Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pristojna poseta veceras, oko 5.000 ljudi... Medjutim, nisam zadovoljan igrom. A mislim da nije ni Trinkijeri. Ipak, ne sumnjam u ovu ekipu kada dodju jaci protivnici, igracemo tada cvrse, jace, motivisanije... Ali generalno malo nervira ovaj nas los ulazak u mec na skoro svakoj utakmici, iako na kraju napravimo veliku razliku i dobijemo pa gotovo rutinski. Prva cetvrtina veceras stara prica, mucenje, mucenje, mucenje... ipak dobismo i nju. Druga nesto malo bolja, treca najbolja, cevrta vec bila otaljavanje posla...

Statisticki... Bacanja sasvim u redu (20/24) 83%, za dva takodje solidno (17/32) 53% i trojke opet nesto losije (9/32) 28%... Mnogo ispucavanja za tri poena i mnogo promasaja iako smo dali 9 ali i sutnuli cak 32 puta... Neki igraci se ispucavaju bas (Zagor, Jaramaz, Tomas...). Skokovi oni vise od nas (33:36) i opet se desavalo da primamo poene iz drugog-treceg pokusaja nakon loseg skoka i gradjenja... Asistencije pet vise za nas (20:15), izgubili smo 9 lopti ali oni cak 19...

Sto se tice igraca... Zanimljivo je da smo imali samo jednog koji je bio dvocifren (Tomas)... Pored njega vredno paznje je odlicna rola Novice kapitena u trecoj cetvrtini (9 poena, za dva 3/3, za tri 1/2), kao I Voldenova rola kad je zajedno sa Novicom pravio razliku (8 poena, za tri 2/3, bacanja 2/2), Mozli standardno dobar i skocan (4 poena+8 skokova+cak 5 blokada)... Ostali bili tu i nesto pomogli ali od svih igraca najvise me zabrinjava Zagorac. Bas nam treba onaj Zagor kakav treba da bude. Nadam se da cemo ga docekati.

Sve u svemu, najbitniji cilj smo ostvarili i pobedili. Sledeci je Mornar opet kuci ali i nesto tezi rival u odnosu na ove prethodne pa cemo videti kako cemo tu izgledati pre onih bitnijih meceva koji nas ocekuju kad krene i druga faza Evrokupa... Moramo bolje i verujem da ce biti tako.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mozli je sjajno odigrao u reketu na obje strane. Pomisli čovjek da će ga preletiti odbijena lopta od obruč, a on ispruži ruku i čvrsto je uhvati, još i poentira. Dosta važnih skokova i blokada je imao. Izazov za svakog igrača je krenuti na obruč dok je Mozli u reketu.

Tomasu se baš igralo, imao je veliku želju, ali i Trinkijeri ga je pustio da divlja, pogotovo u drugom poluvremenu.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
nxlkp7.gif

zvAzGy.gif
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Mnogo ruzan i tezak mec za gledanje i potvrdjena unapred upisana pobeda protiv oslabljene Primorske koja se pokazala kao zilav protivnik u ovako osakacenom izdanju. Poseta solidna,atmosfera nikakva. Umesto da iskoristimo raspad cigana i sad se mobilisemo i damo sve od sebe,delujemo sve gore i na parketu i na tribinama.

Prelepa i prelagana utakmica. Sa 20% gasa.
Poseta odlična.
Koga boli kurac za cigane? Oni su se raspali pre xy godina, jos u Duletovoj eri.
Na parketu delujemo kako nam se digne taj dan. Kad dodju "bitnije" utakmice, biće dignut i spreman da plodi redom.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.803
Nisam mogao da pogledam utakmicu ali jos jedna vrlo vazna, istini za volju i ocekivana pobeda.
Ako bismo Novom godinom napravili prvi presek sezone, mozemo biti zadovoljni rezultatima, mozda ne u potpunosti i igrom, ali sam ubedjen da ova ekipa individualno ima ogroman (mislim da je to adekvatna rec) prostor za napredak, da ce do tog napretka doci i da ce taj individualni napredak, logicno, da donese ostvarenje timskih ciljeva.

Sledi nam "paklenih" 40ak dana, gde ce nam prakticno svaki mec u oba takmicenja biti "must win". Naravno, Partizan i ne sme da razmislja drugacije.

