Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Nisi imao nikog ali pises kako su na Jug cigani, ok, jesu, ali su i sa splicanima isli cigani.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta
Zato sto niste navijaci nego picke koje ste se prodali kriminalcima za saku dolara a losa je atmosfera jer vas ljudi mrze i/ili ignorisu i nece da ucestvuju u vasem solistickom koncertu
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
To ste culi od kimijevaca kako su na jugu cigani vamo tamo murija krimosi, a ajde posto vi svi znate navedite mi petoricu takvih? Jel i cegi cigan? A kako je bilo na darusafaki navijanje? Jel su i tu lose navijali? Pomirite se sa tim da su jedina grupa trenutno i sta nas treba da briga ko je tu bitno je da se pravi dobar ambijent. Prvo se bunite sto imaju frakcije sad kad nemaju onda vam je sto nema frakcija.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Nisi imao nikog ali pises kako su na Jug cigani, ok, jesu, ali su i sa splicanima isli cigani.
Rekao sam da neću da komentarišem više "navijačke" teme, pošto je sve jasno, ali ovo je neistina i laž, jbg. To su plaćeni botovi poturali na internet za jednog dečka i mislili su ako ponove 1000 puta da će im neko poverovati(vidim, ima vas), ali to na tvoju žalost nije istina...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Zato sto niste navijaci nego picke koje ste se prodali kriminalcima za saku dolara a losa je atmosfera jer vas ljudi mrze i/ili ignorisu i nece da ucestvuju u vasem solistickom koncertu
Picke su i jedni i drugi, i to velike.
Edit: Jug se pokazao protiv Radnika kad su cigani upali, splicane ne treba ni komentarisati, sve u svemu, nikad gore vrijeme za Partizanovu tribinu, ali tu je zapad, tu je istok, imamo odakle pratit utakmice a da se ne ucestvuje u ovom ludilu.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.293
Локација
Brdo Banovo
Zamolio bih onog ko drzi ovaj forum da mi odgovori zasto dopusta vredjanje navijaca koji su jedina grupa u hali a kad se napise nesto protiv kimijevaca odma brise post. Poenta je da je losa atmosfera ne zato sto su to neki kriminalci, vec svi ostali ljudi sede u hali i boli ih uvo umesto da se stoji i vrsi pritisak. To je poenta

"Principi su jedina ispravna prica"
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Јел то ови са Југа опет хоће да се "дружимо" на Форуму?
Али да им не постављамо неугодна питања, да нас не би морали опет шамарати и онда јадни они буду криви?
Evo jedan FunFact, ljudi koji su dolazili nedavno u ime juga ovde da se druzimo, danas ne idu na jug...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.078
Reaction score
36.073
Šta ti je Forum, čudo. Otvara oči obnevidelima, izvodi zalutalu decu na pravi put. Sad kad moderatori počnu da naplaćuju ulaske i čitanje sadržaja. Svaka škola se plaća. :buhaha
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.967
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Da li neko mozda ko je bio u Nisu, moze da napise kakva je hala da li je obezbedjena da li je sigurna da nece biti incidenata i kakva je razlika izmedju partera i tribina? Gde je najbolje biti smesten u hali?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
ovo sa "Hriste bože" i skandiranjem "Milo lopove" je kompromisno rešenje bilo.. da se ispoštuje naredba s vrha i "molba" kluba. Sve u svemu, odvartno po više osnova.

koristi od domaćeg terena u završnicama možemo imati eventualno ako nas ukenja da arena bude zauzeta pa budemo morali da igramo u pioniru.
Nisam ja siguran ni da je Pionir vise prednost. Pevacko drustvo je problem plus bojkot ostatka hale prema njihovim pesmama.
Uvek sam bio za Pionir uvek ali sad ne...
Kad vec nemamo nigde prednost bolje da gleda 18000 ljudi nego 7000. A svakako ce za play off biti puna arena, bar koliko sinoc.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top