Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jel uspeo neko na Ticketline da plati kartu karticom? Samo vrti onaj njihov logo i to je to, kako izvrsiti uplatu i uneti podatke sa kartice, samo email o potvrdi rezervacije sam dobio. Ovi su zaglavili u vremenu od pre 10godina, ista stvar kad sam kupovao karte za LS, sajt im je sranje. :pop
Meni je proslo. Probaj sa drugog browsera, racunara, telefona....

A da je sajt sranje, slazem se
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jel uspeo neko na Ticketline da plati kartu karticom? Samo vrti onaj njihov logo i to je to, kako izvrsiti uplatu i uneti podatke sa kartice, samo email o potvrdi rezervacije sam dobio. Ovi su zaglavili u vremenu od pre 10godina, ista stvar kad sam kupovao karte za LS, sajt im je sranje.
Ja sam uspešno platio karticom sad za Darušafaku, ali tek iz drugog puta. Bukvalno sam se zajebavao sat vremena jer nešto nije funkcionisalo (slično kao i kod tebe), dok sam ja nazvao call servis, karte navodno vec sve bile rasprodate/rezervisane - ja odlepio. Nakon toga rifrešujem par puta stranicu na sajtu i prikaže mi da ima mesta na svim sektorima. Ja brže bolje ispunim sve podatke i platim bez problema, u roku od 5 min su mi poslali karte na mejl, odštampao i to je to. Sajt im je toliko loš i nefunkcionalan, da čovek prosto mora da se potrudi da se ne iznervira.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Zagoru neko treba da objasni da bi postao heroj navijača, lider ekipe, ne mora da bude glavni skorer. Neka pogleda Mozlija kome se svaku utakmicu skandira sa prosečnih 5.5 poena. Jednostavno čini mi se da on izgori u želji svaki put. Niko ne može da ospori njegovu požrtvovanost i ljubav za Partizan. Ne bi ga dzabe Dule podržao. Mene je lično oduševio još prošle godine kada sam uvideo da on svaku pesmu zna. E sada u čemu je problem? Pa u tome što je posle Pejdza on igrač sa najviše šutnutih trojki (tu je negde i Jare, za jednu-dve više ili manje). Do pre 3-4 kola u Abi je bio i ispred Pejdza. Primera radi, Kori Volden je do sada uputio 82 šuta za 3 (ukupno ABA i EC), dok je Rade čak 120. Nije mi jasno kako to prolazi kod Trinkijerija. Suludo je očekivati da će postati ne znam kakav igrač. Pa kod Duleta prvog ne bi imao ni upola toliku slobodu. A siguran sam da može da nam doprinese mnogo, samo treba korigovati njegovu igru. On ima odličan skok, za njegovu visinu (204) veoma dobru kontrolu lopte, koordinaciju uopšte. Ima puno kvaliteta. Treba ga usmeriti da malo manje gleda koš a više saigrače, generalno da popravi selekciju šuta. Takodje da radi na ledjnoj tehnici koju veoma slabo koristi, a koja bi mogla da mu bude glavno oružje, s obzirom da ga često čuvaju bekovi daleko manji od njega. U svakom slučaju ciganski je vredjati i terati iz kluba bilo kog igrača, a tek jednu takvu Grobarčinu. A da se mora korigovati - mora!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Meni treba pojašnjenje oko besplatnih karata za decu do 14 god.
Razumeo sam da se te "dečije" karte moraju preuzeti na blagajni,samo mi nije jasno da li se te dečije karte dele za sve tribine ili samo za Nivo 400?
I da,preko Ticketline-a nema opcija da se poruči "dečija" karta i koliko vidim nema u ponudi karata za Nivo 400 Jug.
samo za nivo 400. bar je tako bilo protiv cedevite.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Moj utisak sa Darušafake i od sinoć jeste da smo istrošili Novicu za ovaj deo sezone. To je posledica toga što je on trebalo biti drugi ili treći krilni centar, a zbog povrede Tomasa i blago rečeno neobičnog (a njemu svojstvenog) ponašanja Birčevića, Novica je iskočio kao prva opcija i u ovom momentu je istrošen.

