Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Tribina (Nivo 200): 100 dinara
- Parter: 500 dinara
- Standard 2: 300 dinara
- Standard 1: 500 dinara
- Superior: 700 dinara
- Sky box (pojedinačna mesta): 5.000 dinara

Za Mornae.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Podržavam potez kao prazničnu akciju i to je to.. Da ne bude poslije da smo mi ludi što smo istresli 7-10-15k za sezonske
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cena od 100 dinara je praznična i simbolična, više je kao mobilizacija navijača... Ne razumem ne valja kad je 600, ne valja sad što će u ovih nekoliko utakmica biti 100, pa ko nama grobarima može udovoljiti?

offtopic Da ima imalo pameti u fk sekciji bi kao najskuplju kartu davali za 300 obzirom na kvalitet lige i uopšte svega što prati naš srpski fudbal..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Povoljne cene karata, odličan termin, rezultatski dobar momenat, utakmica pred možda i najvažniju u zadnjih 5 godina, koliko znam nijedan verski praznik, vikend, drugi deo sezone...

Nije loš termin i momenat za neki dobar film.

Pa vi grobarijo odlučite: predstava ili film.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
I ponovo 100metara red ispred Arene i punit će se dvorana do polovine 2/4.. I da nepomenem da sam jedno barem 10-15 djece ispod 10godina vidio u redu..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dobra utakmica večeras. Pejdž je pokazao da smo dobili beka šutera i samo se nadam da neće padati u formi. Kako vrijeme odmiče, sve se više može vidjeti koliko je Reding košarkaški pismen i koristan igrač. Uporedio bih njegovo dovođenje sa dovođenjem Brke prošle sezone. Zagorac je uz mekanu ruku pokazao i par glupiranja i zajebavanja, što se mora izbiti iz njega. Poslije dosta promašaja Mornara, morali su nešto početi pogađati, i zato ne smatram ovaj naš "pad u igri" katastrofalnim.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
L7G4gX.gif

91j4QB.gif
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Večeras smo imali pokaznu vježbu kakvo ćemo suđenje imati u nastavku lige. Napuni Tomasa sa 4 lične i faktički ga izbaci iz utakmice. Ova divljina od ekipe nije imala šanse večeras ali u nekoj egal utakmici mi ćemo biti u ozbiljnim problemima sa ovakvim suđenjem . Pejdž je trenutno naš najbolji igrač, prodisao je od dolaska Redinga. Sigurno izgledamo i ekipa izgleda poprilično odmorno za najbitniji dio sezone
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.232
Reaction score
10.282
Локација
underground
To je to,korektna partija,a od srede krece rat za svaki poen,pa do kraja sezone.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Koliko je lud Pulen. Prvo bazen ne moze pogoditi, posle ne zna promasiti, da bi na kraju napravio par gluposti i zavrsio pricu.
Idealan igrac za one nase domacice 5-3. Das mu loptu i on sam igra.
Dobra nasa partija, odlicni Pejdz i Jankovic, koji pokazuje sve vise i vise, a dosta gluposti i bubica je izbacio Trinkijeri iz njega.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U nijednom trenutku pobeda se nije dovodila u pitanje, raduje što ovakve rivale rutiniramo. Poseta solidna. Mornar se u prvom poluvremenu dobrano ispromašivao morao ih je krenuti šut u drugom poluvremenu...
Izdvojio bih Jankovića, Redinga i Pejdža. Ne iznenađuju me sada već konstatno dobre partije Pejdža protiv ovakvih protivnika, samo još da krene pogađati protiv konkurenata u abi i protiv jačih ekipa u EK. Nadam se da će nastaviti protiv Virtusa... Što se tiče Zagorca mogu ga pohvaliti jedino za 5 asistencija, ove trojke što je dao dao je već na velikoj prednosti.

Dobri procenti za 2 (20/32 62,5 posto), za 3 11/28 39 posto i po meni kolona koju moramo protiv Virtusa dići slobodna bacanja 15 od 25 60 posto. Na ovoj utakmici napravili smo 27 asistencija takođe podatak za pohvalu.

E sad protiv Virtusa su nam potrebni Gordić, Volden i Raša. Pogotovo Tomas koji je u poslednje vreme baš u padu forme...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Sudbina je da pičkice ćelave sude uvek na štetu Partizana.
Reding, Pejdž, Janković, pa i Zagorac :clap:clap:clap:clap
Mogli smo i bolje ali što bismo se umarali? :confused-smiley-013:
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Pobjeda se nije dovodila u pitanje.. Mornar je u 4/4 ušao na sve ili ništa i prangijanje za tri.. Ušlo im par divljih i prišli na -8 a u stvari lagana i ubjedljiva pobjeda!!
Ne znam za vas ostale ali ja sam ovu seriju domaćih Aba pobjeda pratio sa uživanjem.. To je onaj Partizan koji dobija 10+ aba ligaše bez tenzije/egala i sl.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma rutinska pobeda. Iako smo imali +22 a ovi spustili na +8 ali ocekivalo se da ce ih krenuti sut kad-tad. Nista strasno.

Ispunjavamo cilj. Pobeda za pobedom. I sad krecu ozbiljnije utakmice sto u ABA sto u Evrokupu. ABA je ipak tema i imamo dva "jaca" meca zaredom a sledeci mec vrlo bitan jer nam dolazi CeDe-Olimpija i vreme je za osvetu. Samo da se nadovezem da posle toga idemo u Zeleznik Radnicki Basketu... Idemo od utakmice do utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top