Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
PARTIZAN INSTITUCIJA.
Idemo dalje. Dokle, ako nas (ih) zdravlje posluzi do vrha.
SVE NA KURAC.
Samo jedan pozdrav za ciganina lopova koji je ukrao pehar sampionima. Jebote Hulk.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Stigao nam novi Pera Božić. Za novog Gagija je još rano :)
Baš mi se dopala utakmica. Možda i najbolja ove godine. Kakva energija na terenu, na tribinama, ma sve.
Svaka čast momcima na pobjedi. Zaslužili su. Polako se pali mašina :)
Menščini da su ih pogurale sudije u poslednjoj četvrtini, džaba. Šta djeca znaju šta je sto kila.

Nego meni je u glavi jedna stvar: Jedva čekam one smrdljive lopovske italijane da im se poseremo niz grkljan. Cigani će, ako Bog da, nadoći kad za to dođe vrijeme - u plej-ofu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bravo breeeee! :) Iskreno nisam ocekivao pobedu posle onako loseg prvog poluvremena. Svaka cast momci. Zagorac nas u trecoj cetvrtini vratio u mec,a Gagatar ga prelomio bitnim poenima u zavrsnici :)
blue.gif
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Da i Lendejl ubaci vazne trojke kad nam nije islo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Zagor, Lendejl, Bandza, Ali i ostali, svaka cast momci! Tako se gine za dres! Na pravom smo putu!
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Dobro je, mora bolje!
Čestitke na pobjedi, sad se Mornar mora dobiti, valjalo bi iskoristiti momentum! Ajmo dalje!
Nikolić, Zagorac, Si :clap
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Aleksej perpetum mobile :respect

Čestitke momcima, ovi su morali da padnu pre ili kasnije. I dalje propusti u odbrani tipa da nam spotap ćoškara koji nas siluje ostane sam 5 od 6 šuteva...Pejdž definitivno nije mogao protiv ovih, kabasti svi do jednog, i njegova rešenja 2na2 u napadu su nas razbucala, ali biće on korisniji sigurno.

All-ina-all obzirom da je početak sezone i da su stvari na o-ruk i da će biti još neko vreme, ovo je odlično. Čak i oni koji su štetili su povukli na kraju i dali možda i najbitnije poene.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
I sad ce neko ko gleda statistiku reci da je Aleksej promasaj.

Covek me odusevljava svaku utakmicu, ganja protivnike po terenu koji ne mogu disati od njega, zbog toga dolazi do pogresnih dodavanja i stotinu drugih stvari.

Pored Zagora, Ali mi je definitivno najgotivniji igrac u ovoj ekipi.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Kako su ih momci odradili u trecoj cetvrtini svaka im cast :respect Aleksej Zagor i brat Dzok su ih rastavili na proste cinioce.
Sy i Gagic su dali bitne poene u cetvrtoj kada se lomilo ili oni ili mi.
Bravo momci samo napred Partizane :napred-partizan:
Necu da kritikujem nikoga veceras imali smo padove i glupe poteze ali lakse je sve kada se zavrsi sa pobedom i kada celom timu raste samopouzdanje i forma. Sve ce biti jos bolje samo polako korak po korak sledeci je Mornar.
Teraj dalje Partizane :šal
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Kaze meni stariji sin (9) sledece: ako ovaj Jutof promasi neki sut, pobedjujemo sigurno. I promasi posle sto koseva i pobedismo! :icon-smile:
Strasan suter.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Bravo crno-beli! Srecom (opet) gledao sam samo drugo poluvrijeme kad smo oduzeli silu lopti i gdje su Zagorac, ALeksej i Si bili odlicni. Ne znam kako je bilo ostalo ali ono sto raduje je sto smo i sa pojednim glupostima ipak dobili utakmicu. I to sto mi se cini da ce neki biti jos bolji. Navijaci su takodje mogli malo vise da izvrse pritisak na nekim momentima kad se lomilo u trecoj i pred kraj cetvrte, ali bice valjda i to bolje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Јутоф какав шутер човјек тројке 5/5 за два једном промашио доста тешка ситуација ако се сјећам. Тројке лопта не дира ни мрежицу, свака част заиста. Наши момци резултатски најлакшу утакмицу одиграли. ;) ;)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Košarka je tako jeben sport da bih ja živeo 200 godina da nije nje...tamo-vamo-tamo-vamo, pa uvek skraćivanje života do zadnjeg minuta i onda konačno produženje tog istog života na 30 sekundi do kraja (ovoga puta)...ali... :D
Grobarizam u ekspanziji, osmeh na mom licu i sreća u mom srcu! :D
Zagor u Beogradu, ali i svi momci kao heroji! BRAVO momci! Samo tako samo tako to srce želi, samo tako samo tako to me veseli!!! :šal
:clap :clap :clap :napred-partizan: :clap :clap :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top