Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma imaju pravo na djoku.
Ćute ko pizdurine preko 5 godina kako nas leše ikebanišu dok čović ima dva kluba u istom takmičenju, određuje sudije i vodi jadransku i onda se kao oni sad javljaju da seru po onome bez čega bi radili selidbe u njihovim selendrama.
Čuj kurče pravo na mišljenje, imam i ja pravo da im želim srećnu krizu srednjih godina u invalidskim kolicima jebo im pas mater.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
To njihovo pravo na misljenje ih savrseno dobro razotkriva, da ih dobar dio navijaca za sva vremena prekrizi sa spiska Partizanovaca, a meni licno je neobicno drago sto se sami razotkriju, bas u ovakvim situacijama. Tu se vidi jesi li vino ili voda.

Sto se mene tice, ko god ne vidi sto se radi i pozadinu ovoga, nije Partizanovac i neka se nosi u tri lijepe picke materine, od grbovica, krstica, varde, pekovica i ostale intelektualne elite.

Da im Partizana nije bilo, radili bi ka izbacivaci po nocnim klubovima, govna izdajnicka, realna i objektivna.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Onaj osecaj, kad stranci, Dalo, Vesterman, Hecer cestitaju osvajanje kupa, a sa Partizanom nemaju sada veze. Osecaj, kad se utakmicu kk Partizana isprati Lovernj, a igra utakmicu Fenera. Kada se javi Bogdan, a preko bare je...
Bude ti milo, velika, raseljana porodica i klub koji je spaja.
A onda se jave OVI sa ma dajte te produzetke, u sportskom duhu...pih
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Da im Partizana nije bilo, radili bi ka izbacivaci po nocnim klubovima, govna izdajnicka, realna i objektivna.

Kakav crni izbacivac. Krenuo covek na njega, on pobegao, potegao stolicu i nasumicno bacio bezeci. Usr'o se (sa ,,Milicic'' cimanjem glavom i srkom vode). Podjednako hrabra i pravovremena i ova izjava. Precrtan crnim markerom. Posto ovo nije prvi put da ciganise. Vade ga iz naflatina za podobne izjave drugi ili treci put. :puke:
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
Ja kad sam psovao to govno ovde, dobio sam ban, a gle sad ceo forum protiv njega :cool:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Pade mi na pamet mogućnost da su pokrenuli neki biznis, kur moj, ostali dužni nešto nekome, ovo pseto nepelcovano izbunarilo podatke, preko nekih pacovskih kanala dojavilo oprost istih i, voila, eto njih da pljuju... Ali, pljunuše po sebi, ne po nama... I da ne kvarimo više temu, od sad, za mene bar, ne postoje...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.863
Reaction score
10.851
Нека нека, само нека ,,износе своје мишљење", бар ћемо знати са ким све од ,,наших" имамо посла. Сунце ти јебем који суноврат, од капитена репрезентације до реда у човићевом саопштењу... Него, је л се јавише Ненад и Ратко вечерас везано за фаул на Јеловцу? Смрадови лицемерни! Штета што нисте цигани...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jedina dobra stavar ove naše pobede, pored mentalnog zatupljivanja cigana( nepovratni proces), je to što će pokazati ko je lantentni ciganin. Kome je Arkan idol, ko se pali na Cecu, i ko smatra da je Čovke i Terza legende. Takvi nam ne trebaju, neka lepo odu s gurovićem i ostalim govnima na sever, i da ne zaborave kajlu od 30 centimetara, s krstom i obavezno da istetovira 1389( iako pola ne znaju pravo ime kneza Lazara i ko je u to vreme bio kralj Srbije, a nije Lazar), da se prekrsti kada vidi crkvu ili popa, i da obavezno obuče majicu Putina, a da čeka ispred američke ambasade za vizu...

Pazi, koliko je to otišlo u kurac, pre neki dan idem niškim kejom, i neko cigasnsko pseto, nedaleko od Šabanovog spomenika razgovara telefonom s nekim( sigurno se neki blesavi grobar ubeđuje s njim) i kaže doslovce : " jeste bio faul, al` je isteklo vreme bate". Ono kad nemaš argumenata pa slažeš, kao najgora ona džukela.
koliko govna liče sebi, ko da ih je sve jedan isti kurac pravio....
 
Последња измена:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
To bre samo hoće da se provuče na neke tehnikalije, da pobedi makar golom iz gol-auta / nepostojećim golom / iz nepostojećeg penala...
Meni jedan kaže "bio je faul, ali nek puste sudije da se igra produžetak, da se vidi ko je bolji"... pa ko je bolji, majku ti jebem nenormalnu, trebalo je da bude rešeno 3 minuta pre kraja, noga, koraci i milion stvari...

