Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
758
Reaction score
2.809
Локација
Banja Luka
lxkjLg.gif
Za malo glavom u obruč:)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.420
Reaction score
11.660
Локација
Beograd
Hahaha dokle ide njihova bolest. Namestili raspored pa se raspadali na početku od putovanja. I u takvom rasporedu naredjali sve pobede u eurocupu i obezbedili prolaz dalje. Rapsodija je ovo večeras. Raduje stanje u ekipi, po ponašanju igrača na klupi se vidi da je timski duh na vrlo visokom nivou. Kao nekada kod Duleta. Samo melji, nema stajanja.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
hahaha,nije spic,nego svic-preuzimanje,i mene je tad Birca iznervirao,tacno bi ga nogirao u svlacionicu.Sve u svemu lepa igra,ubedljiva pobeda,dobri i ostali rezultati.Riding,jako pametan igrac,to se vidi i vrlo sam zadovoljan,jos kad bi odradili zagrevanje pre pocetka meca,a ne u prvoj cetvrtini bilo bi tip top.

I meni ovo ide a zivce kod njega sto ima jezik i uvek nesto odgovara, da li saigracima da li treneru... Ne znam kako se to tolerise. Bezobrazluk.

Inace svaka cast momcima, klasicno razbijanje!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gde su stručnjaci da pljunu po Voldenu?
Nisam stručnjak, čemu ovo spinovanje o pljuvanju po Voldenu? Evo šta sam pisao o njemu.
Volden odličan defanzivno, ofanzivno mora bolje. Nadam se da će se osloboditi, da li je sebi nabio neki pritisak ili ga je AT zauzdao ali činjenica je da je ovo što je odigrao u napadu tanko i da mora i može mnogo bolje. A za bolji protok lopte i asistencije je pretpostavljam i dov

A pre ovog posta sam napisao kako je tanak sa asistencija i onda ovo što sam sad ubacio u post, ja razumem da nije klasičan plej. Da je on nešto između 1 i 2 i da mu nisu asistencije jača strana ali očekujem sem dobrog odbrambenog dela i podizanje procenata u napadu. I sad ti meni reci šta je konkretno tu pljuvanje?

Što se tiče večerašnje utakmice, raduje što smo na nivou da ovakve ekipe rutiniramo lagano, sad dolaze na naplatu sva gostovanja i putovanja sa početka sezone.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Nisam stručnjak, čemu ovo spinovanje o pljuvanju po Voldenu? Evo šta sam pisao o njemu.


A pre ovog posta sam napisao kako je tanak sa asistencija i onda ovo što sam sad ubacio u post, ja razumem da nije klasičan plej. Da je on nešto između 1 i 2 i da mu nisu asistencije jača strana ali očekujem sem dobrog odbrambenog dela i podizanje procenata u napadu. I sad ti meni reci šta je konkretno tu pljuvanje?

Što se tiče večerašnje utakmice, raduje što smo na nivou da ovakve ekipe rutiniramo lagano, sad dolaze na naplatu sva gostovanja i putovanja sa početka sezone.
E, moj druže.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ovo je Partizan kakvog svi ocekujemo, kidanje do poslednje sekunde. Bravo Svi.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Сјајно вече у Арени.
Поред Мозлијевог закуцавања,најјачи утисак је максимална ангажованост екипе и на 20+,30+.
После сваког поена,добре одбране и момци на клупи су скакали као да се игра на једну лопту.
Најзад се исконтролисало Гордино 'дивљање' и одмах имамо седморицу играча са двоцифреним бројем поена,из свих линија тима.
Момци су заслужили мало већу подршку ,па би било лепо да нас већ у среду буде пар хиљада више.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.426
Reaction score
2.160
Cestitke momcima na odlicnu igru i pobedu ne dobija se svaki put i tako lako Cibona za vise od 30 razlike. Sta se desava za Zanisom Pejnersom dali i on poput belorusa na izlazna vrata, doduse juce i nije se osetilo njegovo odsustvo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Cibona u subotu igrala utakmicu svog prvenstva i to na gostovanju, pa onda na bus do Bg-a, da bi u nedelju igrali protiv nas..

tako da, bilo bi cudno da nismo dobili ovu utakmicu sa 20+ poena razlike..

Verujem da je i trening ponekad tezi od juceresnje utakmice..

Jedva cekam jace tekme, da vidimo gde stojimo..
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
20191215_161036.jpgKimi, Sale Čubrilo i Marko Kovacevic na utakmici skolica kosarke KKP.
Ovo je na konto Kimijevog prikljucivanja prvom timu. To je kratkotrajno jer Kimi preuzima kao trener neku ekipu iz Smederevske Palanke (valjda) a uporedo nastavlja da nadgleda jednu od skolica kosarke.
Izvinjavam se sto je info ovde, ali posto je prvi info bio ovde da svi koji su viteli taj info vide i ovaj.
Ako treba prebacite.

Pozdrav
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Evo sad gledam statistiku nasih igraca u Aba ligi i primecujem nesto zanimljivo.

Zagorac najbolji skakac ekipe ( Od Mozilija ima vise 18 skokova), najbolji kradljivac, drugi asistent ( Gordic je prvi), ali zato ima ubedljivo najgori procenat suta, kako za dva, tako i za tri.

Nikola Jankovic drugi kradljivac ekipe iza Zagorca. :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top