Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ide ovo sve dobro, ali ne treba se ložiti toliko.. Pa čak ni sutra kad dobijemo Fener :).. Ne znam za vas, ali ja sam se nekako uvek sigurnije osecao, kad smo (za vreme Duleta) pripremne utakmice sa jakim protivnicima glat gubili a najbolji bili u periodu mart-jun.

Elem, nadam se da će i Trinki samo nastaviti da podiže formu ekipi i da ćemo tad biti dosta bolji nego u periodu pre toga.

Istakao bih ipak da nam je zbog Evrokupa prvenstveno početak sezone jako bitan i daj da jednom počnemo sezonu u Evropi sa nekim skorom npr 2-0, 4-1 ili sl, da vidimo kako i to izgleda :)..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Е мој Дуленце... Сјебати се не дај - МИ СМО ТЕ СЈЕБАЛИ или су најпре сјебали нас да би могли сјебати тебе! Али има Бога да те поживи и хвала му што имаш могућности да још увек радиш оно што волиш... Да је неке среће и да нисмо какви јесмо, КЛУЖ би данас био црно-бео дворана испуњена, крцата да ПРЕЛИВА (оно да нас напољу остане таман онолико колико нас може стати унутра. Е онда да се око хале и унутар исте ори ДУЛЕ ВУЈОШЕВИЋ - Онако јединствено и из свег гласа, како смо то некад умели. Наизменично 1/4 ДВ 2/4 Жељко, 3/4 опет Жељко а онда 4/4 опет ДУЛЕ. Са рецимо огромним транспарентом са једне стране један а са друге стране терена други.
Наравно, пре тога урлати и бодрити ПАРТИЗАН па после наше текме све ово на дуелу ФЕНЕР-УНИВЕРСИТАТЕА.

Ово није било неизводљиво, Румунија није на крај света, има и наше дијаспоре а верујем да карте нису биле ултра скупе јер је реч о пријатељским и припремним утакмицама. Осим што би било ПОШТЕНО према два великана ПАРТИЗАНА, имало би велики значај и за све НОВАЈЛИЈЕ у екипи. Знали би колико је тренер ГЛАВА у Партизану, колико се МОРА ГИНУТИ. И Тринкијери који је доживео скандирање са трибина још увек није доживео да осети како то изгледа када СТВАРНО бодримо клуб и живимо кошарку - Штета!

Е сад ово је МОРАЛО и извињавам се за off... Понело ме јбг. Што се тиче текме изгледа то ОДЛИЧНО ал не бих да се изјашњавам после припремних утакмица, скоро да сам у неверици. Може ово да изгледа јако добро. Боже помози да сви буду здрави и без већих повреда, посебно чувај ЗАГОРА јер је склон повредама...

ja sam se nekako uvek sigurnije osecao, kad smo (za vreme Duleta) pripremne utakmice sa jakim protivnicima glat gubili
Нормално да смо губили кад Дуле на припремама никада није имао више од 7 играча... :D :D :banghead:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nisam partibrejker, ali oni likovi iz Mornara su putovali autobusom čak 24 časa od Bara do Kluža, i stigli na dan utakmice. Hmmm... mozda ne bi bilo 17 da su bili odmorni, al valjda bismo ih svakako dobili :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Nije ovo ni blizu vrhunskoj formi, prijaju pobede, ali imamo gresaka u akcijama, ispadanja u odbrani, nerezonskih suteva, vidi se neuigranost. Plus, nismo kompletni.
Plus je Trinki malo smrsao, cini mi se. :D
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ne treba se toliko dizati u nebesa, ovo su pripremne utakmice samo, nista vise! Pogledajte i Fenerbahce, jedva neki Kluz dobili, a za mesec dana da igraju sa njima u toku sezone ne bi bilo ispod +30 razlike. Za sad deluje dobro, ali meni je bitnije da pocnemo u EK sa pobedama, i da imamo konacno pozitivan skor u grupi, sto poslednjih 15 godina nismo imali
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нема ложења, има мана доста имали до сада два јача меча данас трећи. Што се форме тиче нама на почетку треба да је топ.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nadam se samo da ce ovaj put sa prenosom biti bolje...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
^ I ja se frapirala, ali ovaj komentator reče da je tu da održava formu dok ne nađe klub...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.993
Локација
Академија
Жоц нас опет пустио. :D
Добра утакмица, било је милина гледати. Нарочито Загорца и Јарамаза. Наравно, морамо се држати оне Дулетове девизе: „Ми не желимо да будемо шампиони припремног периода.” Места за напредак и уигравање има још доста. Нека се натемпира форма тако да се тамо негде од фебруара и купа па до завршетка сезоне све редом меље на високом нивоу до краја.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top