Jel' pozvao neko Ostoju, Novicu, Trinkija u emisiju posle osvajanja kupa, ili samo ovaj Minion ima pravo da sere svaki dan negde?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.181
...Jel' pozvao neko Ostoju, Novicu, Trinkija u emisiju posle osvajanja kupa, ili samo ovaj Minion ima pravo da sere svaki dan negde?

Iskren da budem, možda je i bolje da oni seru, a nas puste da ćutimo i radimo. Nešto nisam navikao i ne volim kada nas ima mnogo po medijima, ma koliko to nekome smetalo. Čim počnu mnogo da nas hvale, odmah se zapitam kakav se pakleni plan iza toga krije.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
@grobar-do-groba Haha i ja pre neki dan idem Pobedinom i isto neki lik pored na telefonu, kao ma jeste lepo bilo nego si video sta nam na kraju napraviše. Na šta ono liči.
Dva dana se raspravljam s najboljim drugom koji kuka kako su oni u zadnja dva minuta pokradeni. Ali zanimljiva je to logika da ti možeš da nas kradeš 18 minuta, ali zadnja dva minuta mora da bude perfektno suđenje...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi malo smo utihnuli sto se kosarke tice.
Jeste da ide fudbalski derbi ali nama je daleko vazniji ovaj kosarkaski u nedelju..barem sto se rezultata tice.

Ukoliko dobijemo cigane guramo ih u duboki ambis, psihicki bi ih unistili. I samim tim gurnuli na PG govna u polufinalu.

Nadam se da Trinki opet dobro sprema ekipu i da radi dodatni skauting. Zbog toga sto njima sada igraju tri igraca koja nisu igrala u kupu.
Odjo, Faje i Rives.
Znaci njima tri igraca moraju da lete iz tima. Keselj sigurno. A koja jos dvojica ja ne znam. Pogotovo ne znam na koju poziciju ce smjestiti ovog Rivesa. Bice zanimljivo vidjeti kako ce Tomic podijeliti minutazu sada, pogotovo sto kazu da se i Lazic totalno oporavio.
Uopste im nece biti lako posloziti ekipu sada sa ovoliko sirokim rosterom. Znajuci da grk (ako ne udje u kontra ritam) mora igrati pola sata minimum, da minute mora dobiti i celavi sin, Beron mora dobiti isto ozbiljnu minutazu. Pa Rives.. Auuuu zajebano cigani, zjebano.

Regland,
Perperoglu,
Beron,
Cirbes,
Odjo,
Faje,
Rives.

Au bre igramo li mi ovo protiv cigana ili protiv neke strane ekipe?
Koliko poena ce im dati domaci kosarkasi pored ove legije stranaca?

Pitanje za cigane koji citaju nas forum.
Hocete li pauzirati bojkot ABA lige? Ili cete svi biti tu samo bez zastava kao i uvjek.
I odakle vam pravo da PG govna zovete legijom stranaca kada i vi nemate dva domaca igraca?

Cigani smradovi ste vazda bili. Ne zna se ko je gori dal PG govna ili vi. Mrtva trka.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Regland,
Perperoglu,
Beron,
Cirbes,
Odjo,
Faje,
Rives.

Biće jebeno. Nije meni toliko stalo da sledećeg derbija (kako prođe, nek prođe). Čak i da izgubimo na ciganšture idemo u 1/2 a to onda znači da igramo na 2 dobijene - tako ih je lakše izbaciti nego u 3 tekme (ako uopšte treba gledati na njih). Zatim ide finale protiv PG govana, koja imaju možda i jaču ekipu + Repešu na klupi (nije bog, al je lvl 10 u odnosu na Tomića).

Ako dobijemo ciganšturu, ostavljamo da se oni međusobno pobiju u 1/2 a mi dobijemo CedeKitu (uslovno rečeno, slabijeg rivala mada su i oni u velikom naletu. Kako god okreneš mi smo na papiru 4. ekipa al kako sam već pisao - Partizan je uvek bio klub za cepanje papira!

Biće jako jebeno al nije ništa nemoguće, posebno ako se Novica poslednjom tekmom vratio, ako Zagor bude onaj kada je stigao a ostali barem ostanu na nivou na kom su sada - u tom slučaju, otvoreno se možemo pobiti za novce u koje se sada igra.

Posle duže vremena barem imam nadu ali i neku pozitivnu tremu pred finiš sezone. Ako Bog da, možda se i obradujemo na kraju ali će biti jebeno teško i ne bih bio u koži Trinkija i ekipe. Biće gusto i zanimljivo. Treba dobiti 5 tekmi u play-ofu, sve drugo je manje važno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.656
Статус
Затворена за писање одговора.
Top