Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
18.11. Ticketline Novi Beograd, Bulevar Milutina Milankovića 1 (iza Medigrup bolnice) od 10 do 16 časova
19.11. Ticketline Novi Beograd, Bulevar Milutina Milankovića 1 (iza Medigrup bolnice) od 10 do 18 časova
20.11. Ticketline Novi Beograd, Bulevar Milutina Milankovića 1 (iza Medigrup bolnice) od 10 do 16 časova i Štark Arena (Jug) od 16 časova do početka utakmice

NEMA IZGOVORA!
JAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Raduje pobeda uvek u "derbiju", ali ne trebamo sad nešto preterano uzdizati u visine, derbija će biti na pretek. Pored pobede raduje i povratak Voldena i njegova odbrana koja dosta znači. Dolaskom dva pojačanja naša igra će biti druga dimenzija u odnosu na ovo što igramo.

Nema faula Gavrilovića, sve čisto.

Brate mili kakva stoka... U taj klub da dovedes Gautama Budu, Boba Marlija i decu cveca i oni bi se prozverili za sedam dana.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A joooooj braćo, koji vam je q? Ovu utakmicu smo pre tekme morali da izgubimo, a NISMO izgubili. Očekivao sam:
1. Da će nas dobiti, jer posle 2 poraza u ABA i more poraza u EL, njima je ovo bilo pod moranje da dobiju - Čovićevo dupe u pitanju (stucao brdo para, smenio lepog Miću, rezultata ni na vidiku)!
2. Saopštenje FMP-a u stilu da će napustiti teren ako se sledeći put bude čulo vređanje članova porodice sa tribina, mene je navelo na utisak da će Ćoravi povući ovaj drugi/prvi FMP, jebem li ga koji je ako se bude čula "pesma o Vesni";
3. Poučen iskustvom SUĐENJA LOPOVSKOG kada igramo sa njima, očekivao sam i da će nas pokrasti ako dođe do egal završnice;
4. Naša igra je OČAJNA zadnje 4 tekme i nisam mogao očekivati da išta u prigradskom derbiju možemo dobiti - Posebno me nervirala Trinkijeva "alibi priča" da više voli da dobija derbije na kraju sezone nego sada, da eto, nismo trenirali u velikoj dvorani zbog maratona...

Sve mi je mirisalo da će ili biti prekida, ili će da nas odvale, ili će na kraju, da nas pokradu ako bude trebalo! Postojala je VELIKA NADA da tako neće biti, da mi dobijamo ali je sve ukazivalo na to da MORAMO izgubiti po svaku cenu!

E pa momci i devojke, nismo izgubili, POBEDILI SMOOOOO!!!! :šal :šal :šal :ziveli :ziveli :ziveli

H V A L A ekipi, H V A L A Trinkijeriju. Jesmo igrali očaj živi ali dovoljno dobro - BOLJE od tranvestita iz Železnika i dobili smo! Veoma važna pobeda koja je značila i njima (ne samo nama), težina tekme je nemerljiva. Zato i jesu tako LOŠI procenti šuta, što je iznenađenje (posebno kod njih). Zašto? Pa zato što im je bilo važno, zato što im je to sve - U EL su odavno izgubili sve šanse, nemaju nikakve nade osim da POKRADU ABA a ni to im ne ide. Tek treba da idu u goste u PG a od Budućnosti su već izgubili kao domaćini.

Posebno je važno, što je pobeda ostvarena uz "veliku potrošnju" (obostranu), a oni su imali puno tekmi sa velikom potrošnjom koje su IZGUBILI! Posebno je važno što će mali "Fića" imati ulogu glavnog krivca! Znači, počeo je proces novog gašenja.

Tekmu smo dobili šutom sa penala. Ono što nas nije išlo od početka sezone, doveli smo na skoro 90% i to je ključ pobede uz brutalnu odbranu.

Ja sam ODUŠEVLJEN, RASPAMEĆEN od SREĆE i ovo je takvog značaja da vam ne mogu opisati! Za igru smo svakako znali da je loša i znamo da mora biti bolja, jbg! Ali nemojte da zaboravite koliko je ovo važna pobeda, onako SISTEMSKI važna.. Izvinjavam se što nisam sinoć pisao. Vratio sam se za NS oko 00:30h, pukla mi baterija a nisam hteo da budim ukućane i palim komp. Nisam mogao da spavam, upalih TV i odgledah CELU TEKMU na TV-u ponovo.

