice sve lose...ovo kad sa trojka ne sutne pa kao krene da igra ledjima horor) i koliko ce nervoze stvarati i sebi i ekipi kad bude bio spreman...glava je najbitnija stavka naravno, i to je steta ali ne bih ga otpisivao, tj svakako bih ga probao i pokusao da istrpim i vidim da li je moguce minimalizovati tu glavu, on ima telo, moze da bude dobar u odbrani, ima tehniku, ima sut, za cetvorku sve potrebne elemente. Kad ima takvu glavu, pa koledz na Havajima, pa nbdl...dobijes ovu neozbiljnost.
Opet, koliko god da su tamo u Kanadi pricali srpski u kuci, pricali su ga koliko toliko jer ga je znao osnovno, posecivao je nekad rodbinu, i imamo da je u Bgd vise od godinu dana i on i dalje ne moze normalno da prica, bolje od njega pricaju Dijara, Veseli, Zo, i to dosta govori.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Mislim da se desila velika promena. Od danas Gagić i Lendejl menjaju uloge u timu. Druga promena od dolaska Trinkija jeste da nema Aranitovića i da se Novica ne skida. Da Zagor nije bio povređen, rezultatski bi bili bolji. Ne bi se gubilo barem od Krke i Zadra (da budemo pošteni) ali bi u tom slučaju i dalje bio Čanak na klupi - njemu kapa dole, ali mislim da je Trinki ono što nam je trebalo kao ozeblom sunce. Tako da smo u nesreći imali i malo sreće....

Nikolić je dobio konačno i prostora da šutira (iako smo svi znali da ima i šut, kod Čanka se retko odlučivao da šutne). Lendejl je pokidao ali još ne mogu da provalim da li je reč o "dozvoli" protivnika ili je ipak Trinkijerijev rukopis (u kontekstu da Gagić presedeo na klupi) ili je reč o svemu tome zajedno.

Drago mi je da se rad već vidi, samo neka se nastavi istom energijom i biće OK. Sada nam sledi pakleni period, tribine moraju ostati "na nivou" do kraja sezone pa kako nam bude.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
I dalje ima mnogo praznih minuta. Mislim da je kod Gagica bio fazon jedna greska napolje. Cesto se desavalo da Pejdz ostane ispod reketa da cuva njihovog centra, da li je to neka fora ja ne znam. Zagor je igrac koji nam je trebao, ne vidis mu poene skoro a dodje do 20. Malo mi je zao Cibone jer je to kosarkaski gigant a zadesi im se da za rivala kao i mi u svom gradu imaju privatan klub koji nema nikakvu istoriju. Mi sa njima, Olimpijom, Buducnoscu treba da se borimo za mesto u Evroligi a ne sa Cedevitom, Megom, fmpom... Kratki smo par igraca u rosteru da se nadamo povratku u evroligu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
za neku igru da bi Trinkijeri nesto implementirao treba vremena...videcemo tek.
Gagic proslu nakupio brzo 4 licne, sinoc moguce da je bio nesto povredjen, kasnio je na zagrevanje a moguce i da imaju neki duel njih dvojica, Gagic izvodi svoja ludila jer je ovaj ozbiljan...videcemo tu sta ce biti
za Novicu sumnjam da moze iole da se spremi pa se nadam da ce glava i srce prevagnuti da bude prava podrska ekipi iako ne igra, da nece raditi sujeta. ali konacno imamo trenera ozbiljnog koji trazi fizicki spremu, odgovornost i profesionalizam...ma koliko Novica bio nesto posebno za ovaj klub, ozbiljan trener ga sigurno ne bi trpeo ove 2 god (potpuno nebitno i drugo sto se navijaci loze, zna se sta je teren i sta donosi rezultate)
Braun misterija...neko bi mogao da obrazlozi sve to

Ubeđen sam da Trinkijeri nije dosao da zavrsi sezonu sa trenutnim rosterom (ni jedan trener ne preuzima ekipu u novembru i da je prihvati takvu kakva je bez nekih modifikacija). Mislim da ce barem 2 igraca po svom ukusu da dovede, a nekome mora i da se zahvali. Sa Branuom nisu zadovoljni ocigledno i jasno je da se verovatno samo ceka neki rok koji mora da prodje da bi mu se urucila zahvalnica i da se umesto nejga dovede neki drugi igrac po izboru novog trenera.

Za Aranitovica mi je potpuno nejasna situacija (da li su neke disciplinske mere u pitanju, ali je i na konferenciji vesto izbegao odgovor), dok bih za Gagica rekao da je spreman sutra da ga menja za nekog drugog centra ukoliko iskoci na trzistu (mislim da se Musli nije slucajno spominjao).

Konacno imamo trenera u pravom smislu te reci. Ozbiljni treneri gde god da rade uspostavljaju principe i sistem. Nema izuzetaka za neke stvari ( fizicka sprema, ponasanje...) pa makar se zvao i Novica Velickovic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top