Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Bravo momci.
Omanuo sam, mislio sam bice pobjeda, ali ne moze se protiv govnarske sile.
Tjeraj dalje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Trinkijeri: Čestitam Zvezdi na pobedi. Jako jednostavna analiza. Skokovi i procenat slobodnih bacanja, to je prelomilo. Ostalo je sve bilo manje više iszjednačeno. Ove dve stvari su prelomile utakmice. Čista pobeda i to je to.

brate, ja mislim da se Trinkijeri drogira.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Bolji smo za klasu, vidi se da funkcionišemo kao tim za razliku od skupa indvidualaca i mma boraca. Osnovni cilj je zadržati prednost domaćeg terena u plejofu, ne može se ovako krasti pred našim navijačima.

Iako se poslednjih godina pojavljuje sve veći broj navijača Partizana koji svojim mentalnim sklopovima ne pripadaju, po mojoj skromnoj proceni, našoj strani brda, moram sa radošću konstatovati da ipak NISMO ISTI. Ovakva gamad kakva obitava na njihovim košarkaški utakmicama pokazuje da ipak nema veće gospode od Grobara.
Osvajamo sve
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Imamo dosta bolji procenat šuta. Ali žgadija ima 15 šuteva više. Plus njihovi penali 27/28. Kad je trebalo da prelomimo i da iskoristimo par dobrih odbrana opet nije bilo nikoga sa iskustvom da odradimo to kako treba. Treba nam Reding kao leba. Ajde da kažem da mi se ne sviđaju ni ti jeftini poeni koje je Zagor primao od Davidovca prilikom izvođenja njihovog auta ispod našeg koša gdje Davidovac sam ispod koša prima loptu i polaže, to su mi reakcije poslije kojih bi kod Duleta išao kakiti. Mi možemo i moramo da igramo čvršće u odbrani, puniće nas faulovima kako god igrali, pa bolje onda da ih zaslužimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mrzim sebe što ovo pišem, ali ima tu dosta i do iskustva igranja ovakvih utakmica s ovakvim suđenjem pred njihovim “navijačima”.
Šta konkretno?
Uzmite 10 plus godina dominacije i nađite naše odlučujuće poene. Mislite da smo u doba evropske zvezde imali dobro suđenje?
Kako su se rešavale situacije u poslednjih 5 min kada je neizvesno, u zavisnosti od kriterijuma drugačije se pristupalo. Igrač na njihovoj polovini se skoro nikad nije napadao, 90 posto odlučujućih poena su bili van reketa ( iz glave sećam se samo zemljoradnikovih poena za pobedu kada je jeretin promašio ceo obruč).
Sada, Tomas napada ofanzivni skok telom, njegova greška bez obzira na suđenje.
Pejdž prvo beži od lopte, onda mismeč napada prodorom gde je fauliran verovatno ali i laik je video da se to neće suditi ( opet njegova greška).
Gordić između 36og i 38og minuta uključuje tunel vision u dva napada za redom i ne da loptu Jaramazu koji igra odličnu utakmicu ili Pejdžu. Daje je u sledećem napadu jer je izgubio dribling.
Sa te tri stvari mi bi dobili i sa ovim suđenjem.
Ali generalno nije ovo bilo loše uzimajući sve u obzir, i oni i mi imamo jako dugačke klupe i nije ni ovo pokazatelj ničega. Oni imalju bolje igrače mi boljeg trenera i bolji tim.
Jedino što brine je Tomas, ovo što igra on zadnja 2 meseca može i Gagić, za mnogo manje pare, postao je rezervna opcija Novici.
Doveden je kao najzvučniji stranac, a najgori je, pri tome i najmanje je podređen timu, ne znam koliko mu još vaspitnih klupa treba da proigra.
Reding užasno fali, i to je trenutno najveći problem.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ovaj Nikolic je kralj.Upravo je rekao da i pored duplo veceg budzeta i na papiru boljeg tima,da misli da ce Partizan da uzme titulu,jer na domacem terenu pred svojim navijacima ,njegova odbrana (koja danas nije bila ni blizu kako mozemo)je veci adut od zvezdinog napada .Ja isto to mislim.Naravno Riding mnogo fali i nadam se oporavku do plej ofa.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Rašina forma zabrinjava.
Ne toliko ovo večeras. Duže vreme ga nigde nema,kao da je odsutan...
Generalno šteta što nije nastavljena ona ludačka energija sa početka treće četvrtine.
U boljoj smo formi trenutno od njih.
Kako ovo nismo dobili ne znam.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Onako taksativno navedeno, samo iz sportskog aspekta:
1. Minutaza za Trifu u zavrsnici trece cetvrtine gde sam imao utisak da smo u hendijepu 4 na 5 koliko se krio i bio pogubljen (nije pratio nivo lopte na roll-u McAdoo-a i spustio se u korner gde je McAdoo i izbacio povratni pas (nazalost u aut), zaspao/zaboravio da postavi blok za Paige-a za zipper istrcavanje, promasio dve rotacije u odbrani sa strane pomoci)
2. Peta licna Zagora iz tajma gde zna da je kritican sa faulovima i svestan je okruzenja oko njega i opet ulazi u te sitne kontakte u hiljadu nekih pindowna i blokova u ledja
3. Dekoncentrisanost ili los diler brata Rasona (nazovite kako hocete) za tri faula u nizu i 6 slobodnih bacanja od kojih je posebno poslednji faul za analizu stanja mozga...

