Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.206
Reaction score
36.727

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Sto manje govana iz Srbije i Crne Gore u narandzastom, vece sanse za pobedu protiv limenki.

Naravno da su se potrudili da ih umanje.
I naravno da znaju koji je to rezultat koji najvise "odgovara" srpskoj kosarci.

Kad je vec tako, kao sto niko ne moze zabraniti fmp-u kako ce da se zove, tako ni nama koliko da ih prebijemo sutra, cisto da osetimo sudijski kriterijum.

Skupljaj dole u odbrani, nek se otvara i ispucava Stimac, ko mu jebe mater... i zatvaraj, skaci, trci u ledja.

Napad- blokovi do bezmilosti i sutevi za tri... neka sut resava sutra... da i pored 30 bacanja, moraju da pogadjaju trojke... usrace se.

Ako smemo...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Veceras hladne glave, vrelog srca. Treba biti spreman na tradicionalne ciganluke i na terenu i sa tribina, ali vjerujem da je psiholoska priprema kvalitetna.

Pobjeda donosi i nama mnogo, a ne samo njima.

'Ajmo mi, pa da slavimo veceras!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Veliki test danas ali u losem trenutku. Treba nam svezine, energije, fokusa za Bolonju koja je po mom misljenju rezultatski bitnija utakmica, sa vecim ulogom a tako malo vremena izmedju 2 utakmice.

No, obaveza Partizana, i ne samo Partizana, je da uvek ide na pobedu, maksimalnom posvecenoscu.

Ovosezonski tim naseg (pri)gradskog rivala postujem i zelim da ovo bude poslednji mec sa njima u ovoj sezoni ABA lige. Takodje, od 2011. godine i trenutka kada smo ostali bez vecitog derbija, dobili smo eto ovaj mec koji nosi neku drugu vrstu motivacije, koja meni nije nista drugo do otrov.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljudi ja nemam osecaj da je danas derbi, osecaj tipa kao da igramo protiv Zadra ili Mege. Vidim i kod mojih drugova isto osjecanje.
Nadam se samo da kod Novice, Jaramaza i Zagroca nije tako. Nadam se da su nalozeni maximalno jer samo uz vecu zelju i vece zalaganje na terenu ih mozemo dobiti.

Vidim i odje nema euforije. Prica se o pivu i ostalom alkoholu..kad smo vec kod toga probajte Niksicko nefiltrirano pivo.po meni trenutno najbolje pivo.

Ajmo da ih pobijedimo nocas da im zatvorimo usta i da im se poseremo u onaj ruzni crveni Pionir. Unakazili su ga, unakazili sa onim renoviranjem.

Ajmo momci do pobjede, uz vas smo!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Pade mi napamet ono inspirativno razmisljanje: "Znas kako se postaje sampion? Tako sto izadjes kada je najteze i pobjedis."

Siguran sam da kod nasih grobara nece biti opustanja i da ce odigrati svom snagom. Samo igrajte za Partizan najbolje sto mozete i imate podrsku kako god se zavrsilo.
A oni.. ma ne zanima me koliko njima pobjeda treba ni rezultatski ni za samopuzdanje. Neka osjete parni valjak.

Volim Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top