Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mozli 4 poena, 4 asistencije, 3 blokade, 2 ukradene koliko samo statistika zna da prevari! Motor večerašnje pobede je on!

Bravo za Jaramaza odličan je bio večeras 19 poena..
Volden 12 poena 6 asistencija zrela partija..
Zagor večeras racionalno odigrao.
Pejdža sam priželjkivao pre utakmice, 50 posto za tri, 20 poena..
Voleo bih kad bi se Jankeru smanjila minutaža, a povećala Mekaduu. Nije realno koliko mi gubimo i ofanzivno i defanzivno bez Mozlare.

Bravo crno beli, bravo Trinkijeri! U 7 dana dobiti 2 najbitnije utakmice od 3. Odlično smo odradili ovaj period.
Nadam se da će se Gorda ubrzo oporaviti i da se možemo nadati Redingu...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Sa Jaretom bih u rat išao... moja kapa ne može da ide dole koliko i njegova muda :respect a kad na dodate kvalitet, kako ga ne voleti kao brata rođenog?
Novica i Pejdž su dušu ispustili od početka do kraja borbom i trudom, Predator u stadnardnom stanju.

Od ovih smo bolji minimum 15 poena u nekim normalnim okolnostima, goveda da su kamion bacila, ušao bi. Mi im nismo pomogli nekom našom slabom odbranom ali nema mesta za neku ozbiljnu kritiku.

Odigrali smo najbolje što smo mogli ove tri presudne utakmice bez obzira na rezultate (koji su uglavnom nestvarno dobri).

Svaka čast za publiku, možda je moglo malo jače ali zbog ove bande basketaša nema potrebe da se cimamo i nerviramo. U pobedu nisam sumnjao, što zbog njihove metiljavosti, što zbog našeg kvaliteta.

Jaki smo kao crna zemlja. 2010. se za sada ponavlja, samo nek se nastavi tako na svim frontovima.

Momci, volim vas!
GRANDE TRINCHI!!!
:napred-partizan::partizan-fan::navijac

p.s Mozliju doživotni ugovor
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi, pevaju ti Grobari tvoji verni sinovi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Ja još ne verujem na kakvom nivou i sa kakvim intezitetom ova ekipa igra utakmice u kontinuitetu i to bitne, odlučujuće utakmice.
Pritom oseća se neverovatna timska hemija, dok se odsustvo bitnih igrača i povrede ne osećaju.

Da se vrati Reding i da nam Gorda zaleči rane UZIMAMO SVE!!!

Posebno srce za MOZLINATORA <3 :respect:respect
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.181
Локација
Kej Republika
Jare I Mozli!!!
Tomas polako zabrinjava. Nadam se da grešim.

Partizan je prvi, ostali nek ga duvaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top