Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Parni valjak kreće u drugoj polovini avgusta

15640395365d395970bec8c.jpg


KK Partizan NIS će pripreme za novu sezonu početi u drugoj polovini avgusta, kada će trener Andrea Trinkijeri obaviti prvu prozivku. Crno-beli tim će trenirati u Beogradu, gde će i odigrati nekoliko test mečeva.

Sredinom septembra, Partizan NIS će učestvovati na pripremnom turniru u Rumuniji, na kojem će pored crno-belih učestvovati domaći Kluž, Fenerbahče i Mornar iz Bara. Turnir u Klužu se održava 14. i 15. septembra.

Nakon toga, sledi povratak u Beograd i odlazak na Superkup ABA j.t.d. lige, koji se ove godine održava u Zagrebu, od 26. do 29. septembra. Rival crno-belih u četvrtfinalu, biće Mega Bemaks.

Prvi meč u 7Days Evrokupu, Partizan NIS igra 1. oktobra u Veneciji protiv istoimenog tima, da bi vikend kasnije Parni valjak gostovao u Laktašima, gde će se u okviru prvog kola regionalne, ABA j.t.d. lige sastati sa Igokeom.

Prvu utakmicu u Štark areni, crno-beli će odigrati 8. oktobra od 20 časova protiv Tofaš Burse, u okviru 2. kola 7Days Evrokupa.

(Foto: Dragana Stjepanović)

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2583/parni-valjak-krece-u-drugoj-polovini-avgusta
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Parahovski potpisao za Partizan!
Konačno jedna prava 5-ca :)
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica

Thomas (21 poen) i Volden (26 poena)

Snimak utakmice gde nasa dva nova igraca igraju jedan protiv drugog.

Ko ima vremena moze da pogleda i javi utiske...

Evo odgledah skoro citavu utakmicu jer su Walden i Thomas igrali skoro ceo mec
Utisci vezani za ovu utakmicu sledeci
Walden: Braco i sestre grobari dobili smo masinu na pleju.Corey je eksplozivan,cim oseti trenutak i malu nepaznju odbrane odmah probija,cesto zna da probije pa da izbaci pas napolje,asistencija brdo,voli kontakt i zato bude bas dosta faulova nad njim,odbranu igra zaista korektno.Ima fantastican pregled igre ,snadje se jako dobro i kad ga udvajaju tako da smatram da ce biti pun pogodak.Seru kako nije brz,brz je samo tako.
36. minuta na parketu previse,kod nas ce da kida sa nekih 25 min na terenu jer ce se manje umarati
36. minuta ,26 pts 4rbs 3ast 5 ukradenih lopti ,index 32
P.S. Asistirao je zaista puno puta na otvoren sut,nazalost skupio je 3ast jer nije imao ko da pogodi te otvorene suteve.

Thomas robija :
Ovde je bilo malo lepih utisaka ,malo i ne bas.
Dobre stvari koje je radio to je sto je sirio odbranu,dobar sut s obzirom na poziciju i korektan skok u odbrani.Slobodna bacanja sasvim ok na ovoj utkamici (6/8) 75%
E sad,tri cetvrtine ga nigde nije bilo i onda je u zadnjoj zaista pokidao ,ono sto me je gledajuci ga iznerviralo jeste neverovatna staticnost na liniji za 3 poena,ceka vrti se ne krece u pik,ne trci na skok ...nista....covek je na kapici proveo 30 minuta,bas sam se razocarao i onda uu 4/4 valjda mu je neko rekao da treba da izvrti pik,uradio je to tri puta za 5 min,pogodio dve trojke,ukrao loptu,zakucao jednom i eto index 24.
Ima bas dosta materijala i ocekujem da ce Walden i Gorda da ga mnogo vise razigravaju ,a on da ce vise pod kos nego po trojici da boravi.
Negativno bih istakao bas lose zidanje ka kosu (krene da se gurka i zida i onda cim oseti otpor batali i izbaci nazad nekome na trojku) i malo vremena u reketu.Ono sto je zaista dobro jeste sto je izdrzljiv (nije osetio 33min) i to sto je izuzetno nesebican.Takodje fino puni kolone u statistici
33 min, 21pts,7rbs,4ast !!! INDEX 24

Eto to su utisci sa ovog meca,ja cu se ograditi pa cu reci da je to ipak moje misljenje na uzorku ove jedne utakmice.

@system
jeste fiba eurocup ali su pre toga ispali iz fiba LS,pa je zato polufinale bilo Fiba cupa.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
^ Brat, rečenica - ' jeste fiba eurocup ali su pre toga ispali iz fiba LS,pa je zato polufinale bilo Fiba cupa ' baš i nije neka koja treba da mi ulije poverenje :icon-neutral:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Nema veze koje je takmicenje, ne pratimo mi tim vec pojedinog igraca..

