Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Još samo da se završi to transferisanje pa da konačno gledamo sezonu na miru. Nije za temu, al duša me boli što protiv Virtusa neću moći da dođem, dao ortaku da ne propadne i da nemamo čoveka manje u Areni :(
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Zakucavanje Tomasa koje, cini mi se, nisu prikazali u prenosu.

XLPy8k.gif
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Prodaja pojedinčanih ulaznica počinje u petak, 10. januara a one se mogu kupiti na sledećim mestima:
10.01.2020. od 10 do 18:00 - Ticketline Novi Beograd (Bulevar Milutina Milankovića 1)
11.01.2020 od 10 do 16:00 - Ticketline Novi Beograd (Bulevar Milutina Milankovića 1)
11.01.2020. od 15:00 do početka meča - Štark Arena (jug) kao i od 17:00 do početka meča Štark Arena (sever)

Online prodaja: 10.01. od 10 do 18 časova
Cene ulaznica su:
Tribine, Nivo 400: 200 dinara
Tribina (Nivo 200) - 500 dinara
Parter - 1.000 dinara

 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Ja cu kao Trinkijeri da pozovem da se u sto vecem broju dodje za vikend. Izuzetno bitna utakmica nas ceka. Cene karata su krajnje prihvatljive, a igracima podrska potrebna.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Не треба превише полетети након победе над Виртусом. Победнички низ у АБА лиги мора да се настави и да се осигура прво место пред плејоф. Цедевита&Олимпија нам је директан конкурент за врх табеле и дужник с почетка сезоне када су нас добили тамо 16 разлике. Тринкијери је лепо распоредио минутажу јуче тако да не би требало да буде превише умора. Очекујем одмарање Новице и добру партију Томаса, који јуче није био на свом нивоу али су то надоместили остали.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
da karamo cedolimpiju,pa da se razmisli o tankovanju protiv radnickog lepu kosarku igraju,steta da ispadnu iz 4 ABA lige
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Na stranu fizikalije igraca koje vecina navodi kao nasu glavnu prednost, na stranu i energija koja cirkulise u ekipi i koja je produkt vise faktora ukljucujuci i srecu, mene posebno raduje cinjenica da maksimalno koristimo po meni nasu najvecu prednost, a to je Trinkijerijevo znanje. Imam utisak da bi vec imao osvojene 2-3 Evrolige da ima malo drugaciji karakter i prioritete. Imali smo dosta srece da Dule i Trinkijeri zavrse kod nas. Dule je stara skola, dosta konzervativan u radu, voli da ima potpunu kontrolu, a kao najbitniju stvar istice komunikaciju sa igracima. Ako uzmemo u obzir njegovu odbojnost prema stranim jezicima i generalno tu vec pomenutu konzervativnost, sve to mu je maksimalno suzilo spisak klubova gde moze efikasno da radi i iskoristi svoje znanje i iskustvo.

Trinkijeri je pak dosta fleksibilniji, spreman na razne kompromise, emocije ga vuku, i sam kaze da je sentimentalan a to povlaci i neke druge stvari. Na primer, deluje da mu bas odgovaraju klubovi koji igraju sporedne uloge ali imaju i odredjene ambicije. Cini mi se da izbegava klubove sa velikim ambicijama upravo zbog pritiska koji je tamo ogroman. Imali smo mnogo srece da i jedan i drugi budu nasi treneri (naravno, i oni da budu treneri KKP), da znam da se niti Dule niti Zoc nece vratiti na nasu klupu u buducnosti, potpisao bih ugovor sa Italijanom bar na 10 godine.

Takodje ne treba zaboraviti i jednako bitnu ulogu profesora Koprivice. Vidim da je Kecman pricao o njegovom uticaju na Duleta i to kako je ovaj uspeo cak i njega da promeni, kako je Dule postao fleksibilniji u toku te saradnje. Takve ljude moramo da zadrzimo kako znamo i umemo.

Inace, svidja mi se ovo... Cigani nakon fudbalskog derbija pisu kako smo ih dobili jer su odigrali najslabiju utakmicu, nakon poslednje nase utakmice sa limenkama pisali su nesto slicno, a evo sad vidim da italijanska stampa pise kako je kudravi delovao kao "normalan kosarkas", kako je prvi put u sezoni zaustavljen tandem MT-SM... Pitam se, kako to da se svima desi los dan bas protiv nas...

Idemo dalje, ovo u subotu mora da se dobije.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Nek' nam je srecna stota strana, pa na stoprvoj pisemo o pobedi protiv mutanta :)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Opet jako jako slaba poseta, za sada nema ni hiljadu ljudi u areni, nadam se da ce ipak doci ljudi
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Има ли неко добар линк за вечерас?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top