Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Neki su ga kritikovali juce ali je Trinkijeri danas ipak prokomentarisao sudjenje...

To je deo koji se tiče fizičkog aspekta, a šta je sa umom i psihologijom posle izgubljenog derbija?

“Bili smo jako blizu da dobijemo jako tešku utakmicu, bez da igramo fantastično. To mnogo znači. Poslednja dva minuta utakmice trebalo je da budemo na plus deset da bismo dobili utakmicu. Meni je žao, juče sam bio dovoljno ljut, još mi je žao, ali sam manje ljut, jer sam video šta moji igrači mogu“.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.344
Dokle vise o sudijama bre?
Kako vam ne dosadi da posle svake utakmice ispisete toliko strana o sudijama?

Jesu nas ostetili, ali kao da je to neka novost pa opet iznova i iznova da pisete ovoliko o tome.

Niko da napise kako nam Zagorac samo steti na parketu. Ono kako je odigrao prvo poluvrijeme ono je kriminal. On nije u kanalu, on nije u padu forme, on ne zna da igra i kraj.
Ne mozes biti u padu forme cijelu sezonu, ne mozes biti u kanalu od kad dodje trener koji ima taktiku, sistem i igra timski. Njemu je najbolje bilo pod Mutom, tad je prangijao i bio glavni jer smo igrali divljacku kosarku.

Nikakva podrska vise od mene za njega. Dosta smo mu podrske dali a on to ne vraca nikako. To za grobarstinu i za ljubav i igranje srcem nista ne znaci kad on igra ovako kao prvo pol sinoc..mada ni u drugo nista bolji nije bio.

Novici prevelika minutaza.

Bircevic igrao 5 minuta. I taman smo toliko imali igraca manje na parketu. Nemem vise rijeci za ovog covjeka.

Tomas? Sta se sa njim desava to treba da nam kazu. Jer ovo je mimo svake logike kako je on u pocetku igrao i kako sada igra i kako mu je zalaganje na terenu.

Ja ne pljujem nikog, cak i volim Zagorca, ali ti brate nisi za Partizan i kraj.

Volio bih da osvojimo i EC i ABA-u.
Ali sa Bircevicem, Zagorcem i Jankovicem tesko. Krv cemo propisati da ista uzmemo. Zivi bili pa vidjeli.
Zagorac koliko znam nije igrao kod Mute Nikolica....
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
1:24:10,lik iz publike blago odguruje Markusa.

1:28:30,pri rezultatu 88:86,Volden i Lazić i kao i sudija koji nema šanse da ne vidi situaciju nakon što Volden predaje loptu.

 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.636
Prodje par dana i sada se malo lakse dise. Kako citam forum je bas bio pod nabojem. Ne slazem se vecinom, ali je opet lijepo pa zajedno bolujemo i vidimo da je i drugima grobarima tesko. Jesmo temperamenti, ali nismo mi ko covicevci pa kad se izgubi, onda je to neki drugi tim.

Mi

Odlican tim. Par gresaka u ranoj fazi dovodjenja igraca, ali u poslednjih par mjeseci – stroj koji je prvi gdje god da se takmici.

Trinki. Ova utakmica je vodjena savrseno. U poredjenju sa nekoliko proslih, pogotovo Darusafaka tamo, mozda je bilo sitnijih pogresaka vezno za tajming. Bravo majstore, samo ovako nastavi.

Igraci. Nasi i samim tim najbolji moguci. Tesko razumijem ljude koji najstrasnije kritikuju igrace poslije par utakmica ili cak nakon jedne(Gordic). Eto Bircevic npr. Na pocetku sezone je kritikovan sa razlogom i stvarno je nervirao. Medjutim, u poslednje vrijeme nema glupih faulova i one lopte bacene u aut. Cak mu se sada toliko forsira sut I izgleda da se ozbiljno radi da bude igrac koji donosi prevagu. Iako mu je odbrana jos slaba, mislim da bi ga bilo dobro zadrzati i sledecu sezonu. ako hoce dzaba da igra :D

A o Zagoru pretjerujete, da ne kazem nesto gore. Projektovan u prvu napadacku opciju i pod najvecim pritiskom. Mnogo voli klub i mislim da je zbog toga brzo gubi samopouzdanje(promasena trojka u Turskoj). Ako mislite da je bolje da sjedi na klupi.. jbg onda.