Obe ekipe su finalsti svojih nacionalnih prvenstva, ako gledamo na taj nacin..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
Bitno je da oni u Partizanu melju redom, svi do jednog. A sta su radili pre Partizana, sta ce raditi nakon Partizana, zabole nas.
U stvari, neki mozda zasluze da ih pratimo i nakon odlaska iz Partizana, a neki ne zasluze ni ime da im pomenes nakon odlaska. Sve po zaslugama.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Naprotiv meni je veoma je bitno igrači čine tim a ovi su izgubili sve ako gledamo tom logikom, ovde većina ljudi doživljava nova pojačanja kao da smo doveli ista iz NBA startnih postava. Istina je da sem Gordića u koga smo odlično upoznati , Letonac sezonu EL i Artjoma koji je igrao EL pre par godina, mi smo doveli igrače koji su igrali trećerazredna Evropska takmičenja a neki ni to. Beka šutera očekujem iz letnje lige.

Kada krenu takmičenja a ABA i EK su nikad ozbiljniji ovde će mnogi da očekuju da cepamo sve 20+ razlike a ni sam raspored nam na početku ne ide na ruku. Trink treba da uklopi tim a imace dosta igrača koji tek treba da se dokažu a u prethodnim ekipama nisu u Evro Kupovima imali imperativ pobede. Limar je ničim izazvan crtao EL kao cilj a več sam pisao o tome da ima na terenu dva načina osvajanje ABA i finale-osvajanje EK. Po meni je samo stvorio nepotreban pritisak.

Sve ovo pišem zato što se stvara nepotreban 'hajp' i u priči sa ljudima vidim da je osvajanje svega gotova stvar. Ok Partizan po meni mora da teži ka tome ali ne daj bože da vežemo jedno dva poraza na početku sezone pa masovni harakiri bi nastao, kod mene ovaj tim ima određeni kredit.Očekujem da budu pravi kad je najpotrebnije x2 na F4 .

Ne pišem ovo kao neki direktan odgovor nekome već kao neko sopsveno viđenje trenutne situacije .
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
7. i 8. Septembra igracemo na turniru u Poljskoj.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ima li neko info kad pocinju pripreme? Rekose u drugoj polovini avgusta,evo druga je polovina:napred-partizan:
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
osvajanje ABA i finale-osvajanje EK

Zar nije uzeto garantovano mesto za ABA u EL? Koliko sam shvatio neće ići ŠAMPION ABA već če jedna ekipa ABA dobiti POZIVNICU za učešće u EL. Ili je to tako tek od sledeće sezone?

Ako sam dobro razumeo ABA ima garantovanu pozivnicu za jednu ekipu. Ovo dalje zanači da to ne mora nužno biti šampion ABA. Ovo će ići od sada po osnovu Đordijeve erekcije ili narodski - "Kako mu se digne". Poziv iz ABA može (a ne mora) dobiti i ekipa koja nije šampion ABA već neka koja može pružiti "finansijske garancije" i bla, bla sranja pomenutog "gospodina".

Ovo dalje znači, da samo FINALE EC-a vodi sigurno i direktno u EL. Ipak, nisam siguran da li to važi od ove ili od sledeće sezone?

od pripremnog turnira gde nas KK Partizan ucestvuje zajedno sa ekipama ciji treneri su Zeljko Obradovic i Dule Vujosevic!!

Da li neka TV prenosi? Ako ne, da li ima neki link (da li će biti) da može da se gleda?
 

Koca97

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
32
Reaction score
41
Локација
Tamo gde je Partizan
Sampion ABA lige ce biti povlascen prilikom razmatranja kome ce se ta pozivnica dodeliti. Ko osvoji ABA ligu ide u EL direktno jos ove sezone. Tek one tamo krece sistem sa pozivnicama.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Koca97 Hvala za odgovor, nisam bio siguran dal je od ove sezone ili od sledeće. Znači i ove sezone se igra "za sve novce" u ABA. Fina sezona onda ima da bude. Volim takmičenja koja nisu puki prestiž, volim kad sve ima neku svrhu, neki rang... Imaš više razloga kako za sreću, tako i za tugu. Imaš se rašta nervirati, radovati, psovati, plakati, vikati, strepeti.

To je ona draž koja te vezuje za sport.

Sampion ABA lige ce biti povlascen prilikom razmatranja kome ce se ta pozivnica dodeliti

Poznavajući Đordija, SUMNJAM. To njegovo "uzimanje u obzir" ne bi bilo ni potrebno da je sve ostavljeno kako je i bilo. A zašto nije? Pa upravo zato da bi on mogao "uzimati u obzir" i kako bi se cenkao za dobre pare. To je njegov jedini kriterijum a mi smo tu najtanji. Tako da ono što on uzme u obzir, obično nema veze sa košarkom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top