Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060
Ja bih sačekao sa "euforijom". Bitna stvar je da ne sude domaća govna, ali sve sudije su govna tako da...

Iskreno se nadam da oni kojima je to posao rade na tome da ekipa ima fer kriterijum, ništa više, ništa manje. Pustite nas da igramo 5 na 5, bez tegova na nogama i vezanih ruku na leđima. Ostalo je naš posao.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Iskreno, sumnjiv mi je Radović, mnogo je loših priča oko njega. Rekao bih da startujemo sa -4 sa ovim sudijama, što znači da ćemo da ih omlatimo samo tako!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ocemo da trazimo jos nesto limaru posle odgovora za koji ne znamo da li je on ili Tegi, i posle veoma, veoma pristojih sudija. Daj setite se jos nesto, Limar cita.

Postovanje za Limara. Ljubav drugom prilikom.

Priblizavamo se, ovako nisam iscekivao ni f4 u Parizu.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Realno je da sva trojica delegiranih mogu podleći pritisku... Šteta je što nema Pukla ili Boltauzera međ' delegiranim!
Zadovoljan sam pre svega jer nema one trojice. Ni Pukla nesto ne pamtim po dobru, protiv Cedevite u Pioniru zamalo da izgube glavu (tu je sudio i Petek kao drugi sudija). Boltauzer bi verovatno bio najmanje losa opcija, ali on i Pukl su vec sudili prosli mec, mislim da iste sudije ne mogu da sude dva meca u nizu u playoff seriji. Ako je istina to sto se pise o Radovicu, ostaje da se nadamo da je Ostoja umesao prste jer ne verujem da su coravi i ostala bagra sedeli skrstenih ruku...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Mi jesmo bolja ekipa ali oni su bolji individualno.
Da li cemo mi bolje dici ovaj "individualni" deo, u odnosu na to koliko oni mogu odigrati bolje timski, uz faktor sudija-to odlucuje

Usput,
Sta mislite o onoj tabli koju je Trinki ostavio na stolu pred novinarima?
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ja sam iz nekog razloga ubijeđen da ćemo da ih dobijemo. Jednostavno čvršća smo ekipa, stranci su inficirani virusom Partizana, imamo prave Grobare u ekipi, imamo daleko boljeg trenera, prva utakmica nam je izmakla za dlaku.


Oni će bit’ pod mnogo većim pritiskom, što zbog moranja, što zbog domaćeg terena, i trenera koji ne zna da se nosi sa ovakvim utakmicama, nema iskustva a čini mi se da je i paničar ( gestikulacije prema lebranku da izađe sa terena kod tajm auta kad su gubili u prvoj utakmici).

Psihološka priprema je najbitnija za ovakve mečeve, a naši su toga svjesni ( to je i Šćepo reka’ poslije druge utakmice) još Trinkijeri jebe onog njihovog u mozak, ostavlja novinarima tablu, što neko već reče.

Gasi još jedan državni projekat!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Slika table.
 

Прилози

  • F07851F6-F863-4567-9971-35FD61A2CF4B.jpeg
    F07851F6-F863-4567-9971-35FD61A2CF4B.jpeg
    403,3 KB · Прегледа: 160

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Cigani apsolutno svaki put pričaju da naši izađu napaljenije, zagriženije, nadrkanije... Sutra je trenutak da izađu kurčeva i pesnica naoštrenijih nego ikad.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top