Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Шутирање преко метле или у рукавицама за грађевину које је увео Дуле има ефекат тек када се те препреке уклоне, тада се лакше погађа. То вам је као код Роналда који на тренингу вежба слободњаке са живим зидом који је постављен метар ближе њему него што треба па после на утакмици, када је живи зид на нормалном растојању, погађа као да га нема. Овакви тренинзи само ће повећати проценат шута наших играча, који већ расте од када смо звршили она силна путовања са почетка сезоне.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
10ak minuta do pocetka utakmice dobro je ako ima 1.500 ljudi.. Koji će kreativan razlog partizanovci smisliti da se opravda nedolazak (možda se peglaju košulje za doček, miješa ruska, motaju sarme..)
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
21h je kasan termin (nedelja je, moglo je to komotno ranije...3 ABA-tekme danas, naprimer 14h, 16h i 18h). Sutra je radni dan...a i za roditelje i decu je kasno (moja mala je vec u krevetu na primer)
 
Последња измена:

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Mozes ti sta hoces, ali vidis kakva je poseta. Siguran sam, da je i zbog termina (barem za familije)....drugi razlog je sigurno oslabljen protivnik
 
Последња измена:

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Na kraju se do polovine 1/4 solidno popunilo, cak možda i 5k (vole ljudi da stoje u redovima)..
A roditelji ako im djeca spavaju oni ne mogu da dodju ili?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Ne znam baš da ocenim odoka, ali donji prsten je poprilično popunjen, malo slabije iza koševa, plus na gornjem prstenu tri dupke puna sektora.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Hteo bih da se nadovežem na priču oko slabije posete. Ne znam šta je uzrok slabijeg interesovanja za prethodne mečeve, ali za ovaj večeras je jasno - ljudi su shvatili da Šiško neće biti tu, rekli su sebi tamo nema ništa više za mene i odustali. Moj slučaj.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
ZYgnQg.gif
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Novica je stara škola, igra se sa aba četvorkama... :D

Nadam se da će sa Mornarom biti tesna utakmica kako bi se što bolje pripremili za Virtus. Ušli smo u mod nekoliko lakših, fali nam malo neizvesnosti, nervoze.

Neka stave ovih 100 dinara i za Olimpiju pa će biti duplo ljudi više nego što je bilo večeras. Uzgred poseta je odlična večeras bila.

Što se tiče termina za ljude koji su iz unutrašnjosti svakako da je loš. Termin od 19h bi bio najbolji.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Rutinski. Sad omlatiti divljake iz Mornara, pa Sale da nas pusti..
 
  • Like
Reactions: BaX

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Mnogo ruzan i tezak mec za gledanje i potvrdjena unapred upisana pobeda protiv oslabljene Primorske koja se pokazala kao zilav protivnik u ovako osakacenom izdanju. Poseta solidna,atmosfera nikakva. Umesto da iskoristimo raspad cigana i sad se mobilisemo i damo sve od sebe,delujemo sve gore i na parketu i na tribinama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top