Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
To pitanje ih najvise boli. To im je nepremostiva prepreka, kako brat na brata da udari?

Sa njima nikad nidje a kamo li na jug. Zavrsili su sve price sa pravim grobarima. Mogu da sektase ove klince po ovim selima oko BG-a i mogu da ucenjuju ove manje grupe ali mi nezavisni nikad vise sa njima.
Podjednaki su mi kao i ovi preko puta njih.

Mogu li moderatori da otvore temu o navijanju. Zatrovali smo odje ovu temu maximalno.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Vucicevi kerberi da se medjusobno akcijaju? Klub treba da omoguci ljudima da biraju sektor, red i mesto i isto tako svi trebaju da to postuju. Jeste, 10 ljudi je ulazilo na jednu sezonsku u Pioniru, nesto najgore sto je klub dozvolio da se desava. Da ne pominjem jeftinije cene za "najvernije", znaci mi koji smo tada placali punu cenu smo bili manje verni. Kakva bre solidarnost? Ajde, udji u neku radnju i kupi jedan par patika i probaj jos deset za dz da uzmes. Naravno ako nisi Vucicev kerber tipa Velja Nevolja, takvi mogu nekaznjeno i da ubijaju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ja koliko znam, oni ni ne plaćaju karte.
Rečeno je u onom poslednjem razgovoru kako nisu imali zaradu u Pioniru jer imaju sezonske, zatim podeljene karte za prijatelje i organizovanu grupu koju su pustili za džabe...
 
  • Like
Reactions: Dzo

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
33
Reaction score
193
Локација
Sol
Izvinjavam se takodje za trovanje i za post, 15+ godina uzivam citajuci vase postove, otvorio sam nalog jer sam ocoravio, da bih lepse video slike i linkove, ima mnogo pametnijih, starijih i iskusnijih Grobara koji ovde pisu i uzivanje je citati i samo biti na ovom forumu. Nadam se da shvatate ovo ozbiljno, jer sad je ovaj forum u njihovom fokusu, i trazice nacin da ubuse i uniste sve sto vredi, gde se cuje misljenje slobodno, ge se ideje sukobljavaju i misljenja preplicu. Opasna je masinerija drzava, nije slucajan onaj naslov telegrafa od pre koju nedelju , svesni ste iz cije kuhinje to ide , secate se ko drzi to smece od novina, i kako se ponasao dotincni gnom na jednoj od utakmica iz bliske proslosti. Zivot je dug, kanda ce nam se putevi ukrsititi jednog dana, nadam se(meni i gnomu). Isto ste vecina nadam se dosta preziveli i proziveli da bi pali na ocigledno vasarsko srBovanje koje se forsira na stadionu i hali vec koju godinu. One nebulozne pesme sa razglasa, sve se to radi da bi se svukli na isti nivo sa ciganima, da i mi budemo turbo folk burek (uz duzno postovanje prema bureku) dziberi. Odatle 357 i kosovski bozuri u hali , odatle himna drzave na utakmicama kluba. I za kraj, protiv splicana nemam nista, nekada strasna ekipa i dostojni rivali, heroin im je razjebao strasnu ekipu koju su imali, i ako su bili na strani suprotnoj od vucicevaca, nemam nista protiv. Nema jedinstva sa botovima, nema nacionalne kohezije sa izdajnicima zemlje i naroda, koji splicani, hasim taci mi je blizi od botova i vucica, crni djavo i adolf hitler su mi blizi od svakog ko glasa za vucica i zvace sendvic u autobusu za miting. Poturice gori nego turci, UDBA gora nego CK, vucicevi botovi gori od bilo kog zla koje je vladalo nasom napacenom zemljom u istoriji.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zbog ovakvih botova 3 godine nisam dosao na utakmicu, niti cu jer su na moje oci tukli momke koji su pevali vucicu pederu.
sve je pocelo sa vavicem i nastavilo se sa mutavim i ostalim ciganima.
rosavi i kurta cuvaju danila licno, sve se vidi na slikama.
od kako je psihopata na vlasti mi ne mozemo da budemo prvi ni u jednom sportu, a vi tucete ljude sto pevaju protiv njega.
ubijate sve koji ne misle kao vi, pretite, dilujete, radite obezbedjenje po celom beogradu i sire, idete na sns konvencije.
sve je to dokumentovano slikama, sve se vidi.
jebo vas sve vucic u dupe botovsko.
zivim za trenutak da se istrebite izmedju sebe i da ovaj padne sa vlasti, pa da se vratim u nas hram voljenome klubu.
dotle molim svevisnjeg da nekako preteknemo od vas zlikovavaca i onog satrapa.
pozdravljam sve iskrene Partizanovce
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Nisam ni rekao da neko sa nivoa 400 sidje na nivo 200,nego u okviru istog nivoa nigde ali nigde se ne prati striktno numeracija. Tema je previse glupa ali mi je pokazala da te osnovne vrednosti tipa Solidarnost za koje sam mislio da je u temelju svakog pravog grobara vecina ovde ne poseduje to u sebi. Kao neko ko je vrteo jednu sezonsku da udje nas 10 na razlicite ulaze u starom Pioniru da svaki moj brat udje i ne propusti da bude tu protiv Unikahe,Budiveljnika,Orteza vidim da je to vama strana prica. Da se ovde pokrecu velike stvari i da ima empatije ali ocigledno nije tako. Da se brani VK Partizan na ulici vecina vas tu ne bi bilo,nazalost. Pozdravljam vas navijaci Boston Seltiksa,sve najbolje vam zelim i da buduce uspehe Partizana docekate u sto vecem komforu,lepsim stolicama,sa jasnom numeracijom, kokicama koje su lepo posoljene.