O ostalim faktorima ste vec sve rekli...
Teraj dalje!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jedan od mogućih odlučujućih detalja je i kad Beron maši trojku i Volden je ima pa skoro na ruci i ona mu klizi iz nje kao "vruć krompir" i potom pravi faul i tu su otišli na 4 razlike...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Ili će Tomas davati poene, ili ću ih ja dobijati ovde... :pop
Rođeniii skoncentriši se... Plaćen si da se skoncentrišeš makar svremena na vreme. Nakon tajmauta on ne zna ni čiji je posed ni na koju stranu napadamo.

Sudijska trojka plus gluposti i bacanja nas koštali poraza, za sada bezbolnog.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Izgazicemo ih u Kup-u.

Ugasicemo ih u PO Abe.

Staviti tacku u KLS.

Lopata je spremna.

Ne bih o sudjenju. Cvrsta, jaka utakmica... kao i posle Dake cu reci, da poraz i ne mora da bude los i da je to jedan od „onih“ koji mogu da znace timu. Sledeca dva meca su mnogo bitna!

I da: nesto mi govori da ce se ova skupina u crveno belom raspasti posle EL.

PARTIZAN!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
zvNPZr.gif

Gv7n4y.gif

L7l63g.gif
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
i dalje mislim da nam je ključna protiv budućnosti, ali uopšte ne mislim da nam je prednost to što igramo u areni, tj što je domaći teren. mislim da će nas masakrirati.
ali dobro, borićemo se kroz institucije.

EDIT
mislim da je ovo čist faul Jaramaza u napadu. Mislim, ovako udariti glavom u šaku igrača.. sramotno, još mu je i koš priznat.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ma ja sam jos na pocetku sezone rekao fokus samo na Evropu , zajebi ove lige sa 3 tima jednog coveka u istoj , gde ne moze da se sastavi sudijska trojka bez neke duse prodane koja unistava ovaj sport . Zao mi je sto smo mi Kosarka u ovoj drzavi , sinonim za istu Srbija-Kosarka-Partizan , ali nas govna satrase .
Opet ako vec moramo o utakmici , raduje sto smo i u ovoj , u njihovom ritmu, na veliki broj poena bili tu , mogli i da prelomimo u trecoj ali jbg . Maksimum izvuci u Bolonji , jebes i Buducnost posle , bolje sa ciganima ako vec mora onda u polufinalu !
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija

"Čestitam Zvezdi. Mislim da ovaj derbi može veoma jednostavno da se opiše - 41 - 21 skokovi i 96.4 odsto slobona bacanja. Sve drugo je bilo manje više gore-dole na momente i za njih i za nas. Ali te dve stvari su na kraju donele pobedu Zvezdi. Jednostavno je i čisto. To je to", rekao je nakon meča Andrea Trinkijeri.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Naša dva centra Tomas i Mekadu imaju najgori koeficjent korisnosti večeras.Prvi je na -13,a Mekadu na -15!Prosto neverovatno.Uz Jankersovu igru večaras mi nismo ni mogli realno bolje proći...
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Opustite se ljudi idemo dalje,neka im pobeda dobicemo ih u KRK siguran sam.Rason u bunaru vec neki period,Rade prodisao u drugom poluvremenu,Trifa uplasen.Gordic mozda uzeo neke nepotrebne suteve,ali odigrao solidnu partiju.Pohvale jos i Jaretu,Mozliju i Voldenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top