Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
odmah posle virtusa sam pricao da pucamo protic cedeoli
i juce sam bio siguran
i danas kad sam se probudio i tokom dana
i kako ide mec mislim se to je to jbg
i na kraju 3/4
i posle blokade mozlija onom govnetu rekoh steta ah steta kakva tekma a mi cemo izgubiti
i na samom kraju govorim mojima esam reko

sisaj ga zorane sisaj gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa





hvala jare:šal
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Kada dovoljno decenija navijas za Partizan i prezivis bar tri srcke na nogama, razvije ti se specifican osecaj da tacno osetis da li ce se kidanje zivaca na kraju isplatiti poslednjim sutom ili ne. Kako lopta krene iz ruke, prosto nekako znas da li ulazi... A potez utakmice je ipak lepljenje onog goveceta za tablu. Tako ga je Mozli obeznanio, da taj levi kos ostaje zauvek, za generacije koje dolaze, grobno mesto malog pizduna...
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
1WqjVo.gif

91B834.gif

k8K56Y.gif

nxXZGD.gif
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.802
Mnogo bitna pobeda a zbog nacina na koji je ostvarena, moze se okarakterisati kao velika, ogromna!,

Vec u sredu sledi jos jedan mnogo bitan mec, valjda je ostalo energije za to.

Sjajna nedelja, najsladja ove sezone ali treba nam jos ovakvih
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
А Раде братина диже руку и пре него што је лопта прошла кроз обруч :šal
Као и већина знао сам да ће бити тешко, али ово је превазишло сва очекивања. Плус нам је Крка додатан притисак направила.
Вјерујем да ће овај кош бити пресудан за многе добре ствари које ће се тек догодити.
Руже су!!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slovenac u jednom trenutku kaže: "sreća da Janković ima uši inače bi se smejao oko glave". Al njega i razumem, al ne kontam idiota sa O2 koji navija za COL (1/4 je išao stream sa O2).
 
  • Like
Reactions: BaX

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Moja trosna srcka...
Kome li je teze bilo, rvatima ili ciganima?
Ognjene, au jbt :respect
I ako moze opet da se konsultuje poljoprivrednik Krstic, cisto da nam kaze da li se ovo sme u zadnjoj sekundi?
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
А Раде братина диже руку и пре него што је лопта прошла кроз обруч
Као и већина знао сам да ће бити тешко, али ово је превазишло сва очекивања. Плус нам је Крка додатан притисак направила.
Вјерујем да ће овај кош бити пресудан за многе добре ствари које ће се тек догодити.
Руже су!!!


Koliko su ovakve pobede slatke,toliko postoji i verovatnoca da sve to negde vrati nazalost na nasu stetu.Seti se samo kakvu smo cenu platili onom Kecmanovom trojkom..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Битна побједа коју нисмо смјели да дозволимо да прокоцкамо. Није лоше добити на овај начин, али нисмо смјели допустити распад у 4/4.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kakva utakmica i kakva pobeda na kraju. Bravo momci !!!

Ocekivao sam da nece biti lako, da ce biti i umora i nesto ipak slabije energije nakon onakve pobede nad Virtusom pre koji dan ali iskreno nisam mislio da ce bas ovako biti neizvesno pa da dobijemo na 0,8 do kraja trojkom o tablu sa oko 9-10 metara.. oni ipak odmorniji i pripremali su se samo za ovaj mec. Kakva zavrsnica za infarkt. Krenuli smo dobro (13:5) ali ubrzo ovi preokrecu (15:19) i pomislih nece biti lako kao sto sam i predpostavio... Ove srale trojke samo tako, mi pratili u napadu i pred finis poluvremena sa dve vezane trojke Voldena pravimo pristojniju razliku... Drugo poluvreme odlazimo i na +12 i taman sto sam pomislio da mozda mozemo i da jurimo onu razliku tamo (-16) ovi nas ubrzo opet spustaju a potom u poslednjoj cetvrtini cak i preokrecu... Poslednju cetvrtinu su nas bas razbili ali da ipak mi pobedimo pobrinuo se Jaramaz i hvala mu na tome. Svaka cast i ostalim momcima, naravno.

Osim Jaramaza veceras dobre partije i Jankovica (10 poena, za dva 4/5, bacanja 2/2 + 5 skokova), Zagorca (14 poena, za dva 4/7, za tri 1/3, bacanja 3/6 + 6 skokova i 4 asistencije) i Tomasa (12 poena, za dva 3/5, za tri 2/4 + 5 skokova i 4 asistencije... Solidne role Voldena (10 poena, za dva 0/2, za tri 2/4, bacanja 4/4), Pejdza (11 poena, za dva 1/1, za tri 2/6, bacanja 3/3), Gordica (9 poena, za dva 2/3, za tri 1/6, bacanja 2/2 + 6 asistencija) i brata Mozlija (7 poena, za dva 3/3, bacanja 1/4) + opet atraktivni potezi...Reding i Novica nesto nervozniji veceras, Birca dao jednu trojku i to je to.

Statisticki... Bacanja 71 % (17/24), za dva 66% (23/35) i za tri 34% (11/32)... U skokovima su nas nadvisili (27:34) ali smo asistirali bolje (31:17) i manje gubili lopte (8:12).

U Areni je bilo tacno 8.670 ljudi. I eto nakon 15.kola osamili smo se na prvom mestu ABA lige. Mestu na kojem prirodno pripadamo. Nadam se da ostajemo tu do kraja i sve do titule. Sledeci u ABA je Radnicki Basket u Zelezniku za brejk i potvrdu prvog mesta.
 
Последња измена:

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kako ono bese
IDE TROJKA :)
Idemo dalje, ima jos mnogo da se igra, a dobro je dobiti u teske zavrsnice zbog buducih utakmica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top