Твоја перцепција из које посматраш већину ствари које си помињао је прилично погрешна.

То улажење 10 људи на исту сезонску и улажење без карте на друге начине јесте у оно златно доба доносило паклени амбијент и ишло нам у корист, али то није нормално нити је добро генерално по клуб. Јесте поента да свако ко воли клуб и жели да присуствује утакмици има ту могућност, али није нормално да се годинама ништа не предузима по том питању.

Пошто идеш 18 година на утакмице и прошао си и видео све, да ли можеш да израчунаш колико пара клуб није узео на све те уласке без плаћене улазнице?

Са друге стране ти што су (про)давали сезонске за улаз икс пута, колико су они зарадили директно штетећи клубу? Ок, ако си се ти сусретао са случајевима где неко за то није узимао паре, али знај да је било много више оних који јесу.

Јел то та Солидарност о којој причаш?

Солидарност је ако ти неко скрене пажњу да седиш на месту које је он платио, устанеш и помериш се на друго. Колико год мислио да је то безвезе.

Сада нам се пружила могућност да проблема са капацитетом немамо и зашто је проблем да се поштује нумерација? Друга страна медаље је што и даље немамо доволљно способне људе да то до краја реше.
Нису више ово седамдесете и осамдесете. Одавно су седишта на стадионима/халама постала обавезна. Није то од јуче па да имаш такву реакцију. Јесте да Србија касни деценијама за уређеним друштвима, али је одбијање устајања са нечијег места и за нас превише.

Превише као и твој цинизам на крају. Знаш да ако неко жели место које је платио не урла и навија као анархисти попут тебе? Знаш да они нису на истом то месту и против Црнокосе у КЛС?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
85
Reaction score
588
2010 godina, utakmica protiv Barselone, na mom mestu, prvi red ispod kopa, sede dva klinca od po 12-13 godina i u drustvu jos desetorice starijih, koji su svi preskocili ogradu i seli na tudja mesta, ni da cuju da ustanu, a ja da ne bih popio batine od gomile, moram polako i pun razumevanja da ih molim da se pomere.




