Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Samo bez povreda.
I da se počasti izdajnik na suprotnoj strani.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Bas sam razmisljao o tome, da li ce se zvizdati gagacu?!?! :icon-rolleyes: :D

Ja znam da bi..
 
  • Like
Reactions: Zex

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
treba ga ignorisati... eventualno staviti na tribinu negde na vidno mesto kutiju sa natpisom "prilozi za gagićeve nove patike" ... džukela izdajnička
[/QUOTE
To i meni pada na pamet, ali ja n'umem da zviždim a pare mogu da dam, u humanitarne svrhe, ovako, barabi izdajničkoj, pa još u punoj snazi, jok, ko ga jebe...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nema ko da mu zvizdi, u Areni je mozda 300,400 ljudi...gde su nestali kosarkaski navijaci?
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sad je sve kako treba i sa tabelom. :napred-partizan:

yBhMS0u.jpg
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.141
Локација
U pizdi materini
Šta je bio povod sudijskoj pauzi ? Ja koliko sam skapirao neko naš iz partera je dobacivao nešto ? Nisam bio u prilici da detaljno pratim prenos.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Verovatno izgleda kao rutinska pobeda, verovatno to i jeste ali iskreno nisam zadovoljan nasom igrom. Naravno, najbitnije da smo dobili i nastavili niz pobeda a manje bitno sta ja mislim. Opet ocajan ulazak u utakmicu, vec po tradiciji. Gubili smo 2:9, igrali lose ali opet i tako dobili prvu cetvrtinu a posle i svaku do +16 na kraju utakmice. Statisticki iako smo bolje krenuli sa trojkama a losije u sutu za dva poena posle se to izokrenulo i na kraju smo imali za dva 58 % (23/40) a za tri 37 % (10/27)... bacanja 72 % (13/18). U skokovima iako smo bili losiji tokom veceg dela meca i opet primali koseve nakon drugog pokusaja na kraju smo imali 5 vise (34:29)... asistencije 3 vise za nas (22:19), izgubili smo 5 manje lopti u odnosu na njih (9:14) a ukrali 3, oni 2.

Sto se tice igraca... Pejdz je odlicno pogadjao (19 poena, za dva 2/5, za tri 5/6), Nikola Jankovic jos jedna jako dobra partija i koristio skoro svaku dobru loptu saigraca (16 poena), Volden solidnih 12 poena (za dva 3/3, bacanja 6/6 + 4 skoka) i to su nam bili najraspolozeniji igraci... Ostali... Zagor je dao 9 poena ali uz los sut ( za tri 1/6 ), Reding solidan sa 8 poena ( za tri 2/4 + 5 asistencija), Novica kapiten 6 poena i bez promasaja za dva (3/3), Mozli opet dobar u odbrani i donosio energiju koja nam znaci a Gordic, Bircevic i Jaramaz slabo vidljivi veceras. Minute i poene takodje zabelezili su i mladi Trifunovic i Miletic. Pejners i Tomas nisu igrali. U hali je bilo oko 2.500 ljudi.

Sledi nam oslabljena Primorska u sledecu nedelju da nastavimo niz pobeda. A cekamo mozda i kiks Buducnosti u Zadru pa da se izjednacimo na prvom mestu na tabeli. Ipak, ocekujem mnogo bolju igru od vecerasnje u sledecim utakmicama i nadam se povratku Tomasa.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Poslednje 3 meča Aba lige kod kuce podsjecaju na onaj nekadašnji Partizan.. Lagane pobjede na vrh gasa bez ikakve tenzije, nervoze i egal zavrsnica.
Nadam se da ce se nastaviti u istom ritmu..
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Trinki na konferenciji u vezi Thomasa izjavio "load management". Imamo i mi svog Kavaja!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Zviždalo se i skandiralo Fireru (nažalost prekratko)
Skoro 90 poena smo dali
Janković je pogađao bacanja

Sasvim fino.
Nastaviti ovako protiv Primorske.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Opet smo imali pokaznu vežbu, kako će izgledati suđenje kada bude bilo najpotrebnije.
Nikolić opet ne vidi korake,...

Opušteno, s trećinom gasa.

Inače, lepo dočekasmo onog što nije imao za patike, još smo trebali i cveće da mu spremimo.

Stefan Janković je bio na utakmici. Da li je još uvek u AEK-u ili su ga vratili?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top