Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
439
Reaction score
331
Локација
NBG
Koliko sam bio besan da sam otisao u teretanu da se izduvam. Ako se ne prihvati zalba jer utakmica nije zavrsena, istupiti odmah iz lige i objaviti zvanicno da ne igramo vise, ako minimum to ne urade, jos vece ce razocarenje biti nasa reakcija na ovu cigansku sramotu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Nasa zalba ce da im posluzi za sviranje qurca oni su vec uzeli medalje i pehar valjda onaj isti koji su ga krali od nas kaznice one nakaze od sudije ali sve to ce da im bude materijalno nadoknadjeno.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Evo i teksta sa VICE-a o toj utakmici sa Barsom.

Ključna utakmica prve faze odigrala se 12. novembra u prepunom „Pioniru“, kada su crno-beli ugostili Barselonu. Nakon dva produžetka i rovovske borbe Partizan je poklekao rezultatom 106-110, a meč je obeležilo nekoliko pikanterija. Aleksandar Đorđević je postigao trideset i devet poena (sedam trojki) – ali ostaje zapisano i da je u jednom ključnom trenutku u samom finišu regularnog toka meča prilikom kontre „jedan na nula“ namerno napravio korake kako bi poštedeo bivši klub. Urbana legenda ili ne, mišljenja su i danas podeljena.

Evo i zavrsnice tog meca, nazalost bez te kontre Djordjevica, ako neko ima u arhivi bio bih mu zahvalan ako bi postavio na YT.

 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Hvala ocu ,hvala Bogu što sam Grobar od kad znam za sebe a to je više od pola veka.Seme im se zatrlo odvratno lopovsko.Idemo dalje ,nikad kao oni.Smrt fašizmu živeo Partizan!!!
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Ovako se gradi gubitnicki mentalitet.
Mi smo kao klub taj pobednički duh generacijama gradili. DV, Dalipagic, Djordjevic ugradili sebe u instituciju, a sada olako sudije, vladar srbije, bezmuda uprava i igrači pisaju po svemu.
Niko be voli gubitnike, i pitanje je koliko će ostati nas mazohista nakog još par godina poraza.
Klub se sistematski unistava, i šta će ostati dok dočekamo promenu vlasti?

Od odlaska Duleta ovo je sve kako je on i predvideo, mi smo samo ikebana stubu srbstva.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Faul, pa ako pogodi oba slobodna bacanja tvoja je zadnja.
Kraj.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Kad je došao Trinkijeri, rekli smo idemo korak po korak pa dokle stignemo, ali uz uslov da se dobro ,,pošibamo,, sa ,,ciganima,,...
On je rekao da je došao da pokuša da Partizan vrati, bar donekle, tamo gde Partizan treba da bude...

Sezona se (valjda?) završila, gubili smo i pobeđivali, slavili neke igrače, za neke smatrali da nisu za Partizan - uglavnom sudeći po nekoj najnovijoj utakmici u kojoj bi oni doneli pobedu, ili poraz...tako da je neko nekad bio heroj koji nam treba i za sledeću sezonu, a onda isti taj, neki sledeći put, bude i tragičar, pa kažemo da i nije za Partizan...

Dakle, osvojili smo taj Kup, a sa Zvezdom se ,,šibali,, onoliko koliko smo mogli, malo uz našu igračku limitiranost, moguće je i malo uz neku Trinkijevu grešku, pa ,,malo,, uz to da nas i sudije limitiraju, malo uz to da oni zaista imaju skup kvalitetnih pojedinaca...eto, nismo uspeli da osvojimo ni ABU ni ligu za ,,domaću,, upotrebu...ma koliko da smo to želeli...

Videli smo da su nam igrači limitiranog kvaliteta, ali moramo da im odamo priznanje da su tu skupocenu Zvezdu dobro namučili, oznojili i bilo joj često ,,na jednu loptu,, od pobede ili poraza - i našeg i njihovog...Pa da li smo mogli da im tražimo više od toga?
Čekaj, kažemo da Zvezda ima objektivno bolji tim, kažemo da naši igrači imaju puno mana, a oni ipak sa Zvezdom igraju ,,na jednu (sudijsku ili ne) loptu?! Ostaje samo da im se zahvalimo na želji i trudu koji su pokazali dajući svoj maksimum:
HVALA MOMCI!

