Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
mOVGnG.gif

BN7Q2Y.gif
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Ili da pobedimo sve do kraja ili malo da nagazimo miskov smrdljivi klub. Njima sledi serija derbija. Ne verujem da ce se mnogo sa kosevima proslaviti. Plus mislim da ce tesko pobediti cedevitu u ljubljani. Obrni okreni prvo mesto je blizu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Atmosfera odlicna..Jaramaz brutalan..Mozli i Tomas zakljucali reket..idemo momci po evroligu da li kroz evrokup ili kroz ABA nebitno je..
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bas je bila dobra utakmica, oni su odigralu svoju najbolju utakmicu, kaznjavali su nasu svaku gresku sutem za 3, prije svega prilikom loseg preuzimanja, par glupih poteza ala Jankovic. Imaju ogromnu sirinu u napadu sa Nikolicem na 4, a pritom Cobs i Ivanovic su mnogo dobri pik and roll igraci.

Stvarno je nevjerovatno koliko ovom timu znaci Wil Mozli, kakva energija, kakva strast...Jedan od omiljenih stranaca. A ova petorka na kraju sa Woldenom, Jaramazom, Pejdzom, Zagoracem i Mozlijem, prije svega defanzivno :respect.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Bravo momci, bravo strucni stab.
Konacno da se zavrsi ovaj pakleni dio rasporeda, iz koga smo izasli sa par povreda, ali rezultatski odlicno. Sad lagano poceti se spremati i tempirati formu za zavrsnice svega. Da za pocetak krenemo do najnebitnijeg ali ne i ne vaznog Kupa.
Veceras me jedino Kapiten iznervirao zbog lose odbrane, ali ne moze se njemu puno ni zamjeriti njegov doprinos Duhu Partizanstine ne moze da se mjeri bilo kakvim dobrim/losim potezima na parketu.

Smecaru sa ciganjskog foruma koji bi lomio poruka JEBACE VAS ZAGORAC RADE!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.204
Reaction score
36.716
Jerej Ratko i protojerej Slavko. :buhaha

Ogromna pobeda, teškom mukom izvojevana, ali zaslužena. Bravo svima. :clap

Da mi je neko pre početka sezone rekao da ćemo biti najbolji tim ABA lige i najbolji tim u TOP16 EC, stvarno bih ga poslao na snimanje glave. Ovi momci rade strahovit posao i zaslužuju svako kolo da imaju ne 16 nego 116 hiljada ljudi iza sebe. Bravo još jednom svima. :respect
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Fenomenalna tekma,sve je bilo na nivou i vazna pobeda. Buducnost dobar rival i fer ponasanje. Jare i Mozli igrali stvarno dobro,Birca podbacio.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Iskreno mislim da mozemo biti prezadovoljni posle ove tri jako teske utakmice,ostvarili smo dve pobede a iskreno ja bih bio zadovoljan i jednom da me je neko pitao pre utakmice sa limenkama.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.204
Reaction score
36.716
Inače, čisto da se zna, od 10 top poseta u istoriji ABA, KKP bio učesnik čak 6 mečeva, domaćin na 4. :clap

@Marko98
I to tri utakmice protiv možda i tri najjača rivala u ova dva takmičenja koja trenutno igramo. Dve najbitnije dobili, onu najmanje bitnu brutalno pokradeni.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo Partizane moj, bravo Partizane nas !!!

Pala je i Buducnost u grotlu prepune Arene (16.531 gledalaca po ABA sajtu). Bilo je tesko kao sto smo i ocekivali. Pre svega, oni odmorni i spremniji za ovaj mec a mi posle teskog ritma (govna u ponedeljak, Virtus u sredu plus bez Gorde pored Redinga) umorniji ali imali su momci opet dovoljno energije da se izbore za jos jednu vaznu pobedu - pobedu za prvo mesto. Nismo dobili vise od 5 razlike ali mislim da cemo bez obzira na to sacuvati ovo prvo mesto.

Prva cetvrtina je uglavnom prosla u njihovom vodjstvu. Drugu smo vec odigrali mnogo bolje iako su oni pocetkom te cetvrtine imali i +12 ali smo uspeli da stignemo tu njihovu prednost i prestignemo jer smo dobili prvi deo (47:45). Njih je "srala" trojka celu utakmicu. Ubacivali su sve zivo (na kraju cak 15 trojki). Drugo poluvreme je bilo nezivesno, imali smo u dva navrata po +6 ali oni su stizali... Medjutim u samom finisu dolazimo i do najvecih +8 i jasno je bilo da cemo dobiti mec.

Sto se statistike tice... Bacanja solidno... samo 4 promasaja (19/23) i 83%. Sut za dva dobrih 59 % (19/32) a za tri, suteva skoro kao za dva i na kraju (10/31) 32 %. Nadskakali su nas, pre svega u defanzivnom skoku (ukupno 30:36), imali su i tek jednu asistenciju vise (18:19) ali oni su imali i vise izgubljenih lopti (9:15) a ukrali smo duplo vise lopti (10:5) i bili smo bolji u blokadama (8:5).

Od igraca zapazeniji su bili odlicni Jaramaz, Volden opet sasvim dobar iako je imao dva zicera za kos (12 poena, za dva 3/7, za tri 1/4, bacanja 3/4 + 6 asistencija), Pejdz bio suterski raspolozen (za dva 2/3, za tri 5/10, bacanja 1/2), brat Mozli na svom nivou sto se tice odbrane, blokada i zakucavanja (4 poena, za dva 2/2 + 4 asistencije), Zagor solidan (7 poena, za dva 2/2, za tri 1/3 + 7 skokova) i solidni Jankovic (6 poena, za dva 2/4, bacanja 2/2)... Od ostalih da ne zaboravim i Novicu koji je bio korektan iako ga slabije isao sut (12 poena, za dva 1/5, za tri 2/6, bacanja 4/6), Tomas koji jos "spava" (5 poena, za dva 1/2, za tri 0/2, bacanja 3/3... Malo su igrali MekaDu (2 poena) kao i mali Trifa i Birca (bez poena obojica). Pejners nije ulazio.

Ostaje nam da odbranimo ovo prvo mesto do kraja (Krka tamo 29.02 potom Mega kuci 07.03 i Cibona tamo 14.03) a verujem da cemo dobiti sve do kraja i obezbediti domaci teren do kraja takmicenja. Ocekujem sto brzi povratak Gorde i Redinga pa da melju svi zajedno. Dakle, Partizan je prvi a ostali neka se poredjaju kako im volja !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top