Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Uopšte mi se ne dopada ovaj twit ili šta već R. Tomasa. Cibona je veliki klub koji treba poštovati, u suprotnom ni mi ne zaslužujemo da nas poštuju. Okej, on to ne zna, ali ima ko da mu skrene pažnju.

Drugo, ne treba previše likovati jer Cibona od sinoć nije veliki skalp. Mi u ovom trenutku treba da se šibamo i hvalimo mnogo jačim ulovom, ako već želimo to o čemu se priča.

Iako sam od starta bio skeptičan u vezi ovog tima, zapravo i dalje sam, ima tu dobrih stvari. Prvo da kažem za Voldena da ne treba da napadate člana koji je rekao da on nije 'klasičan' plej kreativac, tipa Renfro, jer to nije. Ali je svakako igrač sa EL potencijalom od naredne sezone. Za sad je i dalje blago nesnađen, ali napreduje. Odbrana svaka čast. Dalje, Mozli... On je igrač skromnog košarkaškog znanja, ali on to što treba da radi - radi sjajno. Zaštita obruča u odbrani i prikucavanja u napadu i to je to. Tomas je najveći potencijal od stranaca. I on se traži, često ispada u kretnjama, ali mu predviđam dobru EL karijeru.

Mi igramo sve iz pika uz par izolacija, ali pik je ključ. Volden je tanak u piku, Gordić solidan, ali nema ko da izađe iz pika. Mozli to ne može, a Janković iako brz ima veliki problem sa iznošenjem lopte na obruč. Ono što me raduje da se dosta toga kreira iz pika kroz utrčavanja i pozicije za tri, samo što to ekipe koje dobro preuzimaju ili dobro skupljaju uz dobru selekciju koga provocirati lako rešavaju. Tu dolazimo do Gordića koji se često napada bez osnova - ide kreacija iz pika, prvi put ne prođe, ide se u drugi i tada Gordić iz timske nemoći siluje loptu ili mu seku pas. Dakle, nije samo do njega. Zato mora da se traži neka izolacija i tu bi individualni kvalitet došao do izražaja.

Treba doselekcija za NG. Centar i jedan ili dva rastanka. Miletić je za naš nivo neozbiljan mada mi je drag.

Utisak utakmice sa Cibonom je Trinkijeri - dobro je kad ja kažem da je dobro!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Uopšte mi se ne dopada ovaj twit ili šta već R. Tomasa. Cibona je veliki klub koji treba poštovati, u suprotnom ni mi ne zaslužujemo da nas poštuju. Okej, on to ne zna, ali ima ko da mu skrene pažnju.
Ovako to izgleda sa moje tačke gledišta:
"Trebalo bi neko da skrene pažnju Tomasu da ipak poštuje Cibonu i da se ne smeje pošalicama Partizanovih navijača...ali dok mu neko sa sa manirima britanskog batlera ne skrene pažnju neka jebe mater mrtvim hrvatima jeb.... sve na svet."
Budi bolji i veću od njega pa nemoj da ga pljuješ kao on tebe već putem institucina rešite nesuglasice može da bude manir samo Ostoje.
Igrači tog mrtvog ustaškog kluba su nevezano za Partizanove utakmice uzimali mikrofon i pevali "Umro je Partizan..."
Pozivajući halu da peva sa njima dok su hrvatski novinari to nazvali konačni preporod bezmude hrvatske košarke a naši ciganski mediji to kao peckanje igrača Cibone?!
Razumem ja da nam je Cibona karta koju volimo da izvučemo kako bi povredili cigane da budu drugorazredni u nekom sportu ali zamolio bih igrače Partizana da je pokopaju i popišaju kada god im se ukaže prilika.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prvo da kažem za Voldena da ne treba da napadate člana koji je rekao da on nije 'klasičan' plej kreativac, tipa Renfro, jer to nije. Ali je svakako igrač sa EL potencijalom od naredne sezone. Za sad je i dalje blago nesnađen, ali napreduje. Odbrana svaka čast.
Stojim iza svojih reči što se tiče Voldena za ofanzivni deo igre, mora podići i verujem da će podići svoje procente, za asistencije i protok tu je RR. Za defanzivu kapa dole.
Taj član me je prozvao kao da smo igrali protiv Budućnosti a ne Cibone... Isto tako bi bilo neozbiljno da uzdižem Pejdža za odlično šutersko veče protiv Cibone i govorim gde ste stručnjaci, kad protiv ekipa iz gornjeg dela tabele ima loše procente za 3.