Šibali ste se sa Zvezdom onako muški i pošteno, da smo mi osvojili bilo koji trofej ili titulu uz korake u poslednjoj utakmici koja nije ni završena (?!) mene bi bila sramota, njih nije, i u tome i jeste razlika između nas i njih - NISMO ISTI...
Zabole me za prebrojavanje titula i trofeja, nama je poraz samo zalog nekih budućih pobeda!

Trinkijeri, posao te tek čeka - došao si na tim koji je već bio tu, očekujemo da sastaviš puno jači tim za ubuduće, ali i ,,dižemo lestvicu,, želja - više nam nije dovoljno da se samo ,,šibamo,, sa ovim zlotvorima, očekujemo da ih u narednoj sezoni - PORAZIMO.

Košarkaši, hvala za trud, ali onaj ko ne može da ,,prebaci,, 10 poena u derbiju, sve da je i 50 stepeni u hali, sve i da ti pada kiša na glavu, grom udara u halu, protivnik te bije a sudija ti veže jednu ruku...jbg...šta da vam kažem, nek se svako zapita da li je i dalje za Partizan, ili da li uopšte da ide negde na odmor, ili da celo leto šutira loptu u koš, preko metle, sa rukavicama, sa vezanim rukama, vezanim očima...
Pazi, 10 poena to ti je da pogodiš samo 5 puta na utakmici, a i ja bih sa mojom kilažom i godinama pogodio bar 2 puta...a vi ste profesionalci, duplo mlađi od mene i u svakodnevnom treningu...
Nije da sad hoću da vas ,,ocrnim,, imate moju podršku i zahvalnost, i ko ostane u Partizanu i ko ode iz njega, ali braćo rođena moja, taj šut, dvojke, trojke, slobodna bacanja, to mora da se dovede na neki normalan nivo...

Ljudi, JEDNOG (da se fudbalski izrazim ,,krštenog,,) igrača da smo imali koji je u stanju da ubaci 20-25 poena po utakmici, mi bi sad imali još dva trofeja u vitrini - ne da ih brojimo i prebrojavamo nego da bar malo ućutkamo to ZLO koje je svuda oko nas.

Što se mene tiče, nova sezona je već POČELA - u trenutku kada su Beron i njegove sudije pobegle sa utakmice u svlačionicu.
Tačka.
Teraj dalje.
Borba bre i diži kvalitet!
Napred Partizan!!!

:napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
Nisam pisao odavno na ovom forumu, mislim da je to zbog situacije u upravama mog klub i pogotovo zbog političke situacije u Srbiji. Ne znam da li su se pravila menjala i da li smem da napišem ono što želim, ali to mi nije ni bitno sad.

Pomirio sam se sa trenutnim stanjem sporta odavno, možda sam i zbog toga manje pisao, nisu me zanimali prelazni rokovi, nisu me zanimale potencijalne 'bombe', nisu me zanimala 'agresivna saopštenja' mog kluba, kao što ranije jesu. Pomorio sam se odavno, ali ovo me je ponovo vratilo na početak tog pomirenja. Ja znam da oni mogu sve, ja znam da ih niko ništa ne pita, i opet... kao da je ovo previše, a nije, ovo je tek početak. A možda oni nisu ni bitni toliko.

Jer je sve izgubilo poentu, ne znam kako svi gledaju na ovo i ne znam da li je već ispisano 180 stranica o tome, ali moj klub vodi SNSovac koji je obična sluga psihopate predsednika, kome se sigurno ne želi zameriti. Moj klub i u fudbalu i u košarci vode SNSovci kojima je jedini cilj da unište moj klub i u tome uspevaju već dobrih sedam godina. Čemu da se nadam? Da će nam dozvoliti da dobijemo cigane? Zašto bi to uradili? Oni su silom oteli sve prvih par godina, zbog čega ne bi sad otimali ovako, sa boljom ekipom kad ih niko ne sprečava? Ljudi koji su prodali dušu njima mogu bukvalno da rade šta žele u Srbiji, mogu da kradu(i kradu, konstantno), mogu da ubijaju(i jesu, više puta), mogu da lažu otvoreno kao što lažu svaki dan, i neće odgovorati. Dodaj na to da su sa njima i sudije i vodje navijača i novinari tako da drže sve najbitnije ljude.

