Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Срећа срећа радост :šal

Играч утакмице Оги због потеза утакмице, али јебени Мозли... Каква је то фаца, ја сам одушевљен. И овај потез где јури и клепа циганског хрта док га непосредно пре тога Цедевитина 5. гура, за анале! Имамо богаоца у ФК-у и још једног у КК-у. Прелепота
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Jel sa malim sad sve u redu?:D



mali opet spava, sve ok :)



Ocekivao sam gustu utakmicu,ali ne bas ovako mislio sam bice manji broj poena.
Svaka cast i Voldenu sto je u kriticnim situacijama da se odlepe ubacio bitne trojke.

Ove godine ako ne osvojimo abu onda ne znam kada. Vracamo se tamo gde nam je mesto!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.076
Reaction score
36.069
Ogromna pobeda, ogromna. Na sreću (ili žalost) nema mnogo vremena za slavlje. Čeka nas paklen ritam. Sad smo jedan korak bliže prvom od ciljeva, pol poziciji pred ABA plejof.

Ova Cro-Slo nakazna tvorevina mi svakim danom postaje sve ogavnija, a tek kad vidim ciganske njuške u njihovom dresu... :puke: Hvala brate Mozli, onaj potez će mi večno ostati urezan u srcu.

Inače, bacih malopre oko na raspored do kraja, na prvi pogled OliCedekita, ili kako se god ovaj pimpek zvao, ima najteži raspored. Ne bi bilo čudo da na kraju ne budu u 4.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Odvratan meč sa sjajnom zadnjom desetinkom koja sve poravna

Trinkijeri umoran kasnio sa izmenama, zaboravlja igrace na klupi.. Gordina odbrana nalik Hardenovoj u nekim momentima.. Ali treba razumeti, zasluzili su momci kredit.

Trinki insistirao da Jare sve izzavrsava, na tom njuhu svaka cast.

Nadam se da je i Avokado video malo sta je to Partizan.


Gaziiiiiiii dalje!!!!!
Nazvati igrač Partizana "Avokado" meni nije ni malo simpatično. Moje mišljenje,bez da ulazim u dalju raspravu. Inače kad su počeli da nas stižu ,ne znam zašto,ali bio sam ubedjen u našu trojku u poslednjoj sekundi.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Ja stvarno ne znam dokle ću moći da preživljavam ovakve infarkt završnice... Sve ste rekli, ja mogu samo Bogu da zahvalim što sam, još uvek, živa... Sad gledam utakmicu unazad, bilo je na O2, idemo dalje za iste pare, živi bili...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Ali do sada nisam video da je i trojka preko ciganskog ispljuvka. Što je igrao, igrao je.
To je u nekoj ranijoj fazi meča. Isti je dobio petu ličnu na samom kraju... Nego, čitam komentare po netu... dobar deo onih koje politički korektno nazivamo ''gostima'' :D i dalje raspravlja da nije moguće primiti loptu i šutirati za 0.8. Iako smo to apsolvirali još 2010. godine, evo još jednog priloga na tu temu...

0_Gk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWlRRN01EQV8vN.jpg
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Kakva pobjeda, velika pobjeda.. Konjušar nas je solidno punio ali su ga Mozli rampom i Jare trojkom vratili na fabrička..
Do veceras sam se nadao sa budemo prvi i da idemo na slo/cro mutante u 1/2 (da se projekti pokolju u drugo1/2).. Više nijesam siguran koliko bih da gledam ove gadove ponovo..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
To je u nekoj ranijoj fazi meča. Isti je dobio petu ličnu na samom kraju... Nego, čitam komentare po netu... dobar deo onih koje politički korektno nazivamo ''gostima'' :D i dalje raspravlja da nije moguće primiti loptu i šutirati za 0.8. Iako smo to apsolvirali još 2010. godine, evo još jednog priloga na tu temu...

Погледајте прилог 8187
Bilo bi previše posle one rampe. Ali fotografija ne može da bude bolja.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Jos gore od toga, pitaju se kako su to sudije donijele odluku da je vrijeme 0.8, a ne 0.4. Iako znaju da su sudije isle gledati snimak, i da je citavoj vasioni jasno na koji nacin sudije utvrdjuju koliko je ostalo vremena, njihove prazne covicevske glave to ne kontaju.
Tako vam je kad kosarku pocnete pratiti u kasnim godinama, pa dok sve pohvatate proslo vase AV vrijeme.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Od onog prokletog Nolana Smita (đavoli mu kosti prevrtali) nisam kročila nogom u Arenu. Dva dana mrtva bolesna, ali obećala detetu da idemo na utakmicu... i sve sa nekom zebnjom, sve kao da nisam svoj na svome.... i prosto ne mogu da verujem, da li je moguće da ćemo da izgubimo.. i onda Jaretova lekovita trojka.. sad mi nije ništa :buhaha

Činjenica je da smo najvećim delom sami sebe uterali u problem ali ne bih ja ni sudije amnestirala.. pa oni su na 30 sekundi do kraja imali 2 ili 3 faula do bonusa?!

U jednom momentu mi bilo baš žao ovih pretorijanaca... em ih ima šaka jada (taman im dosta taj ćošak u Areni), em ih svi kuliraju... suze su mi krenule na oči kad su prozivali "javi se istok" a niko ništa :buhaha

sve u svemu, Partizan je prvi-ostali neka se poređaju kako im je volja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top