Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dosta kasno ih je stao šut, pa smo ih prilično kasno prelomili. Doduše, i mi smo imali oscilacija na obe strane. Taman se odvojimo 4-5 razlike, odbrana puna lufta, Birčević spava, u napadu dosta neiznuđenih grešaka.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Kako smo ove godine uboli sa Natkom i Mouzlijem, ni sam ne znam... Nema da li im je dan ili nije, znaju znanje ljudi, milina gledati kada neko tako radi svoj posao.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.262
Reaction score
10.608
Локација
underground
Jako bitna pobeda,vidi se da su momci iscrpljeni,ali izvukli su ovo.Sad dobro da se odmore jer raspored vise nije problematican sto se putovanja tice,ali idu jake utakmice Venecija pa u u ABA ligi.Teraj dalje.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ovo mi se uopste ne svidja, mutanti nam poklonise pobedu jer nisu punili reket vec nas kao ludi jurili i branili sut za 3p. Zagorac i Jare okean ne mogu da pogode, ovakvu situaciju su Primorska i slovenacki mutanti iskoristili, napunili reket, mi ciglarili i gotovo. Na sve to, 2 trojke je dao Peiners, a ko zna kad cemo sledeci put to videti od njega. Definitivno sam posle ovog veceras ubedjen da treba jedan cisti suter, ko se dize iz blokova, preko ruke, ama samo sut, nista drugo ne treba od njega. Bircevic bas los, u odbrani konstantno los, u napadu nekad i uradi nesto.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Realno, ovo veceras se ne svidja ni jednom panteru.

Jeste, nemamo problem sa suterima, verovatno sam zlonameran, a ne ukazujem na stvari koje mislim da bi se resile sa dovodjenjem jednog takozvanog sharp shootera. Isto mislim da Volden mora vise da "divlja", jednostavno covek je bio MVP izraelske lige, znaci da je skorer, kod nas nema takvu ulogu, misljenja sam da mora da uzima vise suteva, jer je uz Pejdza najbolji suter ekipe.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.188
Mučenje veći deo meča, nije nam baš bio dan, oni nezgodni kao kratko ćebe, ali borbenost nije izostala i na kraju se piše pobeda. :clap

Tomas najbolji kada je bilo najpotrebnije, a opet, da nije bilo Mozlijevih odbrambenih minijatura i skokova u napadu, ko zna kako bi se završilo.

P.S. Mali Mozli isti ćale. :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jako bitna pobeda i da nastavimo niz u ABA ligi od sad pa nadalje... Utakmica je bila ocekivano teska i uglavnom izjednacena, nekako dolazimo do +8 ali brzo i gubimo tu razliku ipak na kraju... pobeda. Tomas najbolji i najefikasniji, jako dobar i Gordic ( 15 poena, 4/6 za dva, 5 asistencija ), sasvim solidni Zagorac ( 8 poena, 7 skokova + odlicna odbrana ), brat Mozli ( 6 poena, 9 skokova, bacanja 2/2 + uvek dobar u odbrani ) i opet probudjeni Pejners ( 9 poena, iako malo sutirao ali 100 % za dva 1/1, trojke 2/2 plus ono bacanje nakon pogodjene trojke pod faulom 1/1 )... Solidne role i Nikole Jankovica ( 8 poena, 3/4 za dva + cak i vezao 2/2 bacanja iako je masio posle zaredom ista 0/2 ) i Jaramaz ( 10 poena, 4/5 za dva ali podbacio za trojke 0/5 i 4 izgubljene lopte ali imao fine ulaze posebno ono kucanje )... Pejdz slabiji poenterski ali dao onu bitnu trojku kad smo se pokrenuli i otisli na +5 (64:59)... Birca klasika i Parahuski klasika postaje da uopste i ne ulazi u igru... Novica takodje nije igrao kao i Volden zbog povrede.

Sut za dva poena odlican skoro 70 % (27/40) kao i bacanja koja smo sutirali veceras iznenadjujuce dobro 80 % (21/26) ali trojke su nam problem i to ne samo u ovoj utakmici tek jedva smo prebacili 20 % ( 5/23 )... Trebace nam i one u visim procentima u nekim mecevima.

Sve u svemu bitno da smo dobili i da ce nam sad biti lakse u smislu da cemo imati vecinu meceva kuci... Sledeci je Zadar tamo i idemo po novu pobedu na strani iako tamo nikad nije lako... pre toga naravno Evrokup i Venecija u Areni.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Onaj ko mora da divlja, nek' ide u zoološki na Kalemegdan. Malo čudno se izražavaš, ne sviđa ti se pobjeda, mutanti nam poklonili, mrtvi cigani (Cedevita Olimpija) nas napunili da ti nije dobro i slično. Obrati pažnju!

