Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Ovde je dobra bila samo pobeda. Igra kao u prethodnim utakmicama. Pod hitno je potrebno osvezenje ekipe u vidu nekog pojacanja.
Zadar je bas kanta od ekipe.

Miletic mora da koristi ove minute i kida, a ne onako bez energije da ne gradi u odbrani.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Cestitam grbu i dresu na upisanoj pobedi.
Igra nam je katastrofa totalna,mucno sutiranje trojki 30 napada za redom bez krstene akcije protiv Zadra koji se moze svrstati u amaterske klubove kakvu kosarku igra.Igra nam je raspad i samo slep to ne vidi.Italijan se pogubio nacisto.Dule bi im glavu rasrafio za ono idiotsko sutiranje trojki bez ikakve logike. Bircevic i Zagorac kad uzmu loptu desetoro dece u Srbiji istog trenutka batali kosarku.
Ipak utisak veceri ,nastavak izivljavanja italijana nad Parahovskim forsiranjem Miletica i otuznog Jankovica
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Bem mu misa ako znam koji sam sport gledao malopre... basket? tesko...
Pisi pobedu i zaboravi ovo, proigramo valjda bolje uskoro...
PS. I da "debeli italijan nista ne zna", teraj to dok je vreme...
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Ovaj mec za nas je bio suterski trening, a Zadar je ekipa kao Levski u sezoni 2014/15 koji je u sredini sezone zelio da istupi iz lige jer su se potpuno raspali igracki i finansijski.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pobedili smo ali igra je zabrinjavajuca zaista... Osim druge cetvrtine i donekle trece ostalo horor ali imali smo srece sto smo igrali protiv najgore ekipe ABA lige i dobili ovo. Imali smo cak 20 izgubljenih lopti, ispucavanja za tri ( doduse dali 12 od 35 ), jako losa resenja u napadu... Medju boljima Pejdz ( 14 poena, 4 trojke ), Mozli opet odlican u odbrani, Jaramaz ( 13 poena, 3 trojke )... Solidni su bili i Nikola Jankovic ( 5 poena, 3 asistencije ), Pejners ( 5 poena ) i Gordic ( 8 poena, 7 asistencija )... Podbacili Tomas i Zagorac... Birca klasika... Novica napokon zaigrao... Miletic dao kos.

Bitna je pobeda ali moramo mnogo bolje prvo u Turskoj a potom jos vaznije - protiv FMP-a u sledecem kolu ABA lige.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pobeda se piše, igre nije bilo. 13/23 za 2, 12/35 za 3 previše je ovo ispucavanja za tri ali dobro protivnik nije po meri. Nema ovde šta da se analizira ozbiljnije, piše se pobeda važno je da se nije niko povredio.

Očekujem reakciju ekipe u Bursi, veoma bitna utakmica za nas. Ovo večeras je malo jači trening bio.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo je bila najgore odigrana utakmica Partizana ove godine.
Dobro je što smo pobedili...Pobeda je dobra !
Kako smo došli do pobede možda leži u činjenici da Zadrani nemaju blage veze sa košarkom.
Možda.
Ali kako to da ovako jadni da osim što su nas pročitali uspeli da nas zaustave u našoj ofanzivi?!
Ako su nas oni zaustavili ovako onda smo duz-dibiduz ogoljeni.
Kakav bek šuter sunce vam vaše ?nama treba igra u reketu . Mi šutere zgleda imamo pun kurac.
Samo što mi ne možemo napraviti otvorenu poziciju za tog šutera.
Nama treba Parahutski sa punim samopouzdanjem kako bi nam se repertoar proširio.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.067
Reaction score
4.932
Локација
vezenemam
Ubedljiva pobeda na uvek "vrućem" gostovanju u Zadru, bez i jednog igrača koji je odigrao iole pristojan meč...Paradoks Partizan.
Da li je Trinkijeri namerno pustio "divljanje" nekolicine "zvezda" to on zna, ali valjalo bi što pre, i što odlučnije, sasecati "egzibicije" popularnog Birče (mislim da je neko ovde i postavio to potanje - ko bre "gura" tog čoveka?), Zagora, Gorde...Pored nikad više Amera i stranaca u timu, nama "divljaju" domaći igrači...Paradoks Partizan.

Bravo za "malog" MIletića, dobar debi, nadam se da ga Trinki neće "zaboraviti" i da će biti jedan od igrača na koje ćemo se moći osloniti u bližoj budućnosti. Klincima treba davati šansu kad god je moguće, umesto raznih Birči, Gordi...

Idemo dalje, Turci su sledeći!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Ovi su toliko slabi da nista ne moze da se zakljuci iz utakmice, osim da su im navijaci ostali iste budaletine kao sto su bili i ranije, pa je u toliko slatko tuci ih kako god.
Gledam nas i sve ex-Yu klubove i pitam se sta se desava, kako se to radi sa mladim igracima? Bazicne stvari - vodjenje lopte, tehnika dodavanja, mehanika suta, zar smo dotle dosli da je to postao problem... Ili klinci nece da rade, ne znam? Onog Pecarskog morali da najure zbog lenjosti, danas Trinkijeri pita ovog malog - hoces li ti da igras i onda ovaj dva puta ne zagradi igraca za glavu nizeg od sebe, pa trener mora da ga izbaci?! Ima ovde ljudi koji se ozbiljno razumeju u kosarku, da ja ne pametujem, ali ne znam sta ce biti tek u sledecim generacijama. Izgleda cemo svi stvarno igrati sa deset stranaca...
 
