Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Izgubili smo zbog tri razloga. Ocajna bacanja sa nase strane i odlična sa njihove, ponovo slab naš defanzivni skok i glupi faulovi Tomasa kada smo im poklanjali poene sa bacanja.

Ništa. To je što je. Ostaje nam sad da moramo dobiti Budućnost sledeći vikend sa više od 5 razlike ako hoćemo prvo mesto.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Uh..sta reci...mislio sam da ih imamo kada smo preokrenuli..potez Jaramaza ne znam koji je bio bolji, da li trojka od tablu ili zakucavanje pored onog mutanta odza...sudije su nas osakatile faulovima tako da im slatko jebem mater..

I ovo ce se lane zvati..
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
5 dana zaredom imam teperaturu, oborim je pred utakmicu i ispratim je miran kao bubica. Tomas katastrofa. Sudije su im pomogle dobro, Laziću je oprošteno 10 faulova, nad Beronom sviran faul u 3/4 a on odvalio laktom Woldena. Ono glumatanje Kuridže na kraju je za tehničku. Bio je mi gotivan igrač dok nije došao u Zvezdu, delovao pošten, radnik, međutim, brzo se uklopio u cigansku bandu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.746
Локација
Žrnov
Izgubili smo zbog tri razloga. Ocajna bacanja sa nase strane i odlična sa njihove, ponovo slab naš defanzivni skok i glupi faulovi Tomasa kada smo im poklanjali poene sa bacanja.

jesi ozbiljan?! pa koliko penala ne bi ni šutirali, jer nisu bili faulovi za njih nego za nas. s te strane mogu da kažem da su bacanja odlučila.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
MwmDr3.gif

QnqJyY.gif
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Radetova i Tomasova peta lična je smjehotres. Plus što smo im dozvolili previše ofanzivnih skokova i njihov nerealni procenat sa penala. Inače kad smo trebali prelomiti utakmicu mučili smo se u napadu, na kraju su sudije i gluposti pojedinaca u odbrani presudili.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
U svakom iole normalnom prvenstvenom takmičenju ne može se desiti da igrač poput Lazića 2 ličnu grešku dobije 2 minuta pred kraj utakmice.
Juras odradio posao za pudlicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top