Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Drugari opet problem sa kartama...odabrano placanje karticom ali kada treba da me prebaci na placanje nista se ne desava..ali mi na mejl stize mi je karta rezervisana i kada platim da cu je dobiti...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Od momenta rezervacije imaš 24h da izvršiš uplatu,u protivnom ti propada rezervacija.Nakon uplate,kad ticketline proknjiži tu tvoju uplatu na mail dobijaš potvrdu o uplaćenim kartama i u prilogu karte koje treba da odštampaš.Sa tim odštampanim kartama ulaziš u Arenu.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Drugari opet problem sa kartama...odabrano placanje karticom ali kada treba da me prebaci na placanje nista se ne desava..ali mi na mejl stize mi je karta rezervisana i kada platim da cu je dobiti...
Pozovi ticketline direktno.. Imaju neki problem vezan za pretraživač iz kojeg se poručuje (chrome).. Trebalo bi da ti oni pomognu.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Ja nisam uspevao sa telefona,ali na racunaru sam uspeo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
3614 karata je ostalo na ticketline-u za utakmicu protiv Virtusa... i protiv Mornara će biti dobra poseta ako ne lažu.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Nema sanse da su prodali tolike ulaznice. Pustice jos dok se blizi utakmica.
Ovu online prodaju bolje da nisu uvodili ako ce ovako da funkcionise i ako ponovo treba da se smislja "fora" da bi se uspesno odradila. Treba da se resava sto prostije, sa par klikova. Ja nisam mogao da cekam da osposobim tu onlajn kupovinu i odradio sam na stari nacin, rezervacijom i uplatom na racun. Iako je odradjeno kako je naznaceno, tj. na vreme, jos mi nije stigao mejl da je uplata proknjizena.
U tiketlajnu znaju da budu prijatni, ali nista ne znaci to sto su pristojni ako im sistem ne radi i ako se vecito javljaju isti problemi. Ili neka rade svoj posao kako treba ili neka ga ne rade uopste.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Dva puta sam aplicirao za karte u jednom danu (30.12.) jer mi je bilo potrebno 5 karata za utakmicu sa Virtusom (u jednoj transakciji može da se aplicira za maksimalno 4 karte).Prva transakcija je odrađena u fulu,tj dobio sam nakon elektronske uplate mail sa potvrdom o prispeloj uplati,i u tom mailu su bile 4 karte za štampanje.
Već u drugoj transakciji nisam dobio do dana današnjeg potvrdu o uplati i takođe u tom istom mailu od ticketline-a trebala je da bude ta 5-ta karta.
Pare sa mog računa su uredno skinute.Nadam se da će ovih dana doći taj mail sa tom preostalom kartom.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Dva puta sam aplicirao za karte u jednom danu (30.12.) jer mi je bilo potrebno 5 karata za utakmicu sa Virtusom (u jednoj transakciji može da se aplicira za maksimalno 4 karte).Prva transakcija je odrađena u fulu,tj dobio sam nakon elektronske uplate mail sa potvrdom o prispeloj uplati,i u tom mailu su bile 4 karte za štampanje.
Već u drugoj transakciji nisam dobio do dana današnjeg potvrdu o uplati i takođe u tom istom mailu od ticketline-a trebala je da bude ta 5-ta karta.
Pare sa mog računa su uredno skinute.Nadam se da će ovih dana doći taj mail sa tom preostalom kartom.
Proveri SPAM/Junk folder na mail-u
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Odredjeni kontigent dobije tiketlajn, a odredjeni deo se da na blagajnama. Tako da ako nestane na tiketlajnu ima na blagajnama i obrnuto...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
37 sektora za nivo 400, za svaki oko 250 mesta, sve u ponudi na sajtu... Šta još da puste?
Za sve ostalo stoji "rasprodato" već nekoliko dana, neka dodaju još ako imaju, ali sumnjam.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Tamo gde pise da je rasprodato uvek ima jos mesta. Gledaju da se popune te manje trazene karte, jer one najskuplje gotovo uvek odu prve. Deo karata sa donjeg sektora se ostavlja da bi imali prostora za manevar ako negde zajebu, svakako ce ih prodati na blagajni na dan utakmice ako budu visak. Deo se ostavlja i za trebovanja koja idu za klub. Ne samo igraci, nego svi u klubu, uzimaju karte za svoju porodicu, prijatelje itd. I tu ne mislim na onaj deo koji ide odmah iza kosa gde sedi najuza porodica, jer je tu broj ogranicen, nego mislim na normalne karte koje ti ljudi uredno plate. Uglavnom za ove "bolje" sektore.

Ja ti kazem da znam iz iskustva kako to ide jer uvek moram rano da rezervisem kartu. Konkretno sa nase prve EK utakmice, imao sam problem sa tiketlajnom jer nisam uopste planirao da dodjem na tu utakmicu, vec sam oslobodio dane za onu prvu koju su pomerili zbog usranog Diznija, pa sam posle imao problem da prebacim te slobodne dane i malo zakasnio... zvao sam ih ceo dan dok se neko nije smilovao da se javi, kaze mi gospodjica "karata ima jos jako malo za sektor tribine, a ima ih puno za nivo 400 i bice ih na dan utakmice. Karte za partere, standard i superior su rasprodate."
Posto sam znao za foru odbio sam da rezervisem te koje su mi nudili. Video sam vec na sajtu da je pisalo da su rasprodane.
Uspeo sam kasnije da ih iscimam i sacuvali su mi karte za parter na zapadu. Sedeo sam u prvom redu pored (valjda) cerke i supruge onog naseg prevodioca. Okolo su uglavnom bili ljudi koji su trebovali svoje karte kroz klub. Bar polovina prvog reda je zvrjala prazna, a i u redovima iza je bilo mnogo slobodnih mesta. To su te "rasprodate" karte na koje se ti pozivas. Znaci i na sajtu, a i direktno preko telefona, je jasno stavljeno doznanja da su karte za taj deo rasprodate, sto ne odgovara stvarnoj situaciji. Desnu ruku dajem da se pred utakmicu na blagajni bez problema mogla kupiti karta za parter zapad.

I ponovo naglasavam, nikakav napredak po tom pitanju klub nije napravio. Umesto da to bude najjednostavniji deo svega, ja ni danas ne znam jesu li mi proknjizili uplatu i hocu li imati ulaznicu koju sam vec platio (na vreme, znam sta je pisalo u napomeni za kupovinu ulaznica), jer jos nisu poslali taj mejl kojim treba da potvrde rezervaciju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
Nisam ni rekao da su sve te karte prodate, već koliko ih je ostalo na sajtu.
Možeš, ako hoćeš, da pročitaš na kraju upisa "ako ne lažu".
Nisam predstavnik ticketline-a, ali mi zdrav razum govori da ako na sajtu stoji u ponudi 9000+ karata za nivo 400, onda je otprilike sve pušteno.
Što se iskustva tiče, ti si imao loše, ja sam imao odlično.
Izuzetno glupa rasprava na pogrešnoj temi
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
koliko su karte sutra za Mornar?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top