Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Svi smo očekivali da će ovo biti teška utakmica pre svega zbog fizičke i emotivne ispražnjenosti od utakmice koju smo igrali sa Virtusom i na kraju je i bila. I koliko je samo dobro što nam se dogodila ovakva utakmica, ovakav završetak, ovo ekipu čini još homogenijom. Ovakva pobeda daje još više samopouzdanja, hemija ekipe se diže na još veći nivo, tako se stvara pobednički mentalitet. Bravo za celu ekipu, bravo za Ognjena!

Verujem da će Trinki i stručni štab ekipu usmeravati od utakmice do utakmice. Tako i mi navijači malo euforija dole, polako još nismo ništa osvojili. Idemo od utakmice do utakmice. Imamo lepe podloge i u jednom i u drugom takmičenju. Sledeći je Trento.

Evo i rasporeda za naredni period: 15.1. Trento (G), 18.1. fmp2 (G), 21.1. Darušafaka (G), 25.1. Zadar (D), 28.1. Darušafaka (D), 3.2. FMP1 (G), 5.2. Virtus (G), 8.2. budućnost (D).

Dakle počinje nam mini ciklus gostovanja u 6 dana koji mogu dosta toga odrediti u Evrokupu. Moramo uzeti barem jedan brejk za top8, a bilo bi naravno poželjno kad bismo uzeli oba. Ali otom potom.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Mislim da bi uslov za prolazak u top 8 bio pobediti sve kuci i uzeti jedan brejk,ja mislim da je najrealnije to uciniti upravo protiv Trenta.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Rimac izgleda da ima slifa za trenera, ali ovo "za razliku od Partizana mi imamo nov tim..."
:) sem Novice, Zagorca i Pejdza, plus Jaramaz i Jankovic od pola sezone, ostalo je sve novo, 9 novih igraca (Gordic, Volden, Reding, Pejners, Bircevic, Tomas, Mozli, Belorus i poslednji Amer)
Ko je tu "noviji"? :)

Pa klub je nov. Dosta igrača se preselilo iz Hrvatske u Sloveniju, sve je to zajebano. Svakako i kao igrač je bio korektan u ponašanju.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Pa klub je nov. Dosta igrača se preselilo iz Hrvatske u Sloveniju, sve je to zajebano. Svakako i kao igrač je bio korektan u ponašanju.
Mislio sam na postavu, na igrace, vise ih je prosle godine igralo zajedno od nas, a i trener im je isti
a klubove necu da poredim, neuporedivo je cak i da nisu mutirali...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Tegijev kratak prilog sa dva momka iz Podgorice, koji su posle putešestvija stigli da "uhvate" Jaramazovu trojku.
Momci, svaka čast:clap

Ovo je za svaki naklon... Lako je nama iz Beograda da sednemo u kola i da smo za 15 minuta na Nbgd... Bravo momci!!!

Braćo mala, ako čitate ovo, javite se putem privatne poruke ovde i šta god da vam treba samo recite!
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobra utakmica.
Umalo se ne uguših kad je Jare ubode.
Zaboravih da ne treba da večeram u vrijeme kad KKP igra :)
Mnogo mi je drago zbog ovih momaka, baš mnogo, pogotovo što smo dobili onako kako jesmo. Ciganima teže pao poraz nego cedeviti, eno i sad analiziraju snimke i traže paralelu između Ogijeve trojke i njihovih moravaca :D
Drago mi je i zbog gorke pilule Beloševiću. Kao Berček u "Lajanju na zvezde": "Čiji je ovo dnevnik ovako neuredan?! Pa ja bih ovog nastavnika strogo kaznio.... .... ... Moj je dnevnik."

Nego, je l' još neko primjetio situaciju na kraju drugog poluvremena: oni daju trojku na 6 sekundi do kraja. Mi imamo napad, a zapisnički sto ne zaustavlja vrijeme?! Tako smo imali tipa 3 sekunde za organizaciju napada.
Za ovakve stvari bi onoga što kontroliše sat prekomandovao da prodaje vodu. Još mi igramo kao domaćini?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top