Evo i jedna sličica iz ARENE!!!! Hvala ljudima ispred mene koji su se potrudili da ipak i ja dobar deo tekme pogledam uživo umesto da blekam u onaj veliki ekran na vrhu dvorane! Mada jesam dobar deo odgledao upravo tako, al sve ok! Živeo PARTIZAN!!!!

Derbi.jpg
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Pa šta deluje?! Jeste zakačio govnar zalizani:picka-ciganska:

Hahahaahhahaha, kakva njuška. Što mu nije uklizao govnar da ga sigurno spreči!:buhaha:buhaha
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.858
Reaction score
9.874
Fenomenalno :D. Sa prvih slika mi je delovalo da je nervozan sto su izgubili loptu i vice da seku kontru, pa reko' i da se proguta sto je u terenu - ponelo ga.

Koji ciganluk :D

Lepse je ovako :D
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja mogu da razumem da se nekome nije svidela nasa igra, ali ljudi moji, mi pricamo o dve ekipe koje igraju dobru odbranu...Tu se bas i ocekuje tvrd i ruzan mec poput onog sinocnjeg...Mene iskreno zabole da li smo igrali lepo, bilo je potrebno pobediti i to smo i uradili. A vi ako ocekujete da igramo odbranu i napad kao spanska reprezentacija prvo morate da shvatite da oni igraju zajedno vec godinama...Ne ide nista preko noci...Mi smo uspeli da neutralisemo tim koji je pravljen za top 8 EL, mnogo skuplji i po imenima jaci. Da, gresili smo, ali sama cinjenica da ovo nije bilo kakav mec ima veliki uticaj na sve igrace, adrenalin puca, svi hoce da se dokazu pa onda neki i izgore u najboljoj nameri...Cvrsto verujem da cemo vremenom biti sve bolji, kada to bude najvise trebalo...Do tad samo podrska! :napred-partizan:
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Nije nam savrsena igra, i podlozna je svakoj kritici.
Ali posle pobede nad kasapima iz Zeleznika koji imaju minimum duplo skuplji tim, napsati da nam je SRAMOTNA igra moze samo, bolje da precutim.