  • Like
Reactions: Zex

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Pobeda se pise u ovu jazbinu gde svake godine znaju da nas muce i cesto i dobiju. Cestitke na pobedu i teraj dalje.

nastavak izivljavanja italijana nad Parahovskim

Otkud ti znas da je izivljavanje? Ako je ono sa detetom od Parahovskim tacno koliko je i on psihicki sposoban da igra i odgovori na zadatke. Bitno je da se nesto prica i ponavlja posle svake utakmice.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.299
Локација
underground
Rutinska pobeda,igrali smo kolko nam je bilo dovoljno,jasno je da su nam provocirali sut,sprecavajuci po svaku cenu pik,za koji se ne secam ni jedan da nam je prosao,a imali smo tu dosta izgubljenih lopti.I ovako suterski limitirana ekipa,oslabljena za Voldena uvek ce imati problema sa tim,ali sa povrakom Voldena i dovodjenjem tog famoznog sutera,to bi moglo biti dovoljno za odvracanje protivnika od takve igre.Sledi Tofas,i posle toga mnogo bitnija po meni utakmica sa ciganima,teraj dalje
.Ps.,meni nije jasno sta znaci upis o izivljavanju nad Parahuskim.Ne razumem takve upise,cak i ako je plan da se dobije raskid sa njim,to je potpuno legitimno pravo trenera,da pokaze da ne racuna na njega.
 
  • Like
Reactions: ZM

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.104
Reaction score
27.531
Локација
Из Чикага (моји...)
мора ово боље против турака...надајмо се да и може. задар полако али сигурно иде путем сплита када је о клупској кошарци ријеч #РадујемСеТоме
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Не разумем што су многи незадовољни. Шта су очекивали, да их победимо 92 разлике? Реално ово је било гостовање на којем се унапред знало да нема шансе да изгубимо осим ако њих не крене неки ненормални проценат шута а ми да не можемо вола да убодемо. Овако, исконтролисали смо меч, све време водили, лепо расподелили минутажу. Требало би сви да будемо задовољни што смо успели ово да добијемо са 50% снаге. Нисмо видели ништа од одбране која нас краси ове сезоне. Јасно се видело да их Тринки чува за Тофаш. Да смо овде морали да јуримо резултат као против ФМП-а, у Бурси би нас чекао лагани пораз. Против Тофаша играмо у среду, крећемо тамо у уторак. Другим речима, имамо једва понедељак за нормално тренирање. Треба у АБА лиги још да прегрмимо лименке у следећем и Будућност у оном тамо колу па онда следи неколико утакмица везано у Београду. Тада ће бити времена за тренинг и затну корекцију игре.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Ja sam se naučila, dozvala, pameti pa se isključim par dana kad izgubimo, a nije da baš uvek jurnem da pametujem ovde kad pobedimo, ali sad, nekako, moram. Svi kukaju, loše smo odigrali, ružna utakmica, a meni u pameti i živom sećanju i utorak i psiha posle njega i silne prethodne sezone i velika, uvek velika, borba u Zadru sa nekoliko teških poraza, pa i ovde prošle godine, tako da ne kapiram... Loša utakmica ali pobeda, lek na ranu a ne so, svi igrali, podelili minute, neko manje, neko više doprineo, osim manjka koncentracije ništa nije bilo tragično, koliko ja to umem da vidim, jer ja nisam stručnjak, ja to tako vidim...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Не разумем што су многи незадовољни. Шта су очекивали, да их победимо 92 разлике? Реално ово је било гостовање на којем се унапред знало да нема шансе да изгубимо осим ако њих не крене неки ненормални проценат шута а ми да не можемо вола да убодемо. Овако, исконтролисали смо меч, све време водили, лепо расподелили минутажу. Требало би сви да будемо задовољни што смо успели ово да добијемо са 50% снаге.
Za mnoge ne znam ,ali za sebe mogu reći
Konstatacija da je najgore odigrana utakmica ove sezone ne znači da sam nezadovoljan ili srećan zbog toga što i pored toga "razbijamo"
Nekada se i negde razmatra ideja i koncept igre.
Evo ti si napisao :
Pola snage,bez odbrane ,bez akcije ,prangijanje za tri taman koliko je dovoljno da se ne umorimo.
Valjda je OK napisati :
Ne svidja mi se taj način pa makar i bio cilj samo da se odradi.
Negde i nekad trebaš povremeno probati nešto sa treninga neku akciju ?
Gde ćeš bolju priliku nego protiv ovih slepaca koji su se raspali
Tokom godine rastavljaš pušku,podmazuješ,šteluješ,čistiš ,sastavlja pa opet rastavljaš kako bi imalo svoju svrhu...ja sve što napisa jeste da smo ubili zeca sa kundakom i odložili pušku.
Više volim da kažem dok se jede i veseli uz paprikaš od zeca da bi trebalo malo da se malo vežba jer veprići su oko nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top