Mozda sam birao pogresne reci, hteo sam da kazem da mi igramo pick & roll igru sjajno, a da sutiramo za 3p po principu toplo-hladno. Zato uz jednoj dobrog sutera mi postajemo mnogo opasniji, ovako je koncepcijski rizik pustati nam sut. Sve ovo sto je napisano je napisano u afektu, slazem se sad kad posle ovoliko vremena procitam moj upis da i meni izgleda odvratno i ja se izvinjavam. Trinkiju verujem kao i ekipi, ali ovde kad se izgubi nakupi se brdo ljudi da tad pljuju, ja sam veceras eto cisto napisao posle pobede da mislim da bi nam jedan suter resio mnoge probleme. Ne kazem da sam u pravu, cisto moje misljenje. Primio sam k znanju upozorenje, izvinjavam se svima ako sam nekoga uvredio. Isto ovo "divlja" sam stavio pod znake navoda, u prevodu treba da ima vise slobode i da uzima vise suteva jer je verovatno nas najbolji skorer, zargonski izraz...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Prvi momenat na utakmici, Jankovic pogadja oba slobodna bacanja. Jurili smo ih dugo ali nisam sumnjao da cemo ih dobiti. Tomas svaki put pogadja 2+1 cini mi se. Verujem i da ce se Bell dobro uklopiti, ako nista bar pogadja slobodna bacanja 85%.
P.S. Popisam se u usta ovoj uvredjenoj gospodi kojoj je strasno zasmetao minut cutanja.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Malo kasnije smo prelomili, ali cim se oni nisu mogli odvojiti na vise od +5 dok jos nismo zategli odbranu, nije bilo sumnje u pobjedu.
Kod 59:59, Mozli dolece iz treceg plana (van kadra kamere) niotkuda i blokira cini mi se Jeremica :D
Normalno je da ovakve utakmice ne igramo punom snagom, dodamo gas kad treba.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Raduje pobeda ali nemojte da se zajebavamo da smo danas igrali mnogo dobro. Odbrana je bila losa. Samo na momente Mozli svojim potezima je dizao ostale da defanzivno bar nesto ucinimo.
Za Rasu naklon do poda. Lepo je gledati takvog jednog pozitivnog lika koji daje srce za ekipu i izmislja poene.

Dobrodosao Dzejms Bel. Nadam se da ce ti ova epizoda u Aba ligi biti i najuspesnija!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Bravo za pobjedu protiv uvijek ekstra motivisanih mutant pantera. Svi su imali neki svoj doprinos. Zagorac u prvoj i na kraju posebno sa kradjama lopti, cak i Pejners jos jedna utakmica gdje pokazuje da je ziv i da zna (iako ga je Trinkijeri poslao na klupu i nije vracao nakon one dvije lopte sto je izgubio jednu za drugom), ali Tomas covjek stvarno izmislja poene (ne znam koliko je samo imao onih 2+1 a kamoli one "normalne").

Bravo!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Dobro je. Pobjedismo, ali bilo je tesko.

Prvi utisak, odavno nisam vidio ekipu koju je toliko isao sut i za tri i za dva, ali cijelu utakmicu! Mozda Mornar prosle godine, ali sada je svakog njihovog islo.
I bas zato, svaka nam cast, bili smo super. Tomas 10, Mozli, Gorda, Zagor 9 Jankovic, Pejdz 8. Ova pobjeda bas vrijedi.

Medjutim, oni previdi u odbrani su mi bas isli za zivce. Razumijem da nas je njihov vanredan sut tjerao na izvlacenje, ali da covjek bude sam kao duh u reketu je bas onako, ruzno (a Jaramaz se raspavlja sa sudijom).

Sto se tice slabih karika, spomenucu neke jer mozda i citaju forum. Jednostvno nisam od onih koji mogu uracunati gluposti pa da kazem: Neko je bio dobar, ako uzmem u obzir par kretenskih poteza. Shvatam da je to auto-varka samo zao da ne bi psovali igraca u Partizanovom dresu, ali nema svrhe zatvarati oci.
Srecom, Gagic i Cakarevic su daleko i trenutno niko u timu niko nije ni blizu njima dvojici.

Ukratko, Birca - brani malo taj reket, Zanis - opusti se covjece Boziji. Stvarno mi djeluje kosarkaski inteligentan i da mu treba vremena dok se snadje na dvojci. Na momente je djelovao kao pravi Letonac :)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Onaj ko mora da divlja, nek' ide u zoološki na Kalemegdan. Malo čudno se izražavaš, ne sviđa ti se pobjeda, mutanti nam poklonili, mrtvi cigani (Cedevita Olimpija) nas napunili da ti nije dobro i slično. Obrati pažnju!

Dobar je i gagatar, odnosno avatar.

Utakmicu zbog obaveza nisam gledao, tako da ne mogu da komentarisem.

Dobra stvar je da smo pobedili mini mutanta. Izuzetno bitna pobeda. Utakmica koja se ,,morala'' dobiti.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dve stvari treba da se stave u jednačinu za konačnu ocenu
Sralo ih je pa da nema gde i vidno smo umorni što se odrazilo na koncentracuju u odbrani u nekoliko navrata.
Ali mi pobedismo i kao takvi ovu utakmicu.
Umesto da hvalim i kudim pojedince imam potrebu da napišem da bi Mozliju,Tomasu,Jaramazu i Gordiću napravio ugovor na 4 godine odmah
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top