Na ovom forumu sam jedno jedanaest godina, ranije sam pisao gluposti: pisao sam da je Dule u pravu za sve i da svi treba da ustanu kad izgovore njegovo ime, pisao sam patetično, kako je Dule Partizan i kako bez njega nećemo ništa uraditi, kako je on jedini koji se bori za Partizan. Bio sam mlad, glup i naivan i najbitnije: bio sam u pravu. Jedini čovek iz našeg kluba koji je smeo da se suprostavi ovim bolesnicima, jedini čovek koji je branio moj klub, jedini čovek koji je uvek govorio istinu je oteran od strane tih bolesnika, da bi u njegovo mesto postavili mekane SNSovce koji će služiti vodji psihopati. Dule je govorio kako će biti, svi su se smejali, ''debeli bolesnik'', i sada kada se ispostavilo da je za apsolutno sve bio u pravu, sada više nema nazad.

I tako sada ja pratim prelazni rok i čitam da je potpisao ovaj bek i onaj centar, da smo u fudbalu doveli ovog napadača i onog štopera, i ''nadam se''. A onda se setim da mi klub vode Ostojić, Vučelić, Vuletić, Vazura i ostale sluge režima, i to je potop. Želim reći, ranije su Jokanoviću rekli ''možda nije u interesu da Partizan opet osvoji'', to je bilo šokantno, sada je to sasvim normalno, i da dodjemo u priliku da osvojimo, dominiramo, ovi ''naši'' u upravi to sigurno neće dozvoliti. Ne znam da li sam nervozan zbog ovog poraza ili zbog činjenice da znam da drugačije ne može i da sigurno uskoro neće biti drugačije.

Žao mi je Trankijerija, žao mi je momaka koji daju sve od sebe, žao mi je sebe što moram već sedam godina da gledam ovo iživaljvanje nad mojim klubom. Ali jasno je da tu ne možemo ništa, mnogo su strašnije stvari u pitanju a to je svest jednog naroda i jedne države.

