Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ne preuzima se domacinstvo!
Kako zakljuci ovo lik da mi je znat.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Moja greska izvinjavam se svima..u nekom tripu sam bio da se domacinstvo preuzima..jbg nisam se setio da pogledam na sajtu pre nego sto lupim..
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kako igramo u Pioniru bolje nam je da nemamo prednost domaceg terena:buhaha
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Kako igramo protiv budućnosti u Beogradu u zadnje vreme, bolje je da imamo prednost.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Cedevita izgubila od Krke. Ovo može da zakomplikuje stvari.
Ali sutra na pobedu bez obzira na sve.
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Nisam siguran, ali mislim da bi u slučaju da sve 3 ekipe imaju isti skor na kraju, raspored na tabeli ostao isti. Cedevita ima bolji međusobni skor u odnosu i na nas i na Crnogorce, dok mi imamo prednost u odnosu na Budućnost. No, najvažnije je sutra ostvariti pobedu, a ostali nek se poređaju kako im je volja! :napred-partizan:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.742
Da mi njima sutra spakujemo novu dozu batina, cisto da im prelazi u naviku. Mozda nisu original cigani, nego smrdljiva kopija iz predgradja, ali batine su batine.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Хајде људи мало директне кшарке :) Ајд мало да глумимо Тринкијерија: Шта и како сутра? Има неко идеју о потенцијалној тактици, како мислите да ће изгледати све то сутра?
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Samo jako I u rašlje. Ja bih ovoj našoj ekipi dodao desnog beka fudbalske sekcije Miletića, pa da grobarština bude kompletna..

Bio bi red da Pejdz nesto jače ubaci...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Da se prešaltamo na ovu temu danas.
Ima li informacija da li su svi zdravi?
Ako udjemo kompletni mislim da se pitanje pobednika neće dovoditi u pitanje.
Pre svega ovo mislim zato što je Trinkijeri je imao 2 nedelje, sa izuzetkom par igrača, da uigrava ekipu za večerašnju utakmicu, a znamo šta ovoj ekipi i treneru znači veliki broj treninga.
P.S. Ko iz suprotnog tabora zaslužuje lakat?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Ja bih poštedeo malog Čovića. Žao mi jadnička, umalo da izgubi vitalne funkcije onomad.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zagorac i Nikolic su spremni... Stefan Jankovic je bio upitan za nastup ali vjerujem da ce biti spreman.

Samo hrabro i pametno, ako svi daju doprinos na obe strane rezultat nece izostati. Nadam se koliko toliko fer sudjenju.

Ako dobijemo veceras (a hocemo) mogli bi da zapocnemo raspad mordorske ekipe a pudlica ima da zapjeni :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top