Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sir William Mosley!
MVP ovog tima! Kada on uđe nastupa ledeno doba za Fmp.
Kakva je to kraljina, carina, iskopina!
Najmanje sam od njega očekivao a dobio wow!
Bez negativnosti. Bravo.
Moram da priznam da je ovaj Fmp bas zajebano ove godine. Lepo će da rudare za svoga velikog brata.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Partizan je danas zatvorio obe filijale Crvene zvezde.

Filijale-GOTOVO.png
 
Последња измена:

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Dve recke nad ciganskim incestnim satelitima danas, nije loše. Moglo je i trebalo da bude ubedljivije od 4, odnosno 5 razlike, ali da ne cepidlačimo, važno je da su oba satelita oborena i reciklirana.
Ono što mi ide na štiklu je što smo odveć stidljivi kad igramo sa prigradskom gamadi, a evidentno se toliko pale na nas. Odvratni su, ali ne treba da budemo gadljivi, jer to je košarka. Treba da im od prve sledeće tekme pokažemo da nemaju šta da traže sa nama, da se ni ne nadaju.
Sad bez zajebancije, oni ("ono") su objektivno, posle nas, tim sa najdužom tradicijom od svih srpskih aba-ligaša, iako su iz železnika, ali ne treba da ih respektujemo nimalo. Treba da ih vratimo na fabrička podešavanja, da ne znaju ni kako se zovu! I to već od prve sledeće tekme!!!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.137
Reaction score
27.892
Локација
Из Чикага (моји...)
Moramo se što prije riješiti ovog Para...whatever, kojem će izgleda najveći uspjeh u karijeri biti što nas lani izbaci iz EC a koji se ne može sastaviti sa ekipom. Bolje da te pare usmjerimo u kakvu dječiju bolnicu nego što njegovu bleju finansiramo. Vidimo se u utorak.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Ne znam zašto,ali što se Parahovskog tiče,stalno mi se mota po glavi da ga Trinki čuva za utakmicu sa musavcima.Drugo objašnjenje prosto nemam.Kontam da je on tu namenjen da bude X faktor i da će nakon toga biti standardan.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Teška, samim tim još vrednija, pobeda. Bez Voldena, bez Parahovskog, bez Kapitena, pa onda i Jankovića, kad zasereš pa te izvedu iz igre, pa Misirac sa 5 faulova, da saberemo s koliko igrača smo, na kraju, odigrali utakmicu?! Ne zakerajte, aman, toliko, kao da i sami ne znate za putešestvije koje su momci imali od početka sezone... Sudije sudile kao da im na jednom ramenu ćokilegendaubicapremijera a na drugom pičkoustošiptarskokopile, tek da se ne opuštamo previše...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jbg na ovakvim utakmicama se pravi razlika u odnosu na rivale. Proteklih godina smo gubili u zadnjim minutama dosta ovako teskih utakmica. Komentarisanje igre uopsteno nije mi bas na mjestu, jer u sezoni cemo moci nabrojit na prste utakmice gdje islo sve odlicno, svaki segment igre. Medjutim nama treba puno vise pobjeda od toga sto mozemo nabrojit na prste i za sad nam ide dobro. Klub koji se javno predstavlja kao fmp nije nas pobjedio iako je imao preko 60% za dva i preko 50% za tri poena i izgubili su, sto je stvarno zanimljivo i za dublju analizu sta je to prelomilo na nasu stranu. Individualni kvalitet pojedinih igraca ili timska igra tokom citavog meca.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Dobro je,pobedismo iako nismo blistali.Odbrana nam je bila uzas ali to je vrv od umora i silnih usranih putovanja.
Zao mi malo Arta,definitivno ga Trinkijeri kulira ne bi li ovaj sam trazio raskid ugovora na svoju stetu,drugacije ne vidim zasto protiv Limoza bar na +15 ili protiv musavih nije dobio ni minut.Steta i dalje sam misljenja da je odlican igrac i za nas koristan jer nemamo tesku peticu osim njega.
Teraj dalje Venice je sledeca ,gazimo !!!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.396
Reaction score
10.423
Локација
okupirana Srbija
Moramo se što prije riješiti ovog Para...whatever, kojem će izgleda najveći uspjeh u karijeri biti što nas lani izbaci iz EC a koji se ne može sastaviti sa ekipom. Bolje da te pare usmjerimo u kakvu dječiju bolnicu nego što njegovu bleju finansiramo. Vidimo se u utorak.
Ne zajebavaj, sinoć nije nijednu grešku napravio.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.041
Локација
vezenemam
@avax - nije mu bilo baš teško-nije ni igrao:D
Kolega priča o Parahovskom, a ne o Pejnersu, koji se izgleda probudio u poslednje dve utakmice.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
@Laki T. Sarkazam kolega...

Evo i ja da napisem utiske od sinoc. Pre svega bitna pobeda, iz vec poznatih razloga. Dobre role Tomasa, Mozlija i Gordica uz solidnu pomoc Zagorca, Jareta i Pejnersa...Necu zaboraviti ni brata Pejdzica, odusevljava me odbranom, ali i dosta dobrim procentom za 3 poena ove sezone...Bice to dobro kad bude trebalo, tad je najjaci...Isto tako, nadam se da ce i Volden, iako je sad povredjen, malo vise odgovornosti preuzimati na sebe kako sezona bude odmicala, ipak je on dosao sa reputacijom MVP...Naravno, ne da divlja, nego da malo vise suteva uzima, da igra slobodnije...Meni licno jako koristan igrac...Parahovski, ako je istina da mu je dete bolesno, ne znam ni da li ce uopste uspeti da pronadje formu, jbg ima i vaznijih stvari od kosarke i ja to razumem...Mnogo mi je zao zbog njega jer se vidi da je dobar lik i bio bi sigurno od velike pomoci, ali sta je tu je...

Idemo dalje, mec sa Venecijom je pred nama, idealna prilika da maltene potvrdimo prvo mesto u grupi i skinemo odredjeni psiholoski teret pred nastavak takmicenja...Mozda i sansa da se, ako pobedimo, pruzi prilika klincima poput Miletica u predstojecim mecevima...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Definitivno se i iz aviona vidi da je hemija među našim igračima itekako prisutna,što mora sve nas dodatno da raduje..
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top