Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
Lepo sinoc bilo. Samo pametno, korak po korak. Ima tu jos dosta prostora za poboljšanje.
Smorio sam se zbog Redinga, jbt da li je jebeno moguce da se prica o visemesecnoj pauzi!? Pa sto se ne povredi Kecman, a u pm...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Malo slabija partija ali protivnik je bas bio truba. Ne sjecam se kada je Zadar bio ovoliko los.. Doduse, kad se prisjetim koliko su se lozili na nas dobii su sto su zasluzili.
Nadam se da je Tomasu prijao odmor pa da svjez dere turke.

Čak i Zadrani priznaju da smo minimum tri klase iznad njih. (čituckam na njihovom forumu). :D

Šteta ako ispadnu. Ipak su klub kojima ima tradiciju , navijače. Imaju jak kor + kosarkasku publiku ,nešto slično nama.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Dobro jebala ih je Mega često prethodnih sezona, nije da nije. Za trenutnu situaciju i odnose nisam upućen, znam da su generalno očajni da dobiju i ostale fenjeraše.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zadovoljan ubedljivom pobedom, igrom bas i ne protiv vrlo loseg Zadra. Prva cetvrtina je bila uzasna a prvih 5 minuta pravi horor od nase igre. Ipak mnogo bolje je bilo u drugoj cetvrtini gde smo i napravili veliku razliku i na kraju je jos i povecali. Opet smo imali momente loseg gradjenja u skoku gde su nam oni kupili lopte i davali koseve iz drugog,treceg poseda... Sut spolja opet dosta slab. Kazem, lepo je sto smo ih ubedljivo dobili na kraju ali za jace protivnike moramo mnogo, mnogo bolje i nadam se vec u sredu da ce biti tako.

Promasili smo 7 bacanja (15/22), za dva je bilo vrlo dobro (21/32) a za tri slabo iako smo dali 10 trojki ali cak iz 37 pokusaja... Oni su nas nadsakakli (36:40), mi smo bolje asisitirali (26:18) i gubili smo manje lopti (4:11).

Od igraca najzapazeniji Mekadu pa odmah uz njega vrlo dobra rola Novice kapitena (10 poena, za dva 1/2, za tri 2/6, bacanja 2/2 + 6 skokova i 5 asistencija), Volden kidao u odbrani iako opet slab napadacki (5 poena + 4 skoka i 5 asistencija), a Gordic delio asistencije odlicno iako i on slab poenterski (5 poena + 4 skoka i 10 asistencija) pa standardno dobri crni brat Mozli (8 poena, za dva 3/3, bacanja 2/2 + 5 skokova) i na kraju mali Trifunovic (12 poena, za dva 2/2, za tri 2/5, bacanja 2/4)... Od ostalih Jaramaz solidan (13 poena, za dva 2/4, za tri 3/7), Jankovic imao nesto manju minutazu ali solidno (6 poena), Pejdz mora bolje iako su ga bas dobro cuvali ali nijednom nije dao trojku za neverovati ali eto desilo se i to... i Birca ko Birca... uspeo je da postigne tu jednu trojku uz ovacije sa tribina, bolji je bio za dva poena ovaj put... Zagor... vratice se kakav treba, nadam se. Tomas nije ulazio u igru.

U svakom slucaju, nastavljen je niz. Blizu 4.000 ljudi po ABA ligi sajtu mada po meni bar soma-soma ipo vise u hali... Drzimo prvo mesto do kraja a koga jebemo sledeceg u ABA? Zna se.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Izgovoriću to:
Fali nam Reding.

Mekaduova lošija odbrana na "Fundićima" nije iznenadjenje.

Protiv turadije smo jači za 2 igrača. Prvi je Gorda koji je igrao tamo. Drugi je Gorda koji će igrati ovde.
Dobijamo 11 razlike ;) ;-):icon-biggrin:
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Nema ni reči o obaranju forme. Fali Reding. On je svojim dolaskom doneo dozu kreacije i fluidnosti našoj ekipi.
Sinoć je bilo rutinski, Zadar nije kanta od ekipe (tukli fmp1, milogorce, ljubljanske mutante) ali svakako smo tri klase iznad njih.

Drugo poluvreme ne sme da se ponovi protiv Turaka. Jedinu zamerku koju imam trenutno na igru naše zečje šapice je kontrola defanzivnog skoka.

Pionir nam neće biti neka prednost u sredu. Pevačko mafijaško društvo peva svoje pesme ne prati tok utakmice i normalni navijači to ne podržavaju. Tako da nije to to.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Zadar se desio u pravo vreme, nesto laksa tekma pred duele koji slede. Samo laganezi, zna Debeli sta radi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mene brine povreda RR. Neverovatno bitan igrac za ovaj sastav koji nema asistenta na 1. Dok njega nismo potpisali mucili smo se sa procentima, bojim se da to ne bude slucaj sada kada on ne bude igrao.

Volden mora mnogo bolje ofanzivne partije pruzati kad dodju utakmice za prezivljavanje, a vec je sledeca takva. Super je odbrana koju igra ali kao prvi plej mora vise pruziti napadacki.
Tomas, vreme je da pocne dizati formu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Izgovoriću to:
Fali nam Reding.

Mekaduova lošija odbrana na "Fundićima" nije iznenadjenje.
Obe stvari su tačne.
Mene iskreno malo i iznenađuje Mekaduova očajna odbrana i zagrađivanje skoka. Znao sam da je “divlji” i nedisciplinovan u timskoj odbrani ali ne ovoliko. Nadam se da to može Trinkijeri brzo da sredi, jer nam je neophodan igrač njegovih gabarita...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Meni bi Fundić uvek bio opcija u timu, kao 12 ili 13 igrač u rotaciji, verujem da nije skup. Momak razume igru verovatno bolje od Mozlija i Mekadua, ali je fizički hendikepiran za košarku. Ono čime raspolaže koristi dobro.

Što se tiče konkretne utakmice, da ovako pobeđujemo svaku nemam problem sa tim. Čini mi se da smo dozirali i igrali koliko treba da nam ne ugroze sigurnu prednost.

Manji pad u igri je definitivno zbog odsustva Redinga, čovek je povezao niske i visoke igrače i dao novu dimenziji u napadu i odbrani. Volden napadački još u grču, cenim da će to doći na svoje pred kraj sezone i naredne.

Mekadu mnogo loš u odbrani i žao mi je što to nekako prividno kompenzuje atraktivnim blokadama, kada je u globalu njegova odbrana minus za tim. Samo što mislim da će to da dovede u red Trinkijeri koliko je moguće. Zagorac u odbrani da popravi koncentraciju.

Po meni, veliki plus igranje Trifunovića. Što se mene tiče nek pokušava i maši koliko hoće samo da je rezonski.

Na kraju, nije mi jasna ova evidencija posete, sigurno je bilo 5 do 5 i po hiljada.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
A jel hoce neko da mi objasni kako se zapravo obara forma ? :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pojacanim treninzima u odredjenom delu sezone, gde se akcenat treninga stavlja vise na fizicki deo manje na takticki. Barem ja tako mislim. :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Poruke vezane za KK Zadar i Megu, prebačene u pravu temu.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Mnogo mi se svidjaju dve stvari - puno rampi u odbrani, znaci da nema labavo i kucanje u napadu umesto kilavih polaganja. To mi govori da ima energije u timu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top