Ne bih da trujem temu ali na ovo moram da odreagujem... U ovom krkljancu podno kopa ti si se obratio klincima pozivajuci se na kupljenu kartu i numerisana mesta? Ako ne lazes, u sta iskreno sumnjam, onda si vanvremenski entuzijasta.

Kum i ja ovde zajedno udjosmo, i do poluvremena se ne videsmo. :D

Cudna smo sorta mi Grobari. Ko nas je kleo nije dangubio...
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Obilazi se poenta. Na tu Barselonu sam ušao sat ranije, na D ulaz i bio jednom nogom na stepenicama, drugom iza šipke, sa četvoricom na leđima. Sa 22 je moglo da se nosi :D. Sad takođe može da se nosi, ali me boli uvo. Sezonska je plaćena za tačno određeno mesto i tu je kraj svake diskusije. Naravno, može ljudski dogovor da padne sa ljudima za koje je poznato da imaju sezonske za okolna mesta, da se ne dižemo međusobno u zavisnosti ko kad dođe.

Može da bude numerisano sedište, za isti sektor, odnosno tip karata, na centralnom delu tribine, uz stepenice, gde mogu, recimo, da mlataram rukom u prazno, jer mi se tako hoće. Međutim, tu bi neko da sedne, jer je došao sat ranije, po navici iz redova za šećer, pa da me šibne na mesto sa kartom iste kategorije uz najvernije. Pa, ne može. Budalaštine se pišu.

Što se izmučenih klinaca iz Prijepolja, Pčinje, Bitolja i Soluna tiče, mogu komotno da dobiju kartu (ko ima da im da) i da idu u golubarnik da lebde na jednoj nozi, kao i mi ostali što smo radili kao klinci. Mogu i da im kupim, primera radi, 5 karata za golubarnik, ako ih primetim pred halom i karata regularno za kupovinu ima. Ali da izmučeni čame na mom mestu - ne može.

Mi smo verovatno jedina lokacija na planeti gde to treba da se objašnjava.

Što se tiče one druge omladine na Jugu, to ne bih komentarisao i ulazio u te diskusije. Jedino mi je zanimljiva izjava, da parafraziram, kako je veliki broj momaka od 20-ak godina u svojoj režiji išao u Bolonju, sa onim cenama. 'Ajde nekoliko momaka, različito je imovinsko stanje, ali veliki broj momaka od 20-ak godina. Kad su počeli da skupljaju pare? Pre žreba za prvu fazu Evro kupa? :D Digli kredit? :D Priča za lasice.

Na bitnije teme da pređem. Delujemo dobro. Na KRK treba dati veću šansu mlađima i igračima sa manje minuta. Odmarati se, koliko je moguće, i čuvati povreda u potencijalnom duelu sa filijalom. Napasti trofej, ali se čuvati za ,,bitnija'' takmičenja. Cirkus oko transfera pred Kup i domaća takmičenja, takođe ne bih komentarisao, troše se slova bezveze.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.575
Ja ne znam da li se to ikom desilo osim meni ,možda jeste, ali nisam čuo... pre nekoliko godina ona utakmica sa Fenerom u Pioniru... prvi dan prodaje karata odem da uzmem za sebe i klince, čekao dva sata u redu, klinci oduševljeni jedva čekaju utakmicu... dolazimo u Pionir sat i petnaest minuta pre početka, a na ulazu šok - redari ne daju da se uđe, sve je krcato kao šibica!? Pa maku mu j... koliko karata ste pustili u prodaju ili koliko ljudi ste pustili bez karata? Mislim, po nekim stvarima smo jedinstveni u svetu, takve stvari se verovatno ne dešavaju ni u Zimbabveu...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.055
Realno, najbolje što imamo na raspolaganju. Nadam se da će makar u 1/4 finalu moći malo prvopozivci da odmore, za 1/2 finale već nisam siguran.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Oce K..., borac ima Vranjesov sindrom. Da ni ne razmisljam o tome da dobijemo manje od 40...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Статус
Затворена за писање одговора.
Top