Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
U pravu si, džabe nam EL jednu sezonu ako će posle toga nastati potop.

Sa druge strane, ABA neće biti obesmišljena dokle god se preko nje obezbeđuje 1)EC, a kroz njega EL, ili 2) EL direktno.
Pošto drugog načina teško da će, ili neće uopšte biti, ostaje prvi, pa dokle god domaća liga ne dobije garancije (garancije, katalonsko pseto i domaća košarkaška liga u istoj rečenici ... ) da će prvi, drugi, treći (nebitno koji) iz nje u EC/EL, to takmičenje nema nikakvog smisla, osim ako si van ABA sistema.
Prilično zajebana liga sa mnogo utakmica može da opstane jedino ako donosi nešto. U slučaju da se evropska mesta vrate domaćim ligama (koje su šanse uopšte za to), ne vidim zašto bi se iko tu više zadržavao.

Samo da neko ne odluči da igramo LŠ sledeće godine. Uglavnom, kako sada stvari stoje, nama bez ABA lige nema života. Na stranu što je vidljivost igrača za prodaju ravna KLS-u i što se i suđenje sve više spušta na ciganski nivo.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Izvinite, vratio bih se na usiljeno "novinarstvo" i odvratan uticaj koje ima po klub.

Evo danas čitam naslov tipa "Ostoja razmišlja da kazni igrače zbog poraza od primorske". Krajnje nametnuto pitanje, ovaj se nije najbolje snašao, odgovorio šta je odgovorio i, (delimično) izvučeno iz konteksta, osvane naslov da će igrači biti kažnjavani kad gube. Kakva notorna glupost.

Možda nisam objektivan, jer pratim vesti o Partizanu iz svih meni znanih izvora, pa sam utiska da smo prezastupljeni u medijima. Zar ne treba tim da radi i raste u miru? Jedini pritisak koji igrači treba da osete je pritisak trenera i pritisak treninga. A taj trener treba da ih, između ostalog, nauči kako da savladaju pritisak i kako da savladaju svakog protivnika koji im izađe na megdan. Šta koji đavo Ostoja ima da komentariše mečeve, koliko se on razume u košarku? Dovoljno je što Trinki voli medije, neka ih zabavlja, zajebava, neka preuzme to na sebe (eeh, Dule naš). Hoće li posle svake tekme da se iznova utvrđuju ciljevi Partizana u tekućoj sezoni?

Ostoja neka smišlja konstrukciju za dovođenje skorera, neka izboksuje dozvolu za još nekog sponzora, neka se pozabavi marketingom, neka odjebe novinare, a i oni od njega. Neka pusti tim da se sprema za finala svega!!!

Sutra je tekma s Ritasom. Jedna jako respektabilna ekipa, možda ne snažna kao prethodnih godina, ali ekipa koja eksploatiše vruć domaći teren. Imamo skor sa njima 2:8, polovični smo u Beogradu. Kakav će novinski scenario biti ako, daleko bilo, izgubimo, što nije neuspeh, jer neuspeh će biti ako, kad se poređamo, ne budemo ispred njih?

Da parafraziram Duleta: Mi nismo doveli izrazite šampione u tim, ali verujemo da smo doveli igrače koji će zaista to postati.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ђоле прво не кажем да ћемо изгубити, него кажем шта је могуће. Морнар и Цедевита су екипе које су изузетно јаке, и које нам никако не леже поготово на страни.
Ми имамо огромне проблеме у организацији игре, једноставно много се зависи од шута, бацања очајна, скок такође лош поготово без Томаса. Ове ствари се могу једино на тренигу исправити којег сада немамо. И не знам шта је мрачење ако се ово каже.
Razlika izmedju REALNO i moguće je ogromna....
Zivite gde zivite svesni ste valjda okruzenja...
Ne sumnjam da ce I'm biti natrljan nos za Primorski...Dok je Novica tu tu je i duh KKP m
koliko stranaca da je u timu...
Je verujem Trinkiju I ekipi ...Verujem da ću kao nekada sledece sezone EL da oderem
grlo makar tu jednu tekmu koju ću moći da gledam...
Smrt fašizmu-ziveo PARTIZAN
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Izgleda da je Uros Trifunovic oteran iz Mege zbog sukoba sa Milojem...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.137
Reaction score
27.889
Локација
Из Чикага (моји...)
оћел бити каквих карата у слободној продаји за (и против) локомотиву у пиониру?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Zar treba na svaka pola sat da zakljucavam i otkljucavam temu kako bi pisali postove u pravoj!!

