Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Tezak hendikep,ne znam da li sad ili kasnije dovoditi nekog,sto se tice finansija,kod tezih povreda postoji osiguranje,koje isplacuje veci deo plate,u zavisnosti od toga sta je definisano tim osiguranjem,ali u principu su svi osigurani,s tim sto oni koji imaju istoriju povreda,su osigurani pod strozijim uslovima i to je to,zavisi i od osiguravajuce kuce.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Pa da li stvarno mi trebamo da mislimo na finansije pored nasih susjeda kojima je ta stavka na poslednjem mjestu?
Peiners nikako ne moze zamjeniti Redinga jer taj tip igraca nikada nije bio niti ce to biti i za sto godina. Trifa je zelen za bilo kakav znacajan doprinos kad je tesko.
Da li mozemo naci zamjenu ili ne, da li trebamo ili ne, neka odluci struka.
A mi smo tu da podrzimo odluku, ma kakva bila.

Edit: cini mi se sam prije par dana procitao negdje, da su nasi u potrazi za zamjenom. Jer su vec ranije znali sa je povreda ozbiljnija. Tako da dovodjenje mozda i nece biti navrat-nanos.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Na stranu nenadoknadiv gubitak za tim i u košarkaškom smislu.
Ovo je finansijska katastrofa.
Sad moraš plaćati povređenog igrača do kraja ugovora, a već plaćamo Parahuskom po sporazumnom raskidu cifru koju ne znamo i Pejnersu za nikakav doprinos. To su već tri igrača. Ide to sigurno preko milion eura mirne ruke.

Ne mogu da zamislim da bilo ko poptisuje ugovor sa igracem u tridesetim godinama, a pritom se ne zastiti sa nekim ozbiljnim osiguranjem ili klauzulom za slucaj teze povrede.

Ovo je pre svega sportska katastrofa jer je decko pravi igrac i sportista, i nazalost, mi smo ga izgubili za ovu sezonu po svemu sudeci.

Brz oporavak Redzi, da se vidimo sto pre!
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Ja se nešto i ne mogu setiti da je Pejners i dobijao konkretne minute na parketu...
Pogotovo ne u kontinuitetu.
Baš veliki hedikep,jer je svakako Reding bio vrlo važan u našoj igri i otkako je došao baš nam je raširio napad.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Mislim da se klub uvijek osigura kad su povrede u pitanju, tj. da ga ne placa klub ako je teza povreda. Mozda neko ko je blizi klubu zna vise.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Svaki igrac je osiguran,samo naravno da nisu svi pod istim uslovima,to zavisi od istorije povreda,vrste povrede starosti igraca duzine odsustva,bolovanja.i drugih stvari,visine plate.Razlog zasto npr Gaudlok nije angazovan izmedju ostalog je upravo sto niko nije hteo da ga osigura.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Kako se uopste i povredio?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ma ja sam ubedjen da Pejners nece ni minuta dobiti, on odavno nije ni na klupi. Protiv Fmp-a smo igrali sa 5 spoljnih igraca i opet za njega mesta bilo nije, mislim da mu je Trinkijeri rekao da ne racuna na njega i da tu nema povratka.

Za Redinga ogromna steta, vec ste rekli, bas iskusan dobar igrac, amerikanac sa ogromnim evropskim iskustvom, po klipovima na Partizanovom kanalu video sam da je zasluzan za odlicnu atmosferu medju igracima, na terenu isto nikada nije imao suvisan potez.

I da nije do kraja sezone, naredna dva meseca su nama kao kraj sezone, sve najvaznije utakmice igramo do sredine Aprila i to ako sve bude kako prizeljkujemo.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nama je svaka naredna utakmica najvaznija, i od svake naredne nam zavisi sezona.
Sad kad prodje Darusafaka onda ce nam biti najvaznija Bolonja, pa posle Bolonje g**na iz PG-a..tada cemo se boriti za prvo mjesto.
Pa posle polufinale, finale ABA-e...pa EC.

Tako da ja nebih bas toliki pritisak pravio na igrace sada. Neki padnu pod tim pritiskom kao sto je Zagorac. Decko je veliki grobar i lako ze zapali, plus sto ja mislim da je njemu KKP vrhunac karijere.

Moram da prokomentarisem detalj sa Zadra. Bircevic promajsuje 5 trojki za redom, uzima 6-tu da sutira i pogadja..ljudi oko mene u delirijumu, srecni, aplaudiraju, smiju se... Na kraju je imao 1/7 za tri poena.
Da smo tu utakmicu izgubili nebi se niko smijao Bircinim promasajima.
On igra 4-ku, tj ne igra nego se vodi kao 4-ka. A igra nekog loseg bek sutera. Sada na narednoj utakmici pogledajte mu kretnju u odbrani, a u napadu stalno visi ma trojci kao da je bek suter. Nije mi jasan Trinki zasto ga drzi i dalje u timu kad od njega koristi nema.


O navijacima.
Ono je tuzno, tuzno da tuznije biti ne moze.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.858
Reaction score
9.874
@Oplenac Da je Gagatar tu, pa da pretpostavim da ga je dovoljno jako zveknuo laktom na treningu :D ovako ne znam. Ako je u teretani, odakle izrazen hematom. Sem ako nije sipka sa komplet tegovima pala na grudi.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Legenda kaze da ga je pogodila lopta dok je Birča uvežbavao sut sa pola terena a ovaj bio ispod kosa.

:banghead:

Al to niko nije video pa nema dokaza, a poznato je da Birča baca kamenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top