Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Dule je bio maher da tempira formu tima bez obzira u kom se formatu igralo. Kod Duleta se znalo da mi pravu kosarku ne mozemo igrati u prvom kvartalu sezone nego kako sezona odmice pa onda na prolece da budemo najbolji.... Videcemo, zavisi i od dopune rostera ostalih ekipa (npr. Buducnost vec dogovorila Omica) a i opet kazem, sreca je izuzetno vazan faktor jer pod tim se misli i na povrede i na neke utakmice koje mogu da se izgube ili dobiju na jednu loptu itd itd...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Istina, a to ćemo videti već kroz nekoliko dana...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jel gledao neko Cedevitu u Super kupu? Kako su igrali?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Obzirom da je ulozena zalba na arbitraznu odluku kod Jankovic, dalje to ide u OKS ( gde opet niko ne zna sa sigurnoscu koliko se sad ceka da oni odluce po zalbi ), sve u svemu verovatno na njega mozemo da racunamo u drugom delu sezone (kada nam ne daj Boze mozda i nece trebati)...opet ne osporavam njegove kvalitete ali uprava je moralala da racuna i na ovaj razvoj dogadjaja i da ne sedi skrstenih ruku

Sto se tice samog tima svetlosnim smo godinama ispred prosle godine, gde nam je treneru najvaznija bila repka, oterao nam Pota, Lukija ( za kojim me dusa boli kada ga vidim u Mornaru ), ali tu su bili Cakarevic,Stevanovic, Australijanac koga niko posle nije ni video, kao i silana pojacanja koja lekarski nisu mogla da prodju , dakle bolje je sigurno

Sto se tice dometa reyultatskog to verovatno niko ne moze da predvidi u ovom momentu, mozemo da eksplodiramo i da se nosimo sa najjacima a mozemo i da se ukanalimo, mislim da ce nam sam pocetak sezone odrediti tok cele
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Preterujes sad. Pitao je covek cisto, ako je neko slucajno naleteo i ispratio deo, da li sokici lice na nesto.

Nisam gledao, prema rezultatima bi se reklo da su nizasta. Mada njih ona druga vestacka tvorevina redovno dere, tako da je to upitno.

Videcemo na utakmici kako ce biti.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
daj Jasmina ne zezaj, pitanje je legitimno jer su nas sledeci protivnik, jedini moguce problem je da li je pitanje na pravoj temi ili ne..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.761
Локација
Žrnov
Pa kad je tako zanimljivo pitanje što mu niko ne odgovori od juče kad je pitao, nego sad odgovarate na moj komentar :buhaha:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ekipa obecava i mislim da ce biti borbe do kraja u ABA ligi. Domaca takmicenja sigurno ulazimo kao veci konkurenti nego proslih . Naravno nedostaje jos krilni centar i to je stvarno kljucno pitanje, da imamo jednu petorku koja je beton jaka. Koliko mogu Novica i Pecarski da doprinesu u kontinuitetu, prvi zbog koljena drugi zbog godina? a Sy je postao nesto mekan i stalno povredjen plus on nije prava cetvorka. Treba nam tu dobar igrac da bude spona izmedja centara i Zagorca.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Mozda je takmicenje nebitno, ali to je bila prilika da ekipe vide gde su trenutno i koliko su jaki u odnosu na rivale iz Aba lige. A pitao sam, jer mi Cedevitu osim u onom plej-ofu Aba lige gotovo da nismo ni dobijali. Dosta im je stranaca doslo, ali me zanima kako su igrali u Super kupu. :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
DoHVyMUXsAIpHV2.jpg:large


Neki novi klinci! + Novica deda

Veceras reportaza kod Tegija..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jebem ti četvorku u dupe, hoćemo li u jednu sezonu ući makar prividno kompletni.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Mnogo gostovanja na početku sezone, neka i tradicionalno teška...
Treba sačekati sa ocenama posle prvih rezultata...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top