Sudjenje

Imaju neka nepisana pravila koja sam cuo od starijih sudija.

Prva stvar, bitnije je kako se sudi u poslednjih 10 minuta nego kako je sudjeno 30min prije toga. I trener i igraci gotovo nikada ne spominju taj period pa makar ih i masakrirao tada.
Druga stvar, greske u poslednja dva minuta mogu da zapecate karijeru a i da kostaju batina, gepekovanja.. nekad bilo.

Sledeci ova pravila mi smo unakazeni i o tome nema rasprave.

Oni

Nisu smjeli ovu da izgube. Mozda bi opet udarili na nas u polufinalu ili cak ispali. Precjenjujete Coviceve mogucnosti. Bokan im je oteo titulu nedavno u sred BG. Nije on toliko mocan u ABA ligi i moze da vrsi pritisak samo na nase sudije.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.674
Локација
.
Ne znam da li smo poslednjih nekoliko sezona sve ukupno imali ovoliko blokada, rampi od nasih igraca. Koliko imamo ove sezone ovo je ludilo.






Kazu lud je Italijan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.075
Reaction score
36.068
Nadao sam se potajno da u ABA možemo da se borimo sa državnim (i međudržavnim) projektima, da u EC možemo ostati konkurentni do kraja TOP16, da se borimo za prolaz. Kako je sezona tekla, normalno svima su nam apetiti i očekivanja rasli, ali ovo...

Ovo je nestvarno, momci svaka čast, kapa dole, igrači, struka, svi... :clap

Kada vidim ove snimke iz svlačionice, srce mi je puno. Jebena EKIPA!!!

Na početku sezone, da mi je neko rekao da će Partizan imati skor u ABA 14-4 i deliti prvo mesto, da će u EC biti najbolji tim u TOP16, ukupan skor u celom takmičenju 11-4, verovatno bih mu rekao da je lud. Iskreno, ne verujem da je neko ovde očekivao skor bolji od ovoga koji mi imamo. Ako jeste, jbg, lažni Italijan ne zna posao, prevara... :D

Uradili smo mnogo, ogroman posao, a nismo još ništa napravili. Sad Budućnost, jedina utakmica koja nas zanima, ništa drugo ne postoji. Na jednoj nozi, sa jednom rukom, okom, kako ko i koliko može. Da se pobijemo, da dobijemo, pa ćemo videti šta i kako dalje.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Imamo li neki info da li je povreda Gorde ozbiljnije prirode?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Skočni zglob nikada nije jednostavna povreda... Ono što mene hrabri jeste da je slavio sa ekipom na terenu, a da je Tegeltiji dobacio u prolasku da će ''sve biti u redu''... ipak, da sačekamo lekare...
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Sobzirom da je posle utakmice slavio sa igračima na terenu i da je i u svlačionici bio u patikama mislim da to nije strašno.
Da je veća distorzija ne bi bilo kretanja a pogotovo ne u patikama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.043
Sudjenje...
Druga stvar, greske u poslednja dva minuta mogu da zapecate karijeru a i da kostaju batina, gepekovanja.. nekad bilo.

Oni

Nisu smjeli ovu da izgube. Mozda bi opet udarili na nas u polufinalu ili cak ispali. Precjenjujete Coviceve mogucnosti. Bokan im je oteo titulu nedavno u sred BG. Nije on toliko mocan u ABA ligi i moze da vrsi pritisak samo na nase sudije.

Jel mozes da objasnis sta si hteo reci sa ovim da su sudije nekad bile gepekovane, molicu lepo?