Više volim Partizan nego što mrzim Zvezdu, ali više mrzim SNS Zvezdu nego što volim SNS Partizan.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ljudi, tek sad mora da nam kupe Evroligu. Pa nema izgovora, sta nam rade i koliko kradu. Samo da Trinkijeri skocka tim na leto i karamo ih, oni veze nemaju, a tek coach "lepi Mica" :puke:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ma vazno da sns-ostoja dobro radi posao... e sad za koga, zar je bitno...
"super" je da neki koji sebe nazivaju grobarijom, teraju sve igrace (a i trenera izgleda...) a banovali bi one koji nesto lose kazu o sns_smradu_koji_se_odaziva_na_ime_ostoja
I dalje ne vidite?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Gledam ih po komentarima na portalima kako likuju što su bas pobedili ovako, posle 4 koraka u zadnjoj sekundi, pa retardi pominju Drobnjaka... Kakva bolest, kakvi nesrećni, pogani, ružni ljudi. A isti takav psihopata vodi Srbiju. I mi da budemo prvaci? U bilo kom sportu. Ma nema šanse dok onaj ludak vodi Srbiju. Partizan treba sve sportske klubove da prebaci u komšiluk. Ako je ikako moguće. Fudbal-bugarska ili rumunska liga,Vaterpolo - mađarska, odbojka-makedonska... Pa neka igraju sami sa sobom. OVO NI FRANKO NIJE RADIO.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim pišete svašta.
Ja prvi najradije pišem samo o našem dvorištu , i da nije bilo svega prvi bih pomenuo Zagorca, S Jankovića, Gagića itd...Na stranu što je glupost priča o uzimanju zadnjeg napada jer Trinkijeri nije imao tajmaut.
Ali ovi koraci, to menja sve, šta da analiziraš da pričaš posle svega.
I najsmešnije mi je kao sad da se padne na neki populizam i ponovi utakmica, i onda nas ovako demoralisane i dobiju, kako da motivišeš igrače posle svega? Prošlu utakmicu ti sude tehničku pre uručenja lopte?
I prvi sam za prozivanje Ostoje, ali za šta veceras ovo je zakuvano mnogo ranije, žalili smo se ali možemo bulju s tim da obrišemo.
Na kraju krajeva jebo Ostoju, ne igra on, nije nama ni Radojica doneo evropsku titulu, nego Željko, Saša Psd i ostali...
Pri tome nisam teoretičar zavere, sudije greše to je najmanji problem, dešavale su se i veće i bitnije greške. Ali znaš da te 50 50 odluke idu na kraju na njihovu stranu, ovo nije ni 50 50 lopta poslednji put dodirne parket na 7 metara od koša pa da je Murešan ne bi uspeo da dovati koš u 2 koraka. Mi bi izgubili i majstoricu dal na njihovo iskustvo, sudijski kriterijum nebitno, ali jedna svetla stvar ako ništa drugo, pored svega mi smo egal, najgore je kad te leše s poštenim suđenjem onda si pravi očajnik pa sve kriviš samo da se opereš.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Neka likuju neka slave docice I njima kraj sve se vraca. Ovo leto smatram da ce klub poet da stane na noge I ozbiljno se ukljuciti u borbu za sve trofeje posebno u ABA ligi gde ce konkurencija biti jaca. Daj boze da Trinki ostane I da ima odresene ruke za pojacanja ali posle ove nepravde tesko jer
udarice jos veci pritisak na njega.Ipak on je evropa I nije ucen na ove Balkanse uslove.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Za ove grobare sto kritikuju odbranu i takticku postavku kod njihovog zadnjeg napada, jedno pitanje - da li bi ovaj americki baron uspeo da ubaci taj kos da je ipak napravio kosarkaski dvokorak i potvrdio vase teze ili bi ga Jankovic izblokirao ili mozda cak omeo kod suta? Pozitivan ili negativan odgovor odredjuje dal je Trinki ipak dobro postavio tu odbranu ili ne.

Takodje retko ko da spomene jos jednu stavku a to je cinjenica da je na satu ostalo jos vremena i da utakmica nikako nije smela da se zavrsi... Dve greske koje su direktno odlucile ovaj mec da direktnije nemoze da bude...

Pored svih nedosudjenih koraka kojih je bilo u vise navrata, nepravedno dosudjenih tehnickih, pritisaka od kosarkaskih zaljubljenika iz Zabele kod njihovih domacinstava koji su se osmehivali nasim igracima iz prvog reda, svih sranja sto su coki, mr burns i njihovi igraci srali preko medija a ovi jos to ulepsavali sa zadovoljstvom, mi se ovde raspravljamo o Trrinkijeriju i njegovoj odbrani?! Odosmo mi u kurac ljudi...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
http://mondo.rs/a1194449/Sport/Kosarka/Ostoja-Mijailovic-Aleksandar-Vucic.html

U zemlji gde suspenduju ustav, logiku i istinu, gde vade djubre iz reke pa ga odmah u nju vraćaju, gde krovovi cure i ptice zarobljene lete, gde panjevi u društvu svojih dželata sade mlado drveće, u zemlji koja se zove zemljom košarke, a dvokorak je u njoj zabranjen, u toj zemlji nije dozvoljeno ćutati. Ćutanjem postajemo saučesnici onima koji nam zlo misle.
"Ostoja, za koji minut ti počinje utakmica. Hajde, idi na utakmicu, molim te, imaš posla, Ostoja, hajde, idi na utakmicu"
Ostoja je svoj deo posla završio. Ubedio je Vladu, Momu, Andreu, Nikolu i hiljade Grobara da se trokorak ne koristi samo u rukometu i da vladar ima milosti prema sirotinji. Mene bando nećete prevariti, sve dok ovo fašističko govedo šalje svoje misionare da nas kradu, direktno sa bala sns vampira, moja svest mi nalaže da ih mrzim, mi smo za vas strano telo u srbiji i tako se prema nama i ophodite tako da polažemo pravo na mržnju i na odbijanje da ćutimo.
Ostoja napušiš se kurca zajedno sa tvojim gazdom!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top