Protiv Primorske 1/4 (3 poena), Radničkog basketa 1/4 (6poena), Fmp-a 0/4 (5 poena), Budućnosti 1/3 (5 poena)... Jedino je protiv CedOli bio na solidnom nivou 10 poena i 3/6 za tri. Lako je trpati Cibonu u raspadu i Zadra fenjeraša (osim ako nisi fmp :D).

Za Pejdža isto stojim da ne može biti prvi bek šuter zbog konstitucije koje ima ali očekujem od njega da u nekim važnijim utakmicama opusti ruku i uradi to što je uradio sa pomenutim hrvatskim klubovima. I očekujem od njega da malo pusti m... da se ne skriva od lopte u momentima kad nam je šut za 3 preko potreban.

Imamo vremena za treninge, uigravanja, korekcije. Nadam se samo da ćemo dovesti što pre centra jer u top 16 nemamo prava na kiks.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Iz moje perspektive, Volden sasvim korektan. Radi posao na obe strane terena, defanzivno briljantan u dosadašnjem delu sezone. Ofanzivno, radi šta Trinkijeri traži od njega. Nije košarka statistika i nisu procenti šuta sve. Ako hoćete pleja karakteristika Serhija Ljulja, pa vi lepo navijajte za Real Madrid. Malo objektivnosti, Volden opravdava očekivanja.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Novica lafcina
Ovako da pusti i odredjene persone da se ohlade malo posle nabijanja 30 razlike.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Jel moze neka dobra dusa da mi objasni,sutra bi da uzmem karte za mec sa Igokeom,kako da trazim karte za klince (sin 13 I cera 5) godina,jel moram da ih dovedem I ticketline?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Ne moraš da vodiš decu, poneseš svoju ličnu kartu i kupiš kartu za sebe (ako nemaš sezonsku) i tražiš dve karte za decu.
Nemoj da te plaše "nema mesta na vašoj tribini za decu" i sličnim.

Ulaziš sa decom na svoj sektor bez okretanja, za decu mogu da ti daju za bilo koji sektor.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
^ Jes' pa kad budem krenuo da razjurujem balavurdiju sa mog sedišta ima da me gledaju ko' babarogu :D
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Hahahaha....
Jeste, ima i toga, ali ne znam kako su zamislili ovo sa decom. U mom sektoru ima mesta, pa ja za svoje uzimam bilo koje karte, a ulaze sa mnom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Raspored koji nas očekuje u narednom periodu.
Igokea 21.12 (kući), Primorska 29.12. (kući), 4. januar Mornar (kući), 8. januar Virtus (kući), 11. januar CedOli (kući), 15. januar Trento (gosti), 18. januar FMP2 (gosti), 21. januar Darušafaka (gosti), 24. januar Zadar (kući), 28. januar Darušafaka (kući), 31. januar FMP1 (gosti), 5.2. Virtus (gosti), 7.2. Budućnost (kući).

Od 8. januara nam kreće paklen ritam utakmica na svaka 3-4 dana, imamo i mini seriju gostovanja u 6 dana 3 utakmice. Bilo bi suludo ići Virtusu pa za 2 dana igrati protiv odmorne Budućnosti. Svako ko igra na više frontova jednostavno mora imati širok roster, nadam se da ćemo do početka ek dovesti centra.

Znači to što imamo tri 4, značiće mnogo i doprinos Trifunovića i Miletića da odmene u nekoj aba utakmici nosioca..
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Raspored koji nas očekuje u narednom periodu.
Igokea 21.12 (kući), Primorska 29.12. (kući), 4. januar Mornar (kući), 8. januar Virtus (kući), 11. januar CedOli (kući), 15. januar Trento (gosti), 18. januar FMP2 (gosti), 21. januar Darušafaka (gosti), 24. januar Zadar (kući), 28. januar Darušafaka (kući), 31. januar FMP1 (gosti), 5.2. Virtus (gosti), 7.2. Budućnost (kući).

Od 8. januara nam kreće paklen ritam utakmica na svaka 3-4 dana, imamo i mini seriju gostovanja u 6 dana 3 utakmice. Bilo bi suludo ići Virtusu pa za 2 dana igrati protiv odmorne Budućnosti. Svako ko igra na više frontova jednostavno mora imati širok roster, nadam se da ćemo do početka ek dovesti centra.

Znači to što imamo tri 4, značiće mnogo i doprinos Trifunovića i Miletića da odmene u nekoj aba utakmici nosioca..

Sviđa mi se raspored, imamo korektne šanse da u ABA ligi izborimo prednost domaćeg terena. Igokea, Primorska, Zadar relativno laki mečevi gde bi mogli uz doziranu potrošnju nosioca da rutinski odradimo posao. Akcenat bih stavio na 3 meča, Mornar i Cedevita kući, uz gostovanje FMPu. Vrlo važni mečevi kako bi se stavili u situaciju da protiv milogoraca obezbedimo prvo mesto i prednost domaćeg terena u PO. Ako sve bude kako treba, da ih podojimo lepo u direktnom duelu!
Evrokup je priča za sebe, ali bolji raspored u ovom delu sezone nismo mogli imati.

Centar će doći pre Virtusa svakako, što pre to bolje, kako bi barem uhvatio neki trening sa ekipom pred najbitnije mečeve.
Vrlo je bitno da sa njim pogodimo, Miletić je trenutno praktično neupotrebljiv :)zelen:) protiv ozbiljnijih ekipa.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Veceras nam dolazi Igokea... U prvom delu sezone tamo smo ih jedva dobili, ako se shvate ozbiljno dobicemo ih i veceras, nadam se lakse nego tamo...

Partizan - Igokea (ukupno ABA ligaski dueli):

18 utakmica: 12 pobeda Partizana, 6 pobeda Igokee

Beograd:

05.12.2010 Partizan - Igokea 77:72

10.03.2013 Partizan - Igokea 73:64

06.10.2013 Partizan - Igokea 67:56

24.01.2015 Partizan - Igokea 74:65

27.12.2015 Partizan - Igokea 66:73

10.12.2016 Partizan - Igokea 87:64

21.10.2017 Partizan - Igokea 117:104

09.03.2019 Partizan - Igokea 67:57

---------------------------------------------------------------------------

8 utakmica: 7 pobeda Partizana, 1 pobeda Igokee

---------------------------------------------------------------------------

Laktasi:

06.03.2011 Igokea - Partizan 88:86

02.12.2012 Igokea - Partizan 73:50

25.04.2013 Igokea - Partizan 57:63 /polufinale ABA lige/

29.12.2013 Igokea - Partizan 80:83 (71:71} /nakon produzetka/

02.11.2014 Igokea - Partizan 83:77

10.10.2015 Igokea - Partizan 71:64

11.03.2017 Igokea - Partizan 70:64

14.01.2018 Igokea - Partizan 67:74

08.02.2018 Igokea - Partizan 84:97

05.10.2019 Igokea - Partizan 73:75

---------------------------------------------------------------------------

10 utakmica: 5 pobeda Partizana, 5 pobeda Igokee

---------------------------------------------------------------------------

* U Beogradu smo dosta sigurni kada igramo protiv rivala iz Laktasa i belezimo samo jedan poraz 2015 godine (66:73), u ostalim mecevima belezimo uglavnom rutinske pobede a jedan mec je zavrsen cak i NBA rezultatom 2017 godine (117:104)... Medjutim, kad se pogleda ukupan skor vidimo da imamo i podosta poraza od njih i to su uglavnom bili porazi u Laktasima gde cak i nemamo pozitivan skor, odnosno tek smo od skora izjednacili (5:5 u pobedama) i to teskom pobedom u poslednjem mecu tamo na jesen prosle godine (73:75)... Ipak pamtimo i jednu jako bitnu pobedu upravo tamo kad smo ih dobili u polufinalu ABA lige 2013 godine (57:63) a kasnije i osvojili trofej pobedom u finalu nad najvecim govnima (71:63)... U svakom slucaju imamo 6 vezanih pobeda nad Igokeom a poslednji poraz smo doziveli 2017 godine tamo (70:64).Ovoga puta ocekujem pobedu, nadam se mnogo lakse nego u Laktasima ali moramo biti fokusirani i koncetrisani i da ozbiljno shvatimo protivnika jer nisu naivni ako im dopustimo to nekom losom igrom... Odmarali su proslu Tomas i Volden, sigurno se vracaju a nadam se da su i ostali potpuno spremni da dobijemo i ovaj mec u borbi za prvo mesto na tabeli.

Ajmo crno - beli !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top