Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
jebote KONACNOOOOO!!!!
Polako vracamo dugove, Milogorci su nam duzni, ali cigani su do guse, ali nema veze doci ce i njihovo
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jebo te zivot kakva utakmica! Kad ja sa svojih 27 god jedva preziveh mogu samo da zamislim kako je vama iskusnijima bilo :D Alal vera momci, jako bitna pobeda! Idemo jako do kraja i prvog mesta!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovakve pobjede prave razliku u utakmicenju. Drago mi je sto ih mi dobijamo.

Sta reci kad se postigne ovakva trojka za pobjedu protiv dosta omrazenog protivnika. Nista drugo nije na pameti a treba biti iskren i reci da smo 4/4 dosta lose odigrali i htjeli sa da pobjedimo na laksi nacin sutiranjem za tri poena. Na kraju nas je ova poslednja spasila.

Blokada Mozile nad psetom blazicem... sta reci... Volim te Mozila <3
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Kakav ti je život. Trojka protiv Cedevite nas je unakazila i izbacila iz EL i uvela u mrak. Trojka protiv Cedevite će nam dati zalet i uvesti u EL i u svetlu budućnost.

Šta ti je simbolika.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
wV5jZm.gif
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Тешка утакмица, после физичког и емотивног пражњења против Виртуса. Велика и битна победа у борби за прво место. Све је у нашим рукама. Пре 10 година је била "она" тројка Кецмана и Ф4 у Паризу! Осећам да ће ово бити сезона за памћење.
Мозли оног смрада вратио на фабричка подешавања. Огњене, позлатила ти се!!! :šal
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Odvratan meč sa sjajnom zadnjom desetinkom koja sve poravna

Trinkijeri umoran kasnio sa izmenama, zaboravlja igrace na klupi.. Gordina odbrana nalik Hardenovoj u nekim momentima.. Ali treba razumeti, zasluzili su momci kredit.

Trinki insistirao da Jare sve izzavrsava, na tom njuhu svaka cast.

Nadam se da je i Avokado video malo sta je to Partizan.


Gaziiiiiiii dalje!!!!!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
necu nista da pisem ne mogu..samo cu vam reci da mi je dijete od pola godine spavalo na meni kad je upala trojka
NAPRED PARTIZAN !

Jel sa malim sad sve u redu?:D







Ocekivao sam gustu utakmicu,ali ne bas ovako mislio sam bice manji broj poena.
Svaka cast i Voldenu sto je u kriticnim situacijama da se odlepe ubacio bitne trojke.

Ove godine ako ne osvojimo abu onda ne znam kada. Vracamo se tamo gde nam je mesto!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Utakmica u kojoj je pokazan karakter..teska kako psihicki tako fizicki za odigravanje posle onakvog meca protiv Virtusa i velikog emotivnog praznjenja i kidanja na terenu a opet dobijena. E to je ono sto se vraca konacno kod nas, onaj Duletov sindrom (izvini Trinki jbg) kad umoran izadjes na teren i opet das svoj maksimum i pobedis bez obzira na protivnika. Vec sam se posle blokade nad Jaramazom obukao i spremio da krenem iz arene dok mi se po glavi vrzmala prosla sezona kada smo izgubili od ovih mutanta posle sjajne evropske utakmice (prolaska u TOP 16 evrokupa cini mi se) i pomislio pa nece valjda opet kad Jaramaz ne dade da bude tako i hvala mu!

Potez Mozlija za spice kako je zalepio onaj ciganski ispljuvak.

Parni valjak je upalio motore ali jos ne rade punim kapacitetom. Tek ce to da se desi!
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ovo vracanje Mozlija pod faulom a potom sprint i blokada bednom odvratnom slovenackom jazavicaru je apsolutno neverovatno.
Sve sto vise gledam klip, sve mi je nestvarnije da je uspeo da uradi ovo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top