Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
uopšte danas nisam imala dobar osećaj... baš sam se pribojavala utakmice, a onda tamo u hali, i na -12 sam osećala da dobijamo. momci su pokiali. uplašila sam se jednog momenta za novicu, mislila sam da će ga izneti na nosilima.. izgleda da je doneo onu krio komoru u svlačionicu :buhaha videlo se da smo preumorni, zato ta požertvovanost njihova ima još veću težinu.

poseta je bila odlična, ne znam kako samo 16.500 ljudi?! Ok, možda i jesta, ali onda neke druge posete idu duplo na niže. najviše praznih mesta je bilo na nivou 200, ali to je možda 50ak stolica.

za razliku od odlične posete, navijanje je bilo k**ac živi...onu blamažu s početka meča da ne pominjem. dobro je da guslara nismo doveli.

sudije su navlačile taman toliko da ne dobijemo sa više od 5 razlike.. mislim na poslednjih 3 -4 minuta.

bitno da smo mi dobili. idemo dalje, samo bez euforije, meč po meč.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ovako lepa poseta, atmosfera, pobeda Partizana i ljudi ladno pricaju o sudijama. Kako bre braco
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Najvise sam se skenjo kad im je Jankovic dao onu asistenciju za trojku kad su prisli na tri poena, reko ode sve u pm, srecom nisam bio u pravu :)
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Odlicna atmosfera u areni, kako su im ulazile trojke, taman kad treba da se odlepimo.... Steta za ono Trinkijevo napusavanje McAdoa, pa je presedeo na klupi, a Janker nam pored ovih sa trojkama skako po zicvima :D Pobeda , a sad idemo po trofeje na 3 fronta :napred-partizan::šal
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
za razliku od odlične posete, navijanje je bilo k**ac živi.
Ako će ovakvo navijanje biti u ek i u abi kad se bude lomilo, džabe nam domaći teren.. Navijanje je bilo na trenutke u 4. četvrtini približno nečemu da kažeš solidno, veći deo utakmice loše.

Nadam se da će Mekadu pohvatati akcije i kretnje što pre.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Steta za ono Trinkijevo napusavanje McAdoa, pa je presedeo na klupi, a Janker nam pored ovih sa trojkama skako po zicvima
Mekadu je skandalozan u odbrani, zbog koje je i doveden, stoga i mora da dobija vaspitne.
S druge strane Janković je posle očajnog prvog odigrao odlično odbranu pika u drugom, udvajanje, iskakanje, sve je ispratio...
S Novicinom odbranom očima na popu mi ne bi dobili, ali svakako svi znamo zbog čega je on u ekipi...
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Samo se nadam da će Novica sve manje koristiti iskakanja i udvajanja, pogotovo pored šuterskih krilnih centara kao što je danas bio Nikolić. Previše je spor da udvoji i da se vrati na svog igrača.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Kad bi mene sralo u zivotu,kao ovog mog prezimenjaka Sehovica trojke veceras ,gde bi mi bio kraj Usprkos tome skrsismo ih nekako.Mouzli bananamen ,kralj.Crno beli,bravo,bravo
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kakve veze ima što smo dobili samo sa 5?
Koliko kapiram u ako je međusobna razlika ista, kao što u našem slučaju jeste, gleda se ukupna koš razlika u ligi.

Mi imamo 3 smešne utakmice.
Ako jednu od te tri dobijemo sa +20/+30 oni to nikako neće moći da ispariraju.

Tu naravno mislim ako ovima našima padne na pamet neko nameštanje. Da bi zalizani obezbedio opstanak u ligi.


Ono što je u zadnjih nekoliko utakmica bitno je to da smo dobili Jaramaza. Dobar deo ovog tima je od početka sezone napredovao dosta,
ali je Jare napredovao za barem 50%. Od koša koji je dao Cedeviti, potpuno je drugi čovek.
I ako nastavi ovim tempom, doguraće daleko.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Može li ovaj koji vodi navijanje da prati utakmicu, da kad protivnik ima napad i pola arene zviždi, prekine pesmu? Malo da se prate dešavanja na terenu, naročito u neizvesnoj i jako važnoj utakmici.

357 ciganski bend pre početka, skandal.

Momcima svaka čast za ovu nedelju. Šteta za poraz u ponedeljak, ali ne toliko bolno. Ovo je bilo mnogo važnije, kao i u sredu. Nadam se da smo obezbedili pol pozicije u oba takmičenja. Bravo!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pošto rekoste da će ovde biti tema za Kup, jel ne neko uspeo da kupi karte i gde?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ja sam uzeo u agenciji Big Star.
Bila je baš velika gužva, mislim da je čak ovaj deo koji je pušten skroz rasprodat.
Samo jedna karta i sa njom se ulazi na ceo turnir.
Na sajtu ticket.rs stoji "nije dostupno".
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.582
Reaction score
3.106
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ne znam ljudi kakvu atmosferu mislite da ce napraviti tribina, kojom upravljaju ljudi koji nemaju veze sa Partizanom?! Sto se tice utakmice, nasi momci su pokazali kako se gine za ovaj grb i dres. Svaka vam cast!!!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ova Buducnost zadnjih 20 godina kao da samo regrutuje likove koji ce nama dati 20 trojki na mecu. Jos od onog kupa u Niksicu, pre 100 godina, pa preko Gavrila Pajovica, Radonjica, pa onog Kuzmanovica, sve do ovih danas. Prosto mi je neverovatno gde ih nalaze.
I obicno ih inspiracija napusta nakon utakmice sa nama, a vraca im se pred sledecu sa nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top