Niko ne precenjuje covica, jer je on u sustini go kurac. Ali kad iza njega i njegovog kluba stoje braca vucic, sto ce reci drzava, plus gostovanja skoro svakodnevna na tv sa nacionalnom frekvencijom, gde pokusava da po ugledu i na politiku ispira mozgove ljudima, onda je lako kurciti se kao da je neki uticajni lik.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.148
Reaction score
3.636
Jel mozes da objasnis sta si hteo reci sa ovim da su sudije nekad bile gepekovane, molicu lepo?
Naravno. Zao mi je zbog asocijacije na slicnu prozivku koju cigani upucu nama tj. Danilovicu. Ne znam da li je to tacno a i ne zanima me. Ono sto je tacno, ako bjesomucno krades onda je ocekivano da se tako provedes.

Da pojasnim bolje na slikovitim primjerima u poslednjih par dana. Eto sinoc nisam vidio niti jednu gresku sudija. A opet, ukradena lopta u poslednjem minutu bi bio faul za Zagorca da je u pitanju utakmica od ponedeljka. Pored svih onih drugih nepravdi. Nekako osjecam, jbg..

Jos me i frustira to sto moramo biti sportski, politicki, sta je znam kako korektni pa cak ni zalbu nismo ulozili. Kao da nista ne mozemo ucitniti. Doduse mozemo, biti duplo bolji od njih za 5 puta manje novca.

Najvanije. Samo da neko ne shvati pogresno, ne zelim popularizovati i opravdavati nasilje prema bilo kome. Samo je istina da polupana auta, samaranje, psovanje i najgore uvrede sudijama su folklor na ovim prostorima. Pogotovo u nizim rangovima takmicenja.
Nadam se da sam bio jasan. Ako nisam, ajde dogovoricemo se.. Ljudi smo, nismo kosarkaske sudije :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Naravno. Zao mi je zbog asocijacije na slicnu prozivku koju cigani upucu nama tj. Danilovicu. Ne znam da li je to tacno a i ne zanima me. Ono sto je tacno, ako bjesomucno krades onda je ocekivano da se tako provedes.

Da pojasnim bolje na slikovitim primjerima u poslednjih par dana. Eto sinoc nisam vidio niti jednu gresku sudija. A opet, ukradena lopta u poslednjem minutu bi bio faul za Zagorca da je u pitanju utakmica od ponedeljka. Pored svih onih drugih nepravdi. Nekako osjecam, jbg..
Nije da nisu krali i juce, kraduckali su malo, najvise onaj Turcin, ali to je domacinsko sudjenje u EC/EL okvirima i je bilo u nekim normalnim granicama.
Recimo zadnju cetvrtinu bile su 3 greske sudija, dve u njihovu (nisu sudili faul nad Korijem pri ulazu + faul Korija kada je bio odgurnut od strane Teodosica i Gambleu) i jednu u nasu korist (to igranje nogom koje je pominjao Sale na konferenciji) i to je to, nisu uticali na konacni ishod na kraju.
Kako sto kazes, da je protivnik neko drugi (kome niko ne moze zabraniti kako ce da se zove) i da je ovo ABA liga, ona ukradena lopta Zagorcu bila bi licna, na primer.

Ono u ponedeljak je bilo masakr!? :action-smiley-070:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.075
Reaction score
36.068
Ona ukradena bi bila suđena kao namerna 100%, jer i jeste bilo više nego očigledno da je imao nameru da je ukrade. :D E sad, što večerašnje sudije nisu bile na obuci na pravom mestu, to je već drugi problem.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Dovoljno su i one sinoc bile domacinski nastrojene. Normalno domacinski, ne cigansko domacinski (kakav oksimoron).

Nekoliko odluka za njih, plus budalastine od kontakata sudjene za lucidnog rekreativca.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Lična Zagorac, mi izgubimo, nema prednosti domaćeg terena, nema EL sledeće godine. Eto koliki uticaj ima jedna sudijska odluka. Da l iko sumnja da bi protiv mezimčeta mutiranog ono bio faul...

Kako da ne, borba kroz institucije moj k... Gepekovanje ili ne, treba da im se objasni da biti ćokijeva kučka ima svoje posledice!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top