Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.180
Локација
Kej Republika
Trinki dobio finale, kratko i jasno.
Obrisao pod sa slinavim Tomićem, prelepog imena. :)

Novica kao i uvek, na srce, na grobarstvo, plodi ciganku. Vuče kontre, bije ispod kosa, okreće Borisu kao na ringispilu.

Renfro je zbog ovoga i doveden. Odličan i iksusan plej. Defanzivno odličan, stalno je tu, odličan na skoku. U napadu mozak ekipe. Bravo Brko!!!

Dzok opet meč winer. Prvo poluvreme bio je na klackalici, promasio par zicera, ali kako se kraj bližio baš je pokidao. Trinki je celu utakmicu postavio da ih napadamo sa niskog posta. Koliko god sam se nervirao to nam je završavalo posao.

Spolja smo bili loši večeras. Paige kao da nije ni došao na finale, Vanja par sekvenci ali slabo za prvu dvojku u timu. Sy je već konstantan. Braca Jankovic takodje.

Jaramaz mi se svideo, još malo da se oslobodi i mislim da će nam dosta doneti. Ima nešto kosarkaskog u sebi.


Smradovi iz zeleznika sve lošije deluju. Njihova hemija na terenu kao da ne postoji. Naši strpaju kos, cela klupa na nogama, vadi kitu. Kod njih tankosava. Kapiram da je sve do gazde bolesnika i trenera pacova. Za aba dobijaju 3 stranca nazad, sad će udariti all in. Al mislim da su pečeni, da im nema pomoći.


Nama se vraćaju Zagor i Ali, pa ćemo se lepo sibati. Sad definitivno znamo i da možemo. Trinki zna, momci mogu!!!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ipak se ceka anketa da li je bila noga u kontri na +9, Boze sacuvaj
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
wNbFBLT.png
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.903
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Sad sam stigao iz Niša, moji utisci su da bi ih dobili da se igralo još, samo su ih trojke držale.
Tribina i ovako podeljena im nije dala da se čuju a bilo je navijača pola pola u hali.
A pevanje igrača sa celom tribini posle dodele pehara je bio vrhunac večeri, neznam da li je to bilo u prenosu.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Fantastično veče za svakog ko voli Partizan, a posebno onoga ko je odrastao u eri silovanja onoga pravog kluba, koji nam je slovio za gradskog rivala. Sada vidimo i kroz napredovanje igrača koliko znači dobar trener. Trener koji je Lendejla naučio da igra odbranu. Koji je od njega stvorio sasvim solidnog igrača. Samo mi nije jasno zašto nije promašio ono drugo bacanje? Ovako su mogli da sviraju faul na ubacivanje sa stane.

Da ne dužim mnogo znao sam da ćemo ih odrati, a to sam ovde i pisao. Da je ovo bila utakmica drugo kolo ABA lige, oni bi nas dobili jedno 15 razlike, ali kad je stani-pani, oni se prosto pogube ko kuče u lif. Stašno loše pripremaju utakmice, štaviše onaj Alimpijević je bolji trener od ovoga Tomića. Koliko su loše bili pripremljeni i usrani videlo se da ne mogu da ubodu otvoreni šut. Nego dosta o njima.
Stavno mi je bilo jasno da ćemo ovo dobiti, onoga trenutka kada su se četiri naša igrača bacila za loptu u prvoj četvtini. Kada sam video zajedništvo među njima, kako bodre jedni druge.
Kada sam video kako Novica radi ono tele leđima na niskom postu. Jebote život, pa prodo mu je foru jedno, pet puta.
Šta reći za potez moralnog patuljka osim "umri gnjido", pa stvarno ste cigani seme vam jebem. Znam da boli, znam da su još sveže rane od silovanja generala Duška Vujoševića, kad ono sad se i Italijan nameračio na vas. Ali imaj bar trunku dostojanstva usta vas jebem.

