Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pošto i definitivno nema saopštenja nakon "opštenja" nad limenkama, ima li neko ideju kako se treba ponašati, kapiram da su i u klubu zbunjeni.

Za statističare - ovo je verovatno prva takva pobeda nad žele-zekama bez pisanog zaključka.
Nadimci Predator i Samson za naše igrače su sasvim o.k., ali ,,žele-zeke,, za one iz predgrađa - :buhaha
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
"Желе-зеке" би више пристајало називу навијачке групе клуба из предграђа :buhaha :buhaha :buhaha Како год, термин је дефинитивно усвојен! Барем код мене...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
"...Zeka, železeka, sa leptir mašnom i sa cvikerima pravi je kondom" :picka-ciganska:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Parahovski izgleda, oficijalno napustio Partizan!

Nadam se da nas "nije debelo" kostao ovaj raskid ugovora, Artu puno srece u nastavku kariere i da mu dete bude dobro.

Sujetni, masni zabar i Ostoja nisu imali strpljenje za proverenog igraca, koji istina za volju nije dobio ni pravu priliku, sad ocekujem reakciju, isto kao sto su reagirali za beka ili je pickousti zavrnuo slavinu, pa nece biti ni beka, ni petice?:confused-smiley-013:

Vređanje plus pogrešna tema.
Dupli poeni.
WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Zaboravio je da doda polufranjevac :D

Petica nam treba, mada mi ne pada na pamet niko ko bi mogao da uskoci i potpise.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Parahovski izgleda, oficijalno napustio Partizan!

Nadam se da nas "nije debelo" kostao ovaj raskid ugovora, Artu puno srece u nastavku kariere i da mu dete bude dobro.

Sujetni, masni zabar i Ostoja nisu imali strpljenje za proverenog igraca, koji istina za volju nije dobio ni pravu priliku, sad ocekujem reakciju, isto kao sto su reagirali za beka ili je pickousti zavrnuo slavinu, pa nece biti ni beka, ni petice?:confused-smiley-013:

Vređanje plus pogrešna tema.
Dupli poeni.
WebCrew edit
Mračni čoveče...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Што нису објавили ону слику када прворођени средњаком подиже наочаре и ставили овакав наслов? (реторичко питање)
Што је најгоре, колико се сећам, на нашим утакмицама у Арени се на рекламама појављује неки телеграф. Не знам да ли је то овај или неки други јер не читам то смеће али ово је стварно превише.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Due to the insufficient organization of the 2019/20 ABA League Round 7 game between Partizan NIS and Crvena zvezda mts, played on November 17 2019, when the incidents of verbal abuse of the fans towards the visiting team and its management, throwing of the hard objects on court, verbal abuse by the fans of the referees and fight in the stands of the game between the fans, have taken place

Based on the articles 29.1 f), 29.1g), 29.2 g), 29.2 i) and 31.1 a) of the ABA League Disciplinary Code, Partizan NIS is sanctioned by:

• Closing the north stands level A 400 i level B 400, west stands level 400, east stands level 400, south stands C level 400 and south stands D level 400 in the next home ABA League game of Partizan NIS, played in the Štark Arena in Belgrade, against Krka in the 9th round of the ABA League Regular Season.
• Fine in amount of 12,000 €.

Čini mi se da tu utakmicu igramo u Pioniru
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kajl Hajns je Kajl Hajns za siromasne, a Vilijam Mozli je Kajl Hajns za bogate. Ostoja radi bankomat samo neka placu. Igra se sa protivnicima centar od 3 soma eura.
Ja sam jos pod utiskom. Neko je napisao da je on vodja ove generacije, i ja mislim da je to tako. Iako izgleda povuceno i mirno.
Samo sam previse srecan sto takvog igraca gledamo u nasem dresu evo ne znam
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Јесте, мечеве против Крке и Цибоне играмо у Пиониру због смарача Чолића. Добро су нас одрапили овом казном.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
^ Sa Cibonom treba da igramo 14.12. a Zdravko balavko "peva" 13.12. tako da se još ništa ne zna, izgleda...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da ja tebe pitam, šta misliš o igrama Trifunovića i Miletića sinoć, kao i o nedostacima i kvalitetu uopšte, i o potencijalu za budućnost? Možeš i na KK temi. :kokice
Meni se iskreno obojica sviđaju kao zalog, ne podnosim ove Džiletovske timove bez i jednog mladog igrača. Ta ekipa je automatski neuspešna ako ne ostvari najviše ciljeve u datoj sezoni ( plasman u EL). Od Miletića nismo videli neki talenat ali smatram da ne padamo epohalno kada je on u igri sto je u njegovim godinama na njegovoj poziciji jako dobro. Trifunovića svi znamo, meni je drago da dobija priliku posle onih gluposti koje su se pisale o megi... Njegova karijera u potpunosti zavisi od skaliranja na seniorski nivo, fizikalija i prilagođavanja izbačaja seniorskoj košarci. Mislim da nema sredine kod njega ili će biti dobar igrač ili nestati potpuno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top