Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Meni se mnogo svidelo ona sekvenca u trecoj - aplauz publike za brzu asistenciju i kucanje protivnika, pa dve trojke Zagorca, pa urlanje kada Mornar izvodi bacanja, pa trojka Pejdza, pa aplauz Mozliju kada je promasio... Podseca me na utakmice nekada u Hali sportova. Bila je dobra i reakcija i skakanje kada je onaj magarac svirao faul Mozliju kod suta za tri, posle do kraja nije smeo da svira ni krivicno delo... :D Ono opustanje i zajebancija u odbrani mi se nikako nije svidela, to ne sme niposto. Generalno, meni se nekako ovakav, amerikanizovan Partizan svidja. Jos ako nam se vrati zamenik kapitena...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Prelepo veceras, donji prsten pofino popunjen.

pobeda se nije dovodila u pitanje kao sto vec mnogi rekose.
Neko je ovde danas spominjao Stefana Jankovica, sedeo je pored mene i rekao mi da ove sezone nece igrati za nas, tako da nema mesta panici(mijatovicsmajli).

Mada on meni kao bekap igrac nije los.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Zvanicno 5.266 dok je meni djelovalo da ima i svih 6k.. Kad bi stalno bilo na Abi barem 6k to bi bilo odlicno..
I jedna zamjerka.. Prodjoh pored stand shopa i ono je stvarno uzas..
1. Stand je velicine metar sa metar i ne lici ni na sta
2. Utakmica se iga 4.januara a na standu vise 3 majice KRATKIH rukava i dva sala (nemoj da slucajno donesu neki dux)
3. Nije logicno da od onolikih prolaza ispod tribine ne mozemo da postavimo normalan stand ili da uzemo jedan lokal
4. Jel zna neko da li pare od prodaje pica/kokica idu klubu ili je to namjesteno nekome?
 
  • Like
Reactions: Dzo

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
@Tomic11:ziveli
@PFCT Nece Partizan nikada izimati "'leba" nasim semenkarima.
Munja, Bora i mnogi drugi zive od te crkavice, tako da, iako je pitanje na mestu, ipak nije.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Trojka Pejdza sa kraja prvog perioda sto nije priznata

 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
BNv4x2.gif

K1G40l.gif
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Što se trojke Pejdža tiče,mislim da su u pitanju bile stotinke sekunde...mogli su je i priznati
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Већ после неколико утакмица на сајту ККП у објављеним фотографијама са меча буде по неколико од неког глумца млађе генерације. Нисам знао како се зове, виђао сам га на тв-у док је ишла она глупа серја Бела лађа. Сад изгуглах, реч је о извесном Милану Васићу. Ок је што човек навија и долази на утакмице али да ли стварно заслужује да му се слике сваки пут објављују на сајту клуба и то увек по неколико њих? Има толико важнијих и познатијих личности које долазе на утакмице а они гурају њега, није ми јасно.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.853
Reaction score
9.853
Mislim da je u pitanju tagovanje, pa re-postovanjena instagramu. Zato se on cesto nadje, jer okaci sliku i oznaci @partizanbc, pa onda iz kluba re-postuju.

Ako na to mislis.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Не мислим на то, реч је о сликама на сајту клуба где нема таговања (види слике са последње две утакмице).
Не спорим човеку да је навијач само мислим да треба дати просор и другима ако се већ приказују познате личности.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Jeste naš navijač, ali ne ističe to preterano. U javnosti, koliko se ja sećam, samo jednom kod ivana ivanovića...
Inače,ok je lik, slabo igra basket :buhaha
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Већ после неколико утакмица на сајту ККП у објављеним фотографијама са меча буде по неколико од неког глумца млађе генерације. Нисам знао како се зове, виђао сам га на тв-у док је ишла она глупа серја Бела лађа. Сад изгуглах, реч је о извесном Милану Васићу. Ок је што човек навија и долази на утакмице али да ли стварно заслужује да му се слике сваки пут објављују на сајту клуба и то увек по неколико њих? Има толико важнијих и познатијих личности које долазе на утакмице а они гурају њега, није ми јасно.

Jokane, momak je apsolutni car, kad god sam bio u prilici išao sam na njegove predstave. Lično sam ponosan što je čovek naš, i što to ne krije. Vasić je jedan od kvalitetnijih kadrova u dramskom, pritom je mlad i školovan. I treba da forsiramo ovakve likove, za razliku od egipćana koji se ponose Dzejom, Kebom Lukasom i ostalim estradnim ciganšturama!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top