Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
N. Jankovic napravi faul u poslednjoj sekundi, 3 bacanja..potom promasi sam dva bacanja, lose gradjenje na skoku, peti faul i jos dva bacanja za gurbete.. i na kraju slag na tortu tehnicka Zagorcu..eh seme im jebe cigansko
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Otkako pratim kosarku, a pratim je preko 30 godina, neinteligentnije unutrasnje linije nije bilo u jednom klubu kao u ovom sezoni kod nas. Uz svinjariju sa Lendejlom, nadam se da nas to nece kostati titule.

EDIT: Gagic sabotira, nemoguce je da neko ljudsko bice bude toliko praznoglavo.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.530
Reaction score
3.681
Локација
Beograd
Mi toliko gluposti napravimo da ne mozemo dobiti jos 2 dana da igramo.

Ne moze se dobiti sa 2,3 raspolozena igraca. Centri na ovoj utakmici bili velika nula.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Najgore je sto nam se pored svega nudi da dobijemo pored sramnih sudjenja, N. Jankovic pravi pocetnicku gresku !
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Mi smo jaki onoliko koliko nam je dozvoljeno da to budemo. Vujosevic svojevremeno rece da cemo vremenom postati sparing partner kurvi, i evo, to je bas tako, godinama, u svim sportovima.
Ako se usudimo da osvojimo nesto, dovedu te na ivicu gasenja. Pogledati pod VKP.
Ali ko nas jebe, sami smo krivi, nije do drzave. Jel tako bese?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Bravo za centre. Resavaju ovu finalnu seriju smirenoscu, iskustvom, odmerenim potezima...

Da smo pravi, kurac bi nas sudije saplele, ovako samo se nerviramo.
Ovaj celavi kod pantera igra ono sto Andric kod nas nikad nije uspeo. Stanes, pogodis, visok si pravis probleme u skoku, ne treba nista vise.

Svi koji nas kanale u ove prve 3 utakmice neka promuckaju glavom malo, i ako ne mogu bar da ne prave stetu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Corava posla od nase kosarke. Cigani bez pola ekipe, ali ni to nije dovoljno za vratolomije Gagica i Jankovica.
To sto oni rade (Zagorac) se ne gleda cesto.
Igra se jos, sanse ima.
Odoh da prosetam, previse je ovo za veceras.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Poslati ga da sadi bukve, bolje mu ide... da se ne ljubimo vise, ono, krajnje je vreme. Toliko je tragican, da je izgleda zarazio i kolegu na poziciji neinteligencijom...

Utisak utakmice: prvi red u hali. U nedostatku legendi, kosarkaskih velicina, pravih ljubitelja kosarke, coravi popunio taj deo opet sa ljudima od zadatka. Smrdeli su preko TVa, dobro su ovi nasi i izdrzali. Ubise se jadni vredjajuci, pljuvajuci, gestekulirajuci celu utakmicu... samo su se malo zajebali, bitni su koliko i Gagicev prdez. Kako ono bese coravi: ne budimo kao neki drugi? I ne trebate, vase je da smrdite kao i uvek. Jel vi ste cigani, kapiras?! Najjaci ste, najjaci! Al u kurcu...

Partizane, ja i dalje verujem da ces zgaziti ova govna! Zagore brate, probudi se!

SVE U KURAC, PARTIZAN JE SAMPION!
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Samo mi nije jasno kako neko moze da komentarise bilo ciju igru nakon ovakve kradje!!!!!!!!

Prosli put Trinki 2 tehnicke za 5 sekundi, sad Radetu tehnicka sto noktima gazio liniju, eeeej bre, 40 sekundi do kraja! Znaci drugi put uzastopno nam u poslednjem minutu direktnom i skandaloznom odlukom uzimaju bilo kakvu sansu da pobedimo. Ovi nisam video ni u jednom sportu za 30 godina!!!

