Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Rade Zagorac je za mene "upersonifikovan" za ovaj tim Partizana. Bukvalno sam ubeđen da će njegova igra imati najveći doprinos kod sva 3 trofeja koje ćemo ove godine uzeti, uz dodatak možda kupa. Izbrusiće ga Trinki na vreme
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.453
Локација
Храм фудбала
Po Tegiju Reding ima izgleda neku ozbiljniju povredu, i ceka se da se hematom povuce kako bi se uradila druga dijagnostika misica.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kada već pomenuste zastave, a hoćemo li protiv Zadra i Da'fake igrati na crvenom parketu graCkog oca vesića ili ćemo dovući naš iz Arene!?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Drago mi je što je dvorana opet puna i što se peva ista pesma ali mi nikako nije drag metod i način na koji se došao da se ne pevaju dve pesme"...

E moj Dule proćiće i ovo pasje vreme. Oslobodiće se celo sportsko društvo Partizan i Jug pošasti koja nas je zadesila, a tada će biti obaveza kluba da te vrate, ma kakvu funkciju obavljao...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Da li neko zna zbog kakvih dešavanja sad za vikend i u Sredu igramo u Pioniru umesto Areni?Nisam nigde pročitao šta se tada održava u Areni.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
810
Reaction score
3.815
Pa na sajtu Arene pise :)

Dodela muzickih nagrada na nivou regiona. U ponedeljak 27. januara.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Nadam se sjutra punom Pioniru i laganoj pobjedi.. Ocekujem da se odmore barem 2-3 igraca, a da Birca, Trifunovic, McAdoo dobiju 20+ minuta.
Nije mi jasno samo kako se rasprodala dvorana za srijedu vece po cijenama 900/1500 a nije za utakmicu u subotu po cijena 300/500..
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.676
Локација
.
Pfct, zato sto imas likova kojo se loze samo na evro utakmice, verovatno ove "domace" ni ne gledaju. Ali bitno da su veliki navijaci protiv junajteda.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ja to donekle kapiram da ti dolazi Real, Barsa, Fener ili CSKA ali da se pravi razlika da li ti dolazi nekakva Darusafaka ili Zadar..
Kako nema sad izgovora "radni dan" "kasni termin" i sl.
Ko ne dolazi sjutra na Zadar a dolazi na Darusafaku treba da se zapit koliki je navijac Partizana..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Treba imati na umu da ljudi koji pune arenu ili stadion uglavnom dolaze iz unutrašnjosti, a pošto živimo u Srbiji 2 odlaska na utakmicu u razmaku od nekoliko dana je preveliki finansijski izdatak.

Ne sporim da itekako ima ovih drugih koji su tu zbog atraktivnog protivnika ili zbog utakmice koja nešto takmičarski znači.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Pa i ljudima iz untrasnjosti je valjda lakse da dodju na utakmicu u 20h u subotu nego u srijedu..
Valjda u srijedu bude dobra atmosfera, ide nam prva od utakmica koje se ne smiju izgubiti.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Možda jer ljudi iz unutrašnjosti nisu u situaciji da stignu na svaku utakmicu, pa kad već biraju jednu od dve, izabraće ovu sa atraktivnim protivnikom u borbi za evropski trofej.
Sa Zadrom igramo svake sezone, obezbedili play off, nema pritiska, već unapred upisali pobedu...
Bar ja tako gledam. I da, samo bez priče da je bitan Partizan a ne protivnik jer ja prvi da sam u mogućnosti kupio bih sezonsku i išao na svaku bez čitanja imena protivnika.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Kako bez price da je bitan Partizan a ne protivnik kad nas ima barem 2-3k kojima je BAS TAKO..
Moje misljenje ja da ko zivi u Beogradu i okolini, navijac je Partizana i ide vecinu utakmica onda je sezonska OBAVEZNA!! Ima barem 5 prednosti i jednu "manu" a to je da se mora od jednom iskesirati brutalnih 60e..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
^ ili 100€ pa puta 2, i to "first minute", što bi se reklo... I kad nisam imala sezonsku, karte sam kupovala, možda po sezoni nisam bila na dve do tri utakmice, zbog slave, ako nisam mogla da dođem iz drugih razloga, nikad nisam gledala sa kim igramo, niti me to zanima, ja idem na utakmice zbog Partizana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top