Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Браво Црно Бели! А ови нека бјеже, и нека се сјете Хрвата 95те. Читаву утакмицу нас касапе, и онда као покрали их јер им свиран фаул на Човићу а он се бацио као да га је ударио Шек а не Ренфро од 60 кг. Ту смо оштећени ми за флопинг.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Čovek je ladno ceo svoj tim stavio u službu sina ( jer verujem da čak i tako ima normalnih momaka) i naterao ih da se cigane s medaljama...
Ladno je sazvao konferenciju jer mu je zli amerikanac gurnuo sina, iskren da budem ovo nikad nisam video, čak ni oni ludi Grci se ovako ne blamiraju.
On ume da bude podao i zajeban ko kratko ćebe, ali ovo sa sinom može da mu dođe glave.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Prvo i najvažnije - bravo košarkaši, bravo stručni štab! Bravo i upravo, nevoljno bravo!

Pičke ciganske, sve vam jebem živo i mrtvo!

Da su smradovi sudili ujednačeno, mi bi večeras dobili petnaest razlike i Bandža bi imao još jedan poster (noga na pas Renfra).

Jedan apel imam: ne poredite Duleta i Trinkijerija, čak ni da bi jebavali cigane… 'Talijan je unikat, naročito u današnjem vremenu. Zbog njega sam čestitao i upravi, nevoljno.

Čovek je ladno ceo svoj tim stavio u službu sina ( jer verujem da čak i tako ima normalnih momaka) i naterao ih da se cigane s medaljama...

Zbog ovoga ćemo ih dobiti i u ABA i ispašće od Budućnosti lagano u polufinalu. Majstorstvo je da svoj individualni kvalitet unište sami.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Cestitke prvo igracima i strucnom stabu naseg kluba,posle i svima vama sa Foruma.Ove zadnje sekunde su bile bas zajebane.Ja sam ih jedva izdrzao,ali vredelo je.Ako dobijem nekad srcev udar,to ce biti zbog Partizana.Bolje receno,za Partizan.Uzivajte veceras drugari,a od sutra nas ceka novi posao...titula u ABA Ligi i Evroliga.Da se vratimo tamo gde pripadamo.NAPRED PARTIZAN!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top