Ovo posebno dolazi do izražaja u odbrani gde ne može da brani ni timski ni pojedinačno, a u napadu ulazi u neku igru leđima koju zbog premora ne može da izgura do kraja.

Muči se jako i potreban mu je predah.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Meni treba pojašnjenje oko besplatnih karata za decu do 14 god.
Razumeo sam da se te "dečije" karte moraju preuzeti na blagajni,samo mi nije jasno da li se te dečije karte dele za sve tribine ili samo za Nivo 400?
I da,preko Ticketline-a nema opcija da se poruči "dečija" karta i koliko vidim nema u ponudi karata za Nivo 400 Jug.
Kao dele ih prema tvojoj karti ili sezonskoj, ukoliko u tom sektoru nema mesta, onda ti ponude najbliže mesto za dete (kako li su ovo zamislili ukoliko neko ide sa malim detetom, ne znam). Moraju da se uzmu lično, ne može on-line.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@JasminaT To si u pravu, kako je on zajebao i Djordjevica i Trinkijerija ne znam. Ne znam koje su se tu kombinacije koristile, ali pod normalnim uslovima niti bi bio u reprezentaciji niti sada sa nama.

Kako moze igrac biti u kanalu cijelu sezonu?
I vidis li ti neke naznake da Zagorac moze ikako poboljsati igru? Ja ih ne vidim..i to mi iz utakmice u utakmicu dokazuje.

1000% tačno! Jedino se ne slažem da se sinoć izgubilo zbog njih dvojice. Sinoč nije bilo ni pola Tomasa + dodaj da je Reding povređen. Zagorac i Birčević igraju očaj cele sezone i da je do njiohove igre mi bismo se sad borili za opstanak a ne za titulu. A borimo se za titulu. Znači, nije do njih...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
566
Reaction score
2.168
Meni samo bude krivo kad persone poput Stimca ili Lazica pomisle da su neki igraci, pa se jos uzive i daju sebi za pravo mnogo toga. Juce je Stimac trebao da dobije dve tehnicke, onakve reakcije posle svakog dosudjenog faula, ona kurobecanja...Decko smiri se malo, sve je u redu. Imao sam nesanicu od prizora kad ga je kamera zumrila, a inace volim da gledam Animal planet.

Ocekivan poraz realno, bitno je ne dopustiti da Bokanovi specijalci naprave neki skandal sledece kolo. Zato mora 15k minimum.

Jel znate vi sta bi Trinki uradio Sakoti da ima igrace kao sto ovaj ima?

Dobro je sve za sad, realno biti prvi u ABA pored dve diktatorske mezimice je uspeh, ima gresaka, ali u globalu OK.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
ako neko može da izvuče face koje je Mekadu pravio kad su Voldenu , čini mi se, svirali faul a on u stvari dobio namerno ramenom u glavu da li od lazića ili berona, nisam sigurna...
čovek ne veruje šta se dešava...
... trebalo bi da je bio to ovaj trenutak...

83514593_10158136020081686_383014841176031232_o.jpg

... sa oficijelne fb stranice KKP...

 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Inače, dok ne pobedimo Futuru, drugi smo na tabeli.
Plaši me moranje pobede u nedelju, ali opet pošto će biti nadrkana atmosfera, mislim da podgoričani ne dobijaju na vrućem gostovanju.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Zagorac 5. licna i vec pomenuta situacija iznad:

3Q0lNp.gif

jZV214.gif

4QD877.gif

0Yyg65.gif
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo cu reci na ovo kao komentar... strahota.

Ako mozes tu da nadjes i onaj "faul" Voldena nad Beronom kad ovaj daje 2+1 a Volden popio udarac od "kolovodje"...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Za ovaj potez mesara Lazića se u kulturnim zemljama sudi kao pokušaj ubistva!!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.966
Локација
Академија
Какво је ђубре овај Лазић. После сваког меча са њима он тој речи да нову димензију. Страшно. Мали човек у малом клубу. Никад нигде друго неће играти. Испливао је из Човићевих фекалија, тамо ће и да заврши.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Tačno je to da smo dosta grešili,ali stiče se sveopšti utisak da bi ona trojica krala još više da je bilo potrebe.
Taman su nam držali glavu iznad vode koliko je potrebno bilo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top