Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Šta je ovo, pazi, pazi - PARNI VALJAK MELJE, GAZI!!! Recikliraj limenkarska govna!!! Sisaj ga pudlico!!!
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Bravo. Gazi limenke. Najsmesnije je sro su se cigani toliko nadali da ce nas ovi dobiti, tako da mi je ovo resetovanje limenih na fabricka podesavanja jos lepse palo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Rutinski odigrano a 30 razlike mislim sta reci .Cestitke kapitenu Novici na rekordu mada sam licno mislio da Peru Bozica niko nece stici al eto dogodi se i to da padne na drugo mesto..ono sto sam posmatrao najvise na ovoj utakmici koju su uslovno receno igrali rezervisti je igra malog Trife i nisam ni malo zadovoljan kako je odigrao. Svaki napad ukopa se u jednom od kornera i ceka loptu da mu dodaju da opali trojku. Slazem se da nema jos konstituciju da ulece pod kos ali malo vise kretnje i ucestvovanja u napadu mu ne bi skodilo. Takodje zbog te njegove "igre" niko ni ne obraca skoro paznju da je na terenu. Nekoliko puta je Voldenu i Jaramazu tapsao da mu dodaju loptu pa decko nisi na ulicnom basketu sa drugarima jednom je dobio loptu od Jankovica i to je to. Mislim da mu je i Trinki na tajmautu rekao gledaj i uci kad ga je zamenio sa Pejdzom.

Uglavnom bitna pobeda za nastavak takmicenja i dobijanje dodatnog samopouzdanja pred Darusafaku.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.535
Bravo, milina za gledati.
Ali bez euforije molim, svaka naredna tekma znacajna. Prvo mesto moramo zadrzati po svaku cenu, prednost domaceg terena je bitna. Ne mastam da i tad nece biti kradje, ali pred 20000 ljudi, to ce ici malo teze.
Ovako samo nastaviti, korak po korak, samo hrabro.
Cestitke Novici na rekordu, dostojan je tog podviga, svaka cast.
Bircevic odlican.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Polako osvojili još nismo ništa! :D

Ova utakmica je arhivirana, lepo je što smo limenke odvalili 30 razlike, idemo dalje. Sledeća je Darušafaka.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Stvarno smo svi ocekivali dosta dosta tezu utakmicu. Jos nam Jaramaza izbacili u drugom minutu, nekim nepostojecim faulovima.

Nema sta odlicna odbrana i u ovako skracenoj rotaciji na spoljnim pozicijama, opet smo uspeli da rasporedimo minutazu, dosta lepo.

Jankovic mi sada vec uliva poverenje, igra konstantno, a davala mu se uloga 3-eg centra na pocetku. Trifa jeste gresio ali kako je imao onaj lepi ukrsteni korak , vidi se da ima potencijala.

E sada za kraj jedno zapazanje po cenu da ispadnem smesan , jer statistiku nisam gledao. Subjektivni osecaj za Zagora , imao solidnu minutazu , a moj mozak ga samo pamti kada su slobodna bacanja ,a on opusteno caska sa protivnickim igracima, i smeska se , ili se smeska sa sudijama, i bio je odredjen da daje loptu sudijama kada se cetvrtina zavrsava i to je nesto u vazduh baca i zarotira :D (ovo nije negativna kritika, znam da ce i bolje i ozbijnije u Turskoj)
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Par utisaka....
Prva četvrtina i 6 poena najvećih mladih nada srbske košarke.
Makadu je dosta sličan mozliju. Za nijansu manje explozivan u odbrani ali za nijansu takođe raznovrsniji u napadu.
Novica čestitam ti! Posebno mesto među legendama. Uz put školovao mladog Pecarskog u postu + 1.)))
Čuo sam da kad se Mozli rodio da su ga odmah umotali u Partizanov šal. Živa istina!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top