Umrite u mrži, živeo Partizan!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Nije, prijatelju, bolno je i ovim govnima sa te usrane televizije... Videli jesmo, bar ja, ali ne na TV i ne u direktnom prenosu...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne znam da li ima svrhe pisati i odgovarati na cigansko ludilo...
cuj anketa da li je bio faul...
a jel bila noga kad su sprecili kontru?
jel bili koraci berona kad je dao trojku pored Novice (pomerio se u desno s obe noge)?
jel bio faul od Jaramaza ili nad njim kad simanic naskace u reket?
cuj ne svira se faul na kraju...
pa sto se onda sviralo Renfrou nad dobricem 7 sekundi pre kraja?
njihovoj bolesti nema leka, a mi nema svrhe da se trosimo nerviranjem zbog toga, jedino me brine imamo li nacina da se odupremo pritisku na sudije koje ce praviti mafijaska pudlica...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Ali... Kad oni pobedjuju, osvajaju trofeje, sve je cisto, ni najmanja mrlja. Tad "postoji" kss.
Cim ispuse... Kme, Kme, kradja, lopovluk, Kme, Kme...
Pa kad su oni poraze od future u finalu aba povezivali sa nama... Ne, nema im pomoci, izgubljeni slučajevi!
Uzivajmo u njihovoj patnji.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
ne znam da li ima svrhe pisati i odgovarati na cigansko ludilo...
cuj anketa da li je bio faul...
a jel bila noga kad su sprecili kontru?
jel bili koraci berona kad je dao trojku pored Novice (pomerio se u desno s obe noge)?
jel bio faul od Jaramaza ili nad njim kad simanic naskace u reket?
cuj ne svira se faul na kraju...
pa sto se onda sviralo Renfrou nad dobricem 7 sekundi pre kraja?
njihovoj bolesti nema leka, a mi nema svrhe da se trosimo nerviranjem zbog toga, jedino me brine imamo li nacina da se odupremo pritisku na sudije koje ce praviti mafijaska pudlica...

Nemoj to potezati, reci da je Drobnjak onoma bio u autu, hahahaha

Elem, ruku na srce, ne znam na kakvo trenersko znanje trener zgadije moze Trinkijerija da nadmasi. Jedina referenca za trenera ciganije je to sto je u igrackim danima udario Bodirogu sa ledja. I to je to.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Сваку утакмицу коју их добијемо за њих ће бити крађа. Људи навикли на свакодневну крађу па толико су застранили да сви мисле да краду. Да ће Бог да државне и вјештачке клубове вратимо ђе треба и да се вратимо у ЕЛ.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Cestitke ekipi, momci imaju muda, neko partizansko ludilo je oko ovog tima.

Pitam se samo odakle cigani dovlace pacove kao sto je ovaj Tomic, govno posrano. Nadam se da ce da im potraje na klupi bar do kraja sezone.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ја молим да га КСС суспендује тамо после КЛС-а, нека им прави притисак нека кука, само нам даје мотивацију још већу.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Trinki dobio finale, kratko i jasno.
Obrisao pod sa slinavim Tomićem, prelepog imena. :)

Novica kao i uvek, na srce, na grobarstvo, plodi ciganku. Vuče kontre, bije ispod kosa, okreće Borisu kao na ringispilu.

Renfro je zbog ovoga i doveden. Odličan i iksusan plej. Defanzivno odličan, stalno je tu, odličan na skoku. U napadu mozak ekipe. Bravo Brko!!!

Dzok opet meč winer. Prvo poluvreme bio je na klackalici, promasio par zicera, ali kako se kraj bližio baš je pokidao. Trinki je celu utakmicu postavio da ih napadamo sa niskog posta. Koliko god sam se nervirao to nam je završavalo posao.

Spolja smo bili loši večeras. Paige kao da nije ni došao na finale, Vanja par sekvenci ali slabo za prvu dvojku u timu. Sy je već konstantan. Braca Jankovic takodje.

Jaramaz mi se svideo, još malo da se oslobodi i mislim da će nam dosta doneti. Ima nešto kosarkaskog u sebi.


Smradovi iz zeleznika sve lošije deluju. Njihova hemija na terenu kao da ne postoji. Naši strpaju kos, cela klupa na nogama, vadi kitu. Kod njih tankosava. Kapiram da je sve do gazde bolesnika i trenera pacova. Za aba dobijaju 3 stranca nazad, sad će udariti all in. Al mislim da su pečeni, da im nema pomoći.


Nama se vraćaju Zagor i Ali, pa ćemo se lepo sibati. Sad definitivno znamo i da možemo. Trinki zna, momci mogu!!!

Biće guravo sada u ABA-i. Baš!
No dobro, daj da mi igramo svoju igru, a oni nek probaju da nas u tome spriječe :)
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne znam koje predstavnike czv hoce da vidi u lozi?
Da li one prve generacije koje su osvajale na sljaci, mozda Moku Slavnica koji je otvoreno pricao o razlikama dva kluba, ili mozda Ducija Simonovica, ciji se stav o sportu generalno, zna. Dajte da pomognemo vidite da mu nije dobro uopste
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top