Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Steta za Dzoka, mogla se graditi ekipa oko njega. Uz sve mane defanzivno koje ima, sasvim solidan centar sa koledza za nase uslove.

Nemamo potpune informacije pa de ne lomim preko kolena. Ali ako je izrazio zelju da ide, pritom da dobijemo neku kintu, sta je tu je. Tu ni klub ne moze mnogo, zar ne? Praksa da dovodimo strane mlade igrace sa tom opcijom izlaska iz ugovora nakon prve sezone je donekle i ok. NWG je slicna prica. Uzme se obestecenje bar. Koliko toliko. Pre su nam stranci odlazili za dz.

Ocigledno da je uslov da zadrzis perspektivnog stranca u klubu, igranje u EL. To je najvisi stepenik i svi teze tom trzistu. Mi smo nazalost jos daleko od toga.

Kljuc svih kljuceva je ostanak i odresene ruke za Trinkija, sve ostalo je palamudjenje :)
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Uglavnom ne volim da polemisem o tome sta je dobro ili nije dobro, tacbo ili netacbo, rekla - kazala...
Ali stvarno mislim da ne postoji ni najmanji moguci razlog za pljuvanje Lendejla. Setite se Trinkijevog poljupca u glavu u finalu kupa. I sa strane se vidi da je dobsr momak. Shvatio je u kakvu je sredinu dosao, ne moze niko da me ubedi da nije. Samo uporedite Markusa i njega. Markus je duplo cenjeniji prospect bio, ali od prvog dana smo videli da decko nije stivo za Partizan. Lendejl je koliko se secam BAR 2utakmice resio. Ne mogu da se setim protiv koga tacno je dao kos posle bacanja u poslednjoj sekundi. Da ne pricam o kupu.
Postoje 2 alternative u mojoj glavi, prva je da se otpocetka znalo da ce biti prodat, tj. Da razgovori sa zalgirisom traju duze vreme, i da je Lendejl sigurno ne svojom voljom pauzirao. To je ili povreda, ili odluka uprave. Lendejl je igrac koji nam je upravi doneo 250 000 minimum, i toga su svi bili svesni. Kao sto neko rece, jedan od vecih transfera u istoriji, zato ja mislim da je Lendejl(Ako NIJE BIO POVREDJEN) bio pripreman za transfer. Nije samo nasa sezona u punom jeku, totalno bi bilo neprofesionalno da se ranije obelodanila informacija o transferu, a nesto mi govori da ga je Sarunas kaparisao pre dista vremena.
Budimo realni, decko nam je donro vise od onoga sto je mogao. Da je bio i trunku drugaciji, imali bi 2 pobede manje, mozda. Odnosili smo se prema njemu kao prema nasem, i on je to uzvratio koliko i kako je mogao. Doneo nam ne cetvrtinu miliona eura, sto je za jednog posrnulog giganta ogromna suma. Ne vidim ni JEDNU LOSU stvsr oko Lendejla, i oko njegove sezone. Da odbrana je bila kriminalna, ali se popravio, dao je sta je kogao i koliko je mogao. Kod mene ce uvek biti dobrodosao, kao i neki stariji asovi koji su imali mane u igri zadrzavali se kratko a opet ostali tu, tu su. Pre svih Roberts, da li se vi braco moja secate koliko je taj covek silovao? Jos dosao iz istorije sa zlezdanom. Pa je onda ujebao navarra na sut za 3 poena koji mu je stran kao kvantna mehanika.

Mislim da je trinki naciljao jedan motor, ne znam koje marke, verovatno tamnije boje do 100,150 000 godisnje i da ga krcka od dana kada je Saras pozvao.

Ajmo lagano..
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
И за Пажина написао Тегелтија да је одавно отишао.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Tu je glavno pitanje koliko se Trinkijeri pita. Sve zavisi od toga.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
zinulo dupe roditeljima za cokijevom lovom...najvjerovatnije
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Taj Milijasevic je valjda dosao pre godinu dana iz Zemuna, dakle nije sastavio ni sezonu. Ako na istog mislimo.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Izgleda da je kengur i dalje nas igrac. Kakvi odlasci u pola sezone uz obestecenje? Evo Ostoja navodno demantovao. Kengur je u SAD na lecenju...zalgiris za petama NWG. Umotvorine srpskog novinarstva i spinovanja, 2019 izdanje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.401
Локација
Beograd
У сенци фудбалског финала купа (и наше победе у том финалу! :D ) и К.К. Партизан је данас ,,одрадио,, свој посао како треба...
Убедљива победа над Динамиком, а мене интересује колико ли је уопште публике или наших навијача било тамо у тој хали ,,СЦ Мастер,,...Гугл мапа ми показује да је та хала негде близу ватрогасне станице у Земуну...
Не знам да ли уопште постојио могућност или добра воља па да се неки термини утакмица Партизанових клубова мало ,,ускладе,, па да публика може на више утакмица различитих спортова у истом дану...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.470
Локација
Žrnov
Kakva glupost! Ja imam A5 ali mi EPG prikazuje da jw fudbal bran-rozenborg?!?
Hvala!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Malo smo se opustili u 3/4, prišli su nam na 60:50, onda jedan malo žešći TO i to bi bilo to.

Za moj ukus, malo više ispucavanja za 3 poena, čak je i Nikola Janković ubacio jednu (mada mi se čini da je ubacio i protiv Tamiša), ali igramo bez klasične petice i valjda to povlači više šuteva spolja.

Pohvale za Pecarskog, već par utakmica, bori se, bije se, valjda mu je došlo u glavu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Himki prosao u finale (igra sa CSKA) i igrace u EL.
Jos nam ostaje Alba da pobijedi Oldenburg i da igra u finalu sa Bajernom. Ja koliko znam Bajern ima licencu, znaci Alba samo da udje u finale.

I onda nam jedino ostaje Darusafaka kao ozbiljni protivnik za dobijanje vajld karte za EL

Ljudi ja sam sad jos vise ubijedjen da igramo EL sledece sezone. Konacno vise da se vratimo tamo dje smo uvjek pripadali
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top