Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
0Ypk2v.gif

gZKj7Y.gif

nxXqGR.gif

yo5Gp7.gif
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Lagano zagrevanje pred ono što sledi.

Nego hoće li ovo crvenilo sa parketa skloniti do meča sa Turcima ?
Bole oči BRATE.
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Gaženje sa pola gasa!
Nije loš ovaj mali Stanoje aka McAdoo! :D
Ako Bog da, da nam donese sreću i u junu! :napred-partizan:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Mogao bi neko strucniji (citaj Stojance :D ) da kaze par reci o Trifunovicu. Po ovome sto sam video ogroman potencijal, meka ruka... Uz ogroman rad i pravog trenera El je potencijal. Ne znam koliko to Trinki moze da izvuce iz njega...
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Veceras sam zadovoljan samo pobedom. Los defanzivni skok, losa odbrana ispod kosa i ocajna realizacija. Protiv Darusafake ovako da odigramo i jednom nogom smo ispali onda. Nadam se da je ovo prolazno i da cemo se vratiti na nivo od pre 10tak dana. Napred Partizan.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Važno je da smo pobijedlili, da smo se zagrijali za mečeve koji dolaze i da se niko nije povrijedio.
Slijedi gaženje darušafake.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gorda odlicnih 10 asistencija, bilo bi i vise da smo pogadjali otvorene suteve.

Jaramazova odlicna rola, probio je led sto se tice suta za 3.

Mekadu nas pokrenuo, u oba smera odlican.

Novica kapitenski, Mozli standardno dobar.

Drago mi je zbog Urosa Trifunovica, sut mu je ocigledno najjaca strana i danas je iskoristio odlicno minute. Ono sto mi se kod njega svidja je sto ima muda da ide do kraja, ne bezi od kontakta.

Volden od ove sledece utakmice mora mnogo vise doprinositi napadacki. Rade opet danas step bek i trojka preko ruke totalno nerezonski. Dva velika promasaja, verujem da moze birati pametnija resenja. Kad bude radio ono sto zna docice i bolja njegova igra.

Darusafaka je sledeca.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ma verujem da je postavio tu sliku jer je neko pitao šta piše na celom transparentu. Igra... otaljavanje posla, zabrinjava kako je Fundic pravio decu Mekadu-u kad god ga je ovaj čuvao. Birča izdominirao :krsti: Očajno suterski veće i jednih i drugih. Trifa će biti zajeban igrač.Volden u odbrani pokidao,napad ionako nikoga nije išao večeras osim Trife. Ovi iz Zadra kao da su rešili da čuvaju samo Pejdza da ne da ništa a ostali neka ih slobodno pune.
Sa jedne strane "dobro" je da se čuje navijanje samo jedne grupe, sa druge strane ko to vodi i način na koji su to uradili je odvratan i drago mi je da ostatak hale ne učestvuje sa njima u navijanju. Iz "principa" neka ga p**e.
 
Последња измена:

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Malo slabija partija ali protivnik je bas bio truba. Ne sjecam se kada je Zadar bio ovoliko los.. Doduse, kad se prisjetim koliko su se lozili na nas dobii su sto su zasluzili.
Nadam se da je Tomasu prijao odmor pa da svjez dere turke.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Zadar je stvarno užasna ekipa, odavno losija nije dolazila u Bg.. Ipak ja nekako volim ove lagane pobjede, bez tenzije i frke, vjerovatno me podsjecaju na onaj nekadašnji Partizan..
Po zvanicnom Aba sajtu 3.982 covjek u Pioniru.. Vecu laz odavno nijesam procitao i bilo je minimum 5.500 a vjerovatno i svih 6k
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Ma verujem da je postavio tu sliku jer je neko pitao šta piše na celom transparentu. Igra... otaljavanje posla, zabrinjava kako je Fundic pravio decu Mekadu-u kad god ga je ovaj čuvao. Birča izdominirao :krsti: Očajno suterski veće i jednih i drugih. Trifa će biti zajeban igrač.Volden u odbrani pokidao,napad ionako nikoga nije išao večeras osim Trife. Ovi iz Zadra kao da su rešili da čuvaju samo Pejdza da ne da ništa a ostali neka ih slobodno pune.
Sa jedne strane "dobro" je da se čuje navijanje samo jedne grupe, sa druge strane ko to vodi i način na koji su to uradili je odvratan i drago mi je da ostatak hale ne učestvuje sa njima u navijanju. Iz "principa" neka ga p**e.
dobro, i Jaramaz je pogodio ponešto.. :confused-smiley-013:

je l' se to meni čini ili se Fundić dobrano potrudio da se "preporuči" Trinkijeriju za narednu sezonu? :sneaky:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
E ako budemo spali na Fundica jebali smo jeza u ledja.
Dosao je do izrazaja samo iz razloga sto su se nasi opustili malo i ovi nisu mogli nista pogoditi iz vana, pa su njega forsirali.
Nista strasno.
Cini mi se da smo malo pali, a i vrijeme je bilo ne moze onakav nivo da se drzi do kraja sezone.
Pobjediti turke, pa onda lagano se spremati i tempirati formu za zavrsnice.
Bas mi se dopada ova nasa centarska linija, nema petljanja, izmisljanja suteva i gluposti, vec konkretno direktno na obruc i cao.
Tako da i ne cudi odlicna realizacija za 2 Mozlija koju je sinoc spominjao komentator.
Dobra stvar sto Trifunovic kad je na terenu ima dovoljno slobode da pokaze sta zna i koliko moze, i sto to koristi na prilicno dobar nacin.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top