Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.744
Kada smo kod domaćeg terena, ova pobeda sinoć nam skoro sigurno donosi i prednost domaćeg terena u PO KLS, ukoliko budemo imali isti skor kao gamad u drugoj grupi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.744
To jeste, ali se i KLS grupe popunjavaju na osnovu plasmana u ABA, tako da...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Napokon da nama jednom koristi Čovićevo pravilo. Mada, taj KLS bih ukinuo, jako nebitno takmičenje, koje će nam samo nekad za 20-30 godina statistički značiti za to ko je bio prvak koliko puta jedne Srbije.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
To nema nigde..
Da ti se odredjuje plasman u ligi koji je direktno ugrozila ta druga liga. Jebeni smehotres:buhaha
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.653
Локација
ante portas
Mi smo tim i sve pobede su timske pobede. Ja ne mogu da pričam o igri Pejdža, a da ne spomenem Jaramaza, ne mogu da pričam o Jaramazu, a da ne spomenem Mozlija, gde je Janković... Mi smo tim i sve pobede i porazi su timski uspesi i neuspesi. Momci se međusobno podržavaju i dišu kao jedan.


Deo sa konferencije za štampu našeg trenera koji zavređuje posebnu pažnju.
Ovo je suština. :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iz mog nekog ugla, prednost domaćeg terena je ključna.
Nećemo imati bog zna kakvo suđenje u bilo kom slučaju ( što smo videli po beronovom kolcetu) ali svakako da pritisak domaćeg terena može samo da pomogne...
Što se tiče nas kao tima, najveći kvalitet nam je i najveća mana, i tako će se sezona i slomiti.
To što nam stranci nisu individualci, egoisti sa nekim top individualnim kvalitetom, nego stvarno timski igrači koji ginu na terenu, takve grupu stranaca sa takvim ljudskim osobinama ( da ne ureknem) nisam video. Ono valjanje po parketu je kao iz one čuvene sa bambergom.
To stvara i sjajnu hemiju i manjak sujete i sjajan tim, a opet i fali taj invididualni kvalitet da se izmisli koš.
Obično sam što se KKP tiče pretpostavljao u kom smeru sezona ide negde tu posle kupa, oko kupa, ali ovaj tim mi je šifra, ko zna šta može da bude.
Imam neki otprilike osećaj, ali da ne baksuziram...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
gEGk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkRRN01EQV8vNWFkMWM3Njc2MmJhYzg5ZTUzYjNlODI0ODNkYTE2MjMuanBnkZMCzQSwAIEABQ

92Zk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RVN01EQV8vMmRiNzUxZTVhZWRhM2NkZWExODliOTAyYWRkMDNiY2EuanBnkZMCzQSwAIEABQ
U fazonu,ti mi diras bradu,ja ti odgrizem uvo :) ! Tajson vs Holifild
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Mozli zver pokreće svojom energijom i tim i tribine.
Dobili smo domaćeg igrača sa kojim možemo uzeti trofeje ove sesone,dobili smo Jaramaza.

Paige blago ove ekipe ,verujem najbolji šuter uz Kerola i Larkina u Evropi.
Trinkijeri bravo ,bravo...

idemo po sve trofeje ove sezone da vratimo u vitrine crno bele.

Domaći kup treba da odbranimo,pošto je već dve godine za redom naš :šal
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
I kimijevci su isti ko i vi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
kojih kimijevaca, kad ih nema u hali kao organizovane grupe?
a loša atmosfera je zato što vi pevate pesme sami sebi. najbolje navijanje sinoć je bilo na kraju 2/4 kad smo nadoknadili onih -12 i poveli, i to ne zahvaljujući vama organizovanima već nama, običnim semenkarima koji smo vas ignorisali, zviždali i urlali kad je protivnik u napadu, bodrili naše kad imamo napad. kontra pitanje bi moglo da bude - zašto vi to niste ispratili?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.744
Zato što ti kad vrištiš i dižeš buku, to kvari savršenu simfoniju koju je grupa planirala ko zna koliko unazad, svaki minut je precizno isplaniran i uvežban, izvođenje dovedeno do savršenstva. I sad bi ti da zviždiš? Svašta. :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
Ima jedna izreka, a jedan Čovek je često govori - propustio si priliku da ćutiš... Možda si čuo za njega, zove se Duško Vujošević...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.679
Reaction score
22.938
Локација
Академија
loša atmosfera je zato što vi pevate pesme sami sebi. najbolje navijanje sinoć je bilo na kraju 2/4 kad smo nadoknadili onih -12 i poveli, i to ne zahvaljujući vama organizovanima već nama, običnim semenkarima koji smo vas ignorisali, zviždali i urlali kad je protivnik u napadu, bodrili naše kad imamo napad.

Семенкари ће вратити ствари на своје место. Одувек је било неке симболике у боји семенки.

413-4137150_pumpkin-seed-clipart-black-and-white-sunflower-white.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
Zato što je na forumu dozvoljeno vređanje cigana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top