A da ne pominjem trecu cetvrtinu gde od prvih 5 faulova koja su nam svirana 4 nisu bila. Ali su videle sudije na poluvremenu da samo Gagic ima 2 licne, svi ostali 1 ili nijednu, paresili da nadoknade za 3-4 minuta sve i potpunon nas izjednace.

Vidim i ja da Gagic ne zna gde tera, da je Jankovic napravio nevidjenu glupost, da Rade ne daje cist zicer i ceka onom da mu pridje, da 2 puta ne mozemo da uhvatimo ciste lopte u defanzivi kad se lomilo... Ali i kao takvi mi 2 puta dolazimo na jedan napad u zadnjem minutu.

Ma napustaj bre ovo sranje od lige, nismo trebali ni vecerasnju takmicu da zavrsimo.

ALI NEKO TO OD GORE VIDI SVE, GOVNA JEDNA HOSTAPLERSKA!!!!!!!!!!!!!!1
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Za razliku od prve utakmice koju smo odigrali vrlo dobro, u ovoj smo pravili mnogo gluposti...I ovde su nas krali debelo, ali kako da kukam na sudije kad ceo mec ne mozemo da zagradimo jebeni skok!? Centri katastrofa danas...Jankovica ubise ovi crnci njihovi, sve mu uhvatise jbt...Za ofanzivni deo nemam nekih vecih zamerki, pristojno...Gagica nema potrebe vise komentarisati, nadam se da ga necemo vise gledati u svetom dresu...Zagorac opet nigde, ocekivao sam njegovu reakciju nakon one trojke, ali nista...Za pohvalu Vanja, Pejdz, Jaramaz i Renfro...Imamo sansu, nista jos nije gotovo...Svaki put nas dobise na sudije i nase gluposti...Malo koncentracije u sledecem mecu i siguran sam da cemo gledati majstoricu...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Znam samo jedno,ako sve bude kako treba i odradi se prelazni rok kako su planirali, ometlacemo ove ciganske govnare sledece sezone da ce sami sebi stavljati kurac u dupe kada trebaju da igraju protiv nas!
I njih i sudije i sva govna okolo!
Trinkijeri samo napred! Bez normalne centarske linije on svaku utakmicu protiv ovog frankenstajna usranog igra na jednu loptu!
Sad ovakvi se koljemo sa njima,sledece sezone pisacemo im u usta!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
E ako je jedno poklonjeno slobodno bacanje na 40 sekundi do kraja krađa, onda stvarno.
To su gluposti. Suđenje je bilo najbolje u celoj sezoni.
Sami smo krivi, selekcija centara nam je kriminal. Tu moramo biti jači sledeće sezone. Dno! teško da može gore.
Ajde u napadu da lopta neće u koš ali u odbrani im skidaju lopte sa glave neki faye. Samoubilacki faulovi! Cigle sa linije!
Kako pobediti uz takav hendikep?
Drugo, Zagorac.
Ubica momentum i igrač za YouTube smešne kompilacije. Dovoljno sam video. Da nam je jedan vitkovac umesto njega, da nas bog pogleda.
Ostali svaka čast. Samo zbog vas smo imali šansu...
Ništa, ajde da se proba ovo uvesti u majstori u pa još jedna runda čupa ja kose. Ali dok je trinkerija ima i nade...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.089
Duletova era uspeha tesko ce nas klub ponoviti u dogledno vreme, sve dok se politika mesa u sport (pogotovo aktuelna vlast koja favorizuje odredjeni klub) mi cemo stalno biti drugi. Ostoja ako zaista mislis da pravis ok KK Partizana evroligas to pocni da cinis jos od ponedeljka mi koji zivimo za Partizan vise pocinjemo da zaboravamo kako se osvaja ABA liga kako je biti sampion u drzavi i kako se pobedjuju najbolji klubovi Evrope. Sanse jos postoje za titulu ali ova danasnja utakmica smatram da je bila kljucna.Nije gagic samo za pozdravljanje ima yu jos par igraca koji su zalutali u klub ali zato narod kaze koliko para toliko muzike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top