Po meni nam je za nasu koncepciju igre mnogo potrebnija kvalitetna petica, nego bek suter.
A i navikao sam kroz prethodne decenije da gledam KKP sa dominantnim peticama, ne racunajuci naravno prethodne 4 sezone, od kada nas psiho ubija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da li znas da je Braun 48 sati pre derbija igrao u EL 39 minuta?
Mislis da Gavrilovic ne poznaje razliku izmedju Covica I Brauna? Taj Covic je predmet razadora izmedju igraca i publike kada igraju EL i deluje zaista smesno, ali nama redovno isporucuje koseve, ja sam jako pizdeo sinoc. On jeste usrao na kraju, ali... Ja sam ocekivao da ga izbacimo iz igre ko Novica Simanica posle par minuta.
Ne znam iskreno nisam imao pojma, ne gledam njihove utakmice, niti me interesuju, pred neki derbi odgledam da vidim kakvi su. Brauna znam od ranije kao igrač.
Ja ne znam šta vi pokušavate. Ne igra on jedini utakmicu za utakmicom, igrao je čovek i nba, kolko tolko, gde se igra dan za danom.
On dok je igrao oni su bili bolji, otvarao je pik, branio naš pik odlično,
Ne znam gde sam napisao da ne poznaje, poenta je da igra jer mora da igra, da bi ovaj zadržao poziciju trenera.
Tatin sin na ozbiljan presing ne zna da odgovori, najgori je igrač EL, sinoć ga je Volden pojeo dok ga je čuvao, u našem napadu je svaki pik bio rupa, kasnio, ostajao u našim blokovima ( koji nisu nešto ruku na srce), postovali ga, bacio brdo rizičnih pasova, na svoju minutažu i zaštićenost ( izmišljeni faulovi) logično da će dati neki poen. Druga je stvar kad neko ima napadački arsenal kao što im je imao rakočević pa trpe da ga napadamo.
Ovaj drugi bi da mu isečem napade da bi shvatio da je momak rupa u odbrani, nemam pametnija posla...
Mene zanima koja je poenta ubeđivanja mene da je tatin sin dobar igrač? Ja se nadam da će do kraja karijere tamo igrati...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Pa ko to ubedjuje?
Ja isto mislim da je mali prda nsjslabiji igrac u EL, nervira me sto uopste dodje u priliku da nam da 15 koseva.
Nisi gledao Lorenca Brauna u cergi, ali si pratio njegovu karijeru ranije :D sjajno. I jel odigrao nekad 39 min u karijeri?
Nemoj da poredis nba i El u smislu potrosnje, nije to isto.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne poredim, nba je mnogo zahtevnije i kvalitetnije takmičenje.
Sad idemo u off, ali ne znam šta je tu sjajno, el me ne zanima kad ne igra Partizan, njega znam i sa ncaa i iz nba malo a i pominjao se pre par sezona kao naše pojačanje dok je bio u minesoti.
Ne znam šta je problem za spremnog kosarkasa iz sad da odigra 40 minuta el košarke, veći su im napori na kondicionim treninzima...
I debela somborska ojebina može da izdrži 40 plus minuta u nba gde su napadi kraći, teren veći, a ne Braun u slow pace ciganliji...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne poredim, nba je mnogo zahtevnije i kvalitetnije takmičenje.
Sad idemo u off, ali ne znam šta je tu sjajno, el me ne zanima kad ne igra Partizan, njega znam i sa ncaa i iz nba malo a i pominjao se pre par sezona kao naše pojačanje dok je bio u minesoti.
Ne znam šta je problem za spremnog kosarkasa iz sad da odigra 40 minuta el košarke, veći su im napori na kondicionim treninzima...
I debela somborska ojebina može da izdrži 40 plus minuta u nba gde su napadi kraći, teren veći, a ne Braun u slow pace ciganliji...

Cudno da su evropski treneri svi pod uticajem covica kad niko od igraca ne prelazi 30 min po utakmici. U NBA to nije problem.
Mozda si ti u pravu, tako je smatrao i Zeravica pod stare dana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pročitaj sta pišem.
Postoji intezivni zamor i taj tzv akumulirani.
Ne kažem da treba da igra, jer u samoj utakmici to pravi problem u održavanju tempa. Ali nije problem da igra posle 2 dana opet, pogotovo s modernim sistemima oporavka misica...
 
Последња измена од уредника:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Hoce li neko konacno da skloni ovu sramotnu pojavu sa foruma?

Nije nam savrsena igra, i podlozna je svakoj kritici.
Ali posle pobede nad kasapima iz Zeleznika koji imaju minimum duplo skuplji tim, napsati da nam je SRAMOTNA igra moze samo, bolje da precutim.
druze ne znam sta bi ti reko
mislim vec sam odgovorio u onom postu koji si citirao
stavi me na ignor (ne znam jel ima ta opcija na ovom forumu) ili preskaci moje postove...

i da, igra jeste bila sramotna, i ne samo juce u tome i jeste najveci problem, proci ce musavi i vec u sledecim tekmama sve ce biti isto, mi od pocetka sezone igramo lose, ljudi se kriju iza 5:0 u ek i misle da to nesto govori samo po sebi...

nisam siguran ni da ce to eventualno pojacanje nesto mnogo promeniti, jednostavno ovo sto sad imamo moze i mora bolje
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Za juce reci da je "igra sramotna" je bas bezveze... Pa dobili smo jacu i dublju ekipu od nase ekipe. Naravno da moze bolje, ali sramotno je reci da je igra bila sramotna.

Gist je dobio otkaz jer je nazagrevanju u njegovim slusalicama isla grupa JNA ..."proveren info" :)

Jel lici jos nekom Volden sa frizom na filmskog zloću Predatora...?
 

Прилози

  • predator2-e1512578835480.jpg
    predator2-e1512578835480.jpg
    158 KB · Прегледа: 48
Статус
Затворена за писање одговора.
Top