Pozitivna stvar, nadam se, jeste sto cemo veci deo vremena trenirati i igrati u Beogradu. Naredne 2 nedelje 3 meca, sva tri u Beogradu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
bravo za pobedu !
mozli :respect
bravo i za posetu, da dolaze i grupe bilo bi jos vise
bravo i za klub koji je izasao u susret sa cenom karata
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Poseta je bila sasvim dobra, donji prsten je bio skoro pun, a na gornjem je takodje bilo ljudi.

Sta radi Mozli ono je neverovatno, zato je i dobio to da mu citava arena skandira ime. Ja se ne secam kad smo skandirali nekom igracu.
Sve u svemu, prelepo vece sa porodicom u areni veceras :)

vidimo se 4.1.

B7A9F374-DC22-45AB-8DDE-E801556D85BD.jpeg
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Gazi boraniju ne pitaj, mada nije tako izgledalo od pocetka utakmice, al znao sam da ce finish biti oko 20 razlike...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Kaže Trener da rotira i kalkuliše sa minutažama da bi sačuvao igrače od premora i eventualnih povreda.

Ok, konačno neko objašnjenje. Ima nekog smisla. Nadam se da će krajem sezone neki ljudi igrati 30+ minuta.

Statistički je svim igračima ugasio CV ove sezone, jer ne znam da li neko ima veći prosek od 10.

Ljudi, dođite u halu, da vidite NBA atmosferu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Gordic se vec neko vreme raspada, Volden i dalje ne iskace iz comfort zone, Jare ni blizu onog igraca sa pocetka sezone..

Fali nam kreacije, doduse Reding je tu puno pomogao. Pejdz pogadja u visokim procentima, ali treba isto pogadjati i kad su vazne utakmice.

Centarska linija, ma koliko mislili da nam fali igrac, mislim da odradjuje dobar poso.


Ko bi reko, ali fale mi utakmice gde igramo na srcku, previse je ovo lagan poso..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
meni je skroz ok što nismo sinoć zapeli. pa i ovako je bilo 20 razlike. šta sad, oni se ljudi raspadaju a mi ćemo da se iživljavamo? nema potrebe, zaista.... ima ko je to zaslužio, tako da - sve u svoje vreme.

novica ušao, izedukovao i naše i njihove... malo i on da odradi neki trening :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
800px-KK_Partizan_logo.svg.png учинак на половини сезоне
2018-2019
2019-2020
АБА лига​
7 победа, 6 пораза​
10 победа, 3 пораза​
Еуро куп​
4 победе, 6 пораза​
7 победа, 3 пораза​
Укупно
11 победа, 12 пораза
17 победа, 6 пораза

Обећава!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Слажем се али прошле године смо у АБА плејоф ушли као четвртопласирани са 8 пораза а у ово време имали већ 6. Тек по доласку Тринкијерија почела је да се диже форма. Прошле године јадранска лига је била скроз другачија, цигани имали (колико се сећам) само један пораз у регуларном делу а сада је трка за плејоф много неизвеснија. Распоред у АБА нама иде на руку до краја регуларног дела и врло је вероватно да ћемо са прве позиције ући у плејоф. Што се тиче ЕК ту остаје жал за оним поразом од Венеције кући јер бисмо тако избегли Виртус али добро. Можда и није лоше што с њима играмо у групи па могу да нам западну после тек у финалу. Када се прође у топ 8 све је могуће. У сваком случају, у бољој смо позицији него прошле године.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Centarska linija, ma koliko mislili da nam fali igrac, mislim da odradjuje dobar poso.
Ne fali u ovakvim aba ligaškim utakmicama, za već ovu fazu u ek je znak pitanja da l možemo izgurati sa ovom centarskom linijom. Takođe se bojim što nam fali poenter lider na beku, to će takođe doći do izražaja protiv boljih ekipa, kad nam stane napad..
Што се тиче ЕК ту остаје жал за оним поразом од Венеције кући јер бисмо тако избегли Виртус али добро.
Pa bolje sad sa njima nego u potencijalnom polufinalu da iz te grupe u kojoj je Venecija naletimo na Virtus. Treba gledati malo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top