malo paznje molim!
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Čitaj malo forum, pre nego što okacis bilo šta.
Skretanje sa teme.
WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.261
Reaction score
10.598
Локација
underground
Tomas putuje u Bar,a jos se ne zna da li ce igrati,javlja Tegi.Ja mislim da ga ne bi vodio ako ne misli da ga koristi,e sad koliko ,videcemo
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Piše i da će na sajtu kluba objaviti uputstva o rasporedu u Pioniru za utorak...
Pitao je neko pa eto odgovora.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Samo da kazem cijena karte za sutra u Baru je 10 eura (10 im majki jebem braci narko dilerima Pavicevic).

Ako neko bude dolazio iz drugih gradova iz CG da zna da ih nece pustati besplatno ni po koju cijenu. Sad sam dobio taj info direktno iz kluba. Prosle godine ste lomili stolice i sada je zato cijena karata 10 eura (inace je 3-5 eura) plus nece niko besplatno uci. Tako da Niksicani ako dolazite besplatno uci necete kao proslih godina sto ste ulazili..
Ja samo da prenesem info, vi kako hocete.

DSC_0471.JPG
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Samo da kazem cijena karte za sutra u Baru je 10 eura (10 im majki jebem braci narko dilerima Pavicevic).

Ako neko bude dolazio iz drugih gradova iz CG da zna da ih nece pustati besplatno ni po koju cijenu. Sad sam dobio taj info direktno iz kluba. Prosle godine ste lomili stolice i sada je zato cijena karata 10 eura (inace je 3-5 eura) plus nece niko besplatno uci. Tako da Niksicani ako dolazite besplatno uci necete kao proslih godina sto ste ulazili..
Ja samo da prenesem info, vi kako hocete.

Погледајте прилог 7142
10 evra jeste previše za svaku utakmicu, ali kad ti dolazi velikan to i ima smisla.
O besplatnom ulazu ne vredi trošiti reči. Što bi ikoga puštali, ovo im je šansa da zarade. Posebno posle tih stolica.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nocas na treningu u Baru nas tim je posjetio cijeli strucni stab Mornara sa bracom Pavicevic i polovinom igraca.
Koliko sam saznao zezali su se i dobra je atmosfera bila.

Tako se postuje bre najveci klub na Balkanu.
Oni za razliku od ostalih malih klubova znaju ko je institucija kosarke i shodno tome se i ponasaju. Sjetite se samo prije 3-4 godine kad su nam svirali himnu prije pocetka utakmice.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Samo da kazem cijena karte za sutra u Baru je 10 eura (10 im majki jebem braci narko dilerima Pavicevic).

Ako neko bude dolazio iz drugih gradova iz CG da zna da ih nece pustati besplatno ni po koju cijenu. Sad sam dobio taj info direktno iz kluba. Prosle godine ste lomili stolice i sada je zato cijena karata 10 eura (inace je 3-5 eura) plus nece niko besplatno uci. Tako da Niksicani ako dolazite besplatno uci necete kao proslih godina sto ste ulazili..
Ja samo da prenesem info, vi kako hocete.

Погледајте прилог 7142
Predprosle ih nismo lomili pa je cijena prosle godine isto bila 10..kad mi gostuje o dizu cenu u nebesa..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mornar Bar - Partizan

ABA liga

- U Baru:

2016 godine: Pobeda 57:58

2017 godine: Poraz 83:81

2018 godine: Poraz 97:94

* Pobeda i dva poraza... Ako odigramo na manji broj poena veca je sansa da mi dobijemo jer ako se ovi "raspucaju" bice tesko

- U Beogradu:

2016 godine: Pobeda 90:85

2017 godine: Poraz 93:98

2019 godine: Pobeda 75:73

* Dve pobede i jedan poraz... Mucili smo se sa njima i u Beogradu...

# Ukupan skor u ABA ligi: 3 pobede i 3 poraza

ABA Superkup


2017 godine: ABA Superkup -cetvrtfinale- poraz 91:77

2018 godine: ABA Superkup- cetvrtfinale- pobeda 91:77

# Ukupan skor u ABA Superkupu: 1 pobeda i 1 poraz
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top