Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Postali smo tim.
Trinkijeri koristi sve igrače i to je velika promena od Virtusa.
Npr...
Gorda je izdominirao protiv Virtusa, a sada je izdominirao Jare sa Zagorcem dok je Reding imao objektivno slabiju partiju.
Nikola Jankovic sinoć je bio prekoristan za tim.
Ne kroz poene već kroz mnoštvo sitnih "nevidljivih stvari". Ukrao je loptu,postavljao se fenomenalno u odbrani,participirao u napadu.
Molim kolege da okače pas Jaramaza kroz noge igraču Cedevite i poentiranje Jankera.

Jedva čekam sledeću.

Partizan je neverovatan tim.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Postavicu iz boljeg ugla sutra kad izbace celu utakmicu.

2xrvkM.gif
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Cibona i Cedevita,2010 i 2020,0.06 i 0.08 dovoljno vremena za kosarkase Partizana da pogode odlucujuci sut! Samo napred KK PARTIZAN!!!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Fun fact: Синоћ сам био на баскету са ортаком са којим сам последњи пут био у Арени када је мртви Нолан дао ону тројку. Никада га нисам видео да плаче, сем тада. Исто друштво, иста хала, скоро 6 година касније, исто тројка у последњој секунди. Овога пута без суза, само скакање и радовање.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Iskreno pribojavao sam se ove utakmice,pogotovo posle one pobede nad Virtusom i velikog fizickog i emotivnog praznjenja.Ako se secate prosle sezone posle one utakmice sa Turk Telekomom,isla je bas utakmica protiv Cedevite gde smo izgubili.Konacno smo poceli da dobijamo i ovakve utakmice.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Ovaj Partizan osvojice ABA ligu ove sezone!
Ovaj Partizan igrace u finalu Evrokupa ove sezone!

Ovaj Partizan igrace u Evroligi sledece sezone!

Daj Bože, iz tvojih usta u Božije uši... ali... mene ne popušta strah od ove države zvane "jedan poziv menje sve"... znam da će me mnogi nazvati defetistom, ali događaji iz bliske prošlosti me teraju da strepim... nadam se finalu Evrokupa i ulasku u Evroligu na taj način, tu nam (valjda) ne mogu ništa...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Al ih lozi Tegi ko majmune:D jos pustio usporen snimak a brat Jare pustio hardenova 4 koraka (u prevodu 5 minimum):buhaha:buhaha
Sve cestitke za pobedu. Nisam bio u zemlji pa ne bih mnogo komentarisao ono sto nisam gledao.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Mrzim ove mutante, skoro jednako kao ove iz predgrađa.
Slutio sam i na 13 razlike da ćemo usrati motku.
Ali koliko sam podivljao na trojku, nisam se prepoznao :D

Rimcu respekt za izjavu na konferenciji. Sjajan lik koji trenira odvratne ljude.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Rimac krajnje korektno:
... Čestitam ekipi Partizana na pobedi. Očekivali smo rastrčan Partizan, isto tako motivisan na krilima poslednjih dobro odigranih utakmica. Kažem, utakmica je mogla otići i na našu stranu, i kada je Partizan mislio da je utakmica gotova, naši igrači su uspeli da promene momentum i da okrenu utakmicu. Naravno da mi je krivo što nismo pobedili, ali mora se priznati da smo mi dosta ovakvih utakmica ove sezone pobedili i kad se podvuče neka crta, uvek to bude 50/50. Kažem, šteta što nismo pobedili. Postavili smo se dobro, sa dosta stvari sam zadovoljan. Imali smo dosta izgubljenih lopti u prvom poluvremenu, što nam je predstavljalo problem. Nastojimo da popravimo to iz utakmice u utakmicu. Iduće tri utakmice su mnogo bitnije nego ova sa Partizanom“, započeo je Rimac...
https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/rimac-naravno-da-mi-je-krivo-sto-nismo-pobedili/347416

Snimak Trinkijerija na trojku Jaramaza? Pa, ne može i Jare i pare... oh, wait :D
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Током другог полувремена ми прође кроз главу проклета тројка из претходне утакмице са Цедевитом у Арени чудећи како се нико није сетио тога у најави утакмице. Прошла ме је језа као и увек кад се сетим те трауме.

Улази Јарамазова тројка. Неописиве емоције. Не знам никог ко више од мене мрзи празноверје, сујеверје, скидање клетви, али каква јебена симболика ће бити ако се ове сезоне вратимо у Евролигу.

Ова тројка треба да нам буде симбол до краја сезоне. Симбол који морамо да одбранимо! Прво од квислинга које имамо међу онима које воде клуб и онај покушај од трибине, а потом и од противника.

Не смемо да дозволимо да се на крају испостави да је била узалудна.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Rimac izgleda da ima slifa za trenera, ali ovo "za razliku od Partizana mi imamo nov tim..."
:) sem Novice, Zagorca i Pejdza, plus Jaramaz i Jankovic od pola sezone, ostalo je sve novo, 9 novih igraca (Gordic, Volden, Reding, Pejners, Bircevic, Tomas, Mozli, Belorus i poslednji Amer)
